تداوم بارش برف و باران دربرخی مناطق کشور

تهران (پانا) - سازمان هواشناسی از بارش باران در نوار شرقی و وزش باد شدید در برخی مناطق مرکز و شرق کشور طی امروز خبر داد.

کد مطلب: ۱۴۴۵۶۴۱
لینک کوتاه کپی شد
تداوم بارش برف و باران دربرخی مناطق کشور

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی، امروز شنبه ۱۴ بهمن در برخی مناطق گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و ارتفاعات البرز شرقی، بارش برف و باران و در برخی مناطق جنوب سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می‌شود. همچنین امروز در بخش‌هایی از دامنه‌های جنوبی البرز و مناطق مرکزی و شرق کشور، وزش باد شدید و احتمال خیزش گردوخاک دور از انتظار نیست. شایان ذکر است با توجه به میزان بارش برف و وزش باد، احتمال وقوع بهمن در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی و شمالی وجود دارد.

طی امروز و فردا در برخی نقاط غرب و شمال غرب بارش پراکنده برف و وزش باد رخ خواهد داد و در سایر مناطق کشور آسمان صاف خواهد بود.

دوشنبه در برخی نقاط شمال غرب، غرب و ارتفاعات البرز مرکزی بارش برف و باران پیش بینی می‌شود. سه شنبه با ورود سامانه جدید بارشی در غرب، شمال غرب، سواحل دریای خزر، برخی مناطق واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کشور، بارش برف باران و وزش باد رخ می‌دهد.

چهارشنبه سامانه بارشی در شمال شرق فعالیت خواهد داشت و به تدریج از مرزهای شرقی خارج خواهد شد.

طی امروز و فردا در نیمه غربی دامنه‌های جنوبی البرز و نوار شمالی و طی روزهای یکشنبه تا سه شنبه در شرق و جنوب شرق کشور افت محسوس دما پیش بینی می‌شود.

طی سه روز آینده خلیج فارس تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد شد.

سازمان هواشناسی وضعیت جوی امروز پایتخت را قسمتی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعت‌ها وزش باد گاهی افزایش باد به تدریج کاهش ابر پیش بینی کرد. بیشینه دمای تهران امروز ۵ و کمینه دما ۳ درجه زیر صفر خواهد بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار