آغاز ثبت‌نام آزمون‌ استخدامی وزارت آموزش‌ و پرورش از امروز

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش امروز منتشر می‌شود

تهران (پانا) - ثبت‌نام متقاضیان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ از امروز دوشنبه نهم بهمن ماه آغاز می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۴۴۲۲۷
لینک کوتاه کپی شد
آغاز ثبت‌نام آزمون‌ استخدامی وزارت آموزش‌ و پرورش از امروز

متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در رشته‌های شغلی آموزگاری، دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۳ برای ثبت‌نام در این آزمون می‌توانند از امروز دوشنبه نهم بهمن تا روز شنبه چهاردهم بهمن ماه اقدام کنند. دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط، اطلاعات شغل‌محل‌ها، هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط، اطلاعات شغل‌محل ها، امروز و هم‌زمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد با توجه به محدودیت زمانی به متقاضیان توصیه شده در مهلت اعلام شده برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

آزمون فوق برای رشته‌های شغلی آموزگاری در روز جمعه ۱۸ اسفندماه سال ۱۴۰۲ و رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار