سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران خبر داد؛

۳۵۰۰ تاکسیران بالای ۷۰ سال پایتخت شناسایی و بیمه تکمیلی شدند

تهران (پانا) - سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از ارتقای خدمات رفاهی به تاکسیرانان خبر داد و گفت تاکسیرانانی که سن‌شان بالای ۷۰ سال است و تحت پوشش بیمه تکمیلی نبودند، را بیمه کرده‌ایم.

کد مطلب: ۱۴۶۵۹۶۴
لینک کوتاه کپی شد
۳۵۰۰ تاکسیران بالای ۷۰ سال پایتخت شناسایی و بیمه تکمیلی شدند

شادی مالکی اظهار کرد: در جهت ارتقای خدمات رفاهی به تاکسیرانانی پایتخت، ۳ هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی بالای ۷۰ سال که در طرح بیمه تکمیلی تاکسیرانان ثبت نام نکرده بودند، شناسایی شدند تا برای بیمه آنها اقدامات لازم صورت گیرد.

وی ادامه داد: ارتقای سطح سلامت تاکسیرانان و بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای ارائه خدمات درمانی مطلوب از اولویت‌های تاکسیرانی است که این مهم با همکاری شرکت شهر سالم انجام می‌شود.

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در ادامه یادآور شد: این سازمان با شناسایی تاکسیرانان بالای ۷۰ سال که در زمان ثبت‌نام موفق به ثبت بیمه درمان تکمیلی نشده‌ بودند، این افراد را به شرکت شهر سالم شهرداری تهران معرفی کرد.

مالکی خاطرنشان کرد: افراد فوق می‌توانند از خدمات پوشش بیمه درمان تکمیلی شرکت مذکور در طول سال جاری استفاده کنند و طی روزهای آینده از طریق پیامک به این عزیزان اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار