بازداشت ۳۰۰ مجرم در پایتخت در عرض ۲۴ ساعت

تهران (پانا) - رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۳۰۰ سارق، مالخر و مواد فروش در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح کلانتری‌های پایتخت خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۸۰۰۷۲
لینک کوتاه کپی شد
بازداشت ۳۰۰ مجرم در پایتخت در عرض ۲۴ ساعت

سرهنگ علی قاسم‌پور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح کلانتری های تهران بزرگ در روز ۱۹ خرداد ماه به اجرا درآمد و در جریان آن ماموران پلیس پیشگیری موفق به دستگیری ۱۷۰ سارق حرفه‌ای، ۱۰۰ فروشنده و قاچاقچی مواد مخدر و ۳۰ فروشنده و تولید کننده مشروبات الکلی در سطح پایتخت شدند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح تعداد ۵۳ دستگاه خودرو و ۲۷ دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف و روانه پارکینگ شد، گفت:‌ در اجرای این طرح ۳۲ عدد تلفن همراه مسروقه و حدود یک کیلوگرم موادمخدر نیز کشف و ضبط شد.

قاسم‌پور گفت:‌ برای متهمان دستگیر شده پرونده‌ای تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.  

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: اجرای طرح های مشابه برای ارتقاء امنیت اجتماعی در پایتخت و دستگیری سارقان، مالخران و برخورد با خرده فروشان مواد مخدر در کلانتری‌های سطح تهران همچنان با قدرت و شدت بیشتری در سال ۱۴۰۳ تداوم خواهد داشت.

قاسم پور هدف از این طرح را ایجاد آرامش در محلات و مناطق مختلف شهر تهران عنوان کرد و از شهروندان  خواست ضمن توجه به هشدارهای پلیسی، هر گونه اخبار در زمینه سرقت، فروشندگان مواد مخدر و یا هر گونه موارد مشکوک و مضنون را در سطح پایتخت از طریق شماره ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند تا در کمترین زمان ممکن به آن رسیدگی شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار