فردا؛ بارش برف و باران در تهران

تهران (پانا) - اداره کل هواشناسی استان تهران از کاهش محسوس دمای تهران از جمعه (۲۷ بهمن‌ماه) و بارش برف و باران از فردا (۲۶ بهمن‌ماه) خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۵۹۴۲۸
لینک کوتاه کپی شد
فردا؛ بارش برف و باران در تهران

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، از امروز(۲۵ بهمن) تا ظهر فردا(۲۶ بهمن) آسمان استان قسمتی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد ملایم پیش‌بینی می‌شود همچنین طی این مدت با استقرار جوی پایدار در مناطق پرتردد و صنعتی انباشت آلاینده‌ها و در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و غبار محلی مورد انتظار است.

از بعد از ظهر فردا تا روز یکشنبه (۲۹ بهمن) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی به‌تدریج افزایش ابر، وزش باد، بارش باران گاهی رگبار و رعدوبرق، در ارتفاعات بارش برف و باران و در مناطق مستعد بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر شنبه تا روز یکشنبه در بعضی ساعات وزش باد شدید و در مناطق جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد خیلی شدید مورد انتظار است همچنین از فردا روند کاهش دما (کاهش محسوس دمای روزانه جمعه و دمای شبانه شنبه و یکشنبه) در سطح استان دور از انتظار نیست.

آسمان تهران فردا (۲۶ بهمن) نیمه‌ابری و غبار صبحگاهی، به‌تدریج ابری، گاهی بارش پراکنده و وزش باد با حداقل دمای ۸ و حداکثر دمای ۱۸ درجه سانتیگراد و در روز جمعه (۲۷ بهمن) ابری، در بعضی ساعت‌ها بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با کمینه دمای ۶- درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار