رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران تاکید کرد؛

لزوم رسیدگی شهرداری تهران به وضعیت کارگرانش

تهران (پانا) - رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران خواستار بهبود اقدامات شهرداری تهران برای کارگرانش شد و گفت شهرداری باید برای حل مشکلات این قشر تمام تلاش خود را به‌کار گیرد.

کد مطلب: ۱۴۷۱۳۰۰
لینک کوتاه کپی شد
لزوم رسیدگی شهرداری تهران به وضعیت کارگرانش

زهرا شمس احسان در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به روز کارگر، گفت: بخش عمده‌ای از نیروی شهرداری تهران از جامعه کارگری هستند اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که کارگران مبالغ دریافتی کم دریافت می‌کنند و این باعث کاهش بهره‌وری می‌شود و در این میان حضور برخی شرکت‌های پیمانکاری نباید تاثیری بر کیفیت کار داشته باشد و شهرداری باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات این قشر داشته بکند.

وی با بیان اینکه شهرداری تهران باید اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهد، گفت: شهردای تهران باید موضوعاتی همچون افزایش مستمری، بازنگری در ارائه پاداش و ارائه تسهیلات برای حفظ کرامت و رفع دغدغه های این قشر را فراهم کند و گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه کند.

همچنین علیرضا نادعلی در تذکر پیش از دستور کار خود با اشاره به دیدار  مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس و تأکید بر دقت در اعلام نظرات، گفت: ما وقتی انقلابی هستیم که انقلابی عمل کنیم و امیدواریم انقلابی عمل کنیم. کارمندان محکم بایستند و کارهای خود را با انسجام و استحکام انجام دهند و ما به عنوان شورا پشت کارمندان هستیم.

نادعلی با اشاره به سالروز درگذشت کیومرث صابری «گل آقا»، گفت: این هنرمند فقید انتقادات طنز و گزنده ای داشت و هیچ مسئولی از این انتقادات در امان نبود؛ امیدواریم این مسیر همچنان ادامه پیدا کند.

در ادامه مهدی عباسی رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران نیز در تذکر پیش از دستور خود ضمن تبریک روز معلم گفت: پیاده سازی اندیشه های امام توسط شهید مطهری انجام شده است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار