در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

توضیح چمران درباره پاسخ شهردار تهران به تذکرات اعضای شورا

تهران (پانا) - رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه وظیفه عضو شورا تذکر است، گفت اگر قرار باشد جواب دهند باید مکتوب پاسخ داده شود.

کد مطلب: ۱۴۴۳۹۴۹
لینک کوتاه کپی شد
توضیح چمران درباره پاسخ شهردار تهران به تذکرات اعضای شورا

مهدی چمران در حاشیه دویست و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سقف بودجه مشخص شده و در صحن اعلام خواهد شد، اظهار کرد: دلیل عمده سفر شهردار تهران به چین تبدیل تفاهم نامه خرید اتوبوس‌ها به قرارداد است و تفاهم‌نامه‌ها درخصوص مسکن نیز دنبال خواهد شد.

وی با بیان اینکه وزارت صمت تاکسی‌های برقی را وارد کرده و در اختیار قرار می‌دهد، یادآور شد: با توجه به اینکه قیمت این تاکسی‌ها بالاتر از خودروهای معمولی است، وزارت‌خانه‌های نفت و صمت حمایت‌هایی از رانندگان خواهند داشت. البته رانندگان سهام یک شرکت که در این خصوص تعیین شده خریداری و به این شکل فعالیت خواهند کرد.

چمران همچنین تصریح کرد: تمام این تاکسی‌ها زیر نظر سازمان تاکسیرانی خواهند بود؛ ما معتقدیم حتی تاکسی‌های اینترنتی نیز زیر نظر تاکسیرانی قرار بگیرند.

وی با بیان اینکه بیلبوردهای نمایشگاه خودرو در شهر آفتاب از امروز در سطح شهر نصب خواهد شد، گفت: بازدید از این نمایشگاه از روز دهم بهمن ماه آغاز می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اعلام اینکه تذکرات اعضا به شهردار ارسال می‌شود و به صورت مکتوب پاسخ می‌دهد و قرار نیست در صحن برای پاسخ به تذکرات حاضر شود، خاطرنشان کرد: ما مکرر از دبیرخانه پاسخ تذکرات اعضا را پیگیری می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تعدادی اتوبوس از بندرعباس وارد تهران خواهد شد، تصریح کرد: واردات انبوه اتوبوس‌ها پس از خرید از چین انجام خواهد شد. تعدادی راننده از شهرستان‌ها وارد شهر می‌شوند که ترافیک را افزایش می‌دهند. هنوز صحبتی برای انتخاب رانندگان انجام نشده است.

چمران با تاکید بر اینکه وظیفه عضو شورا تذکر است، یادآور شد: اگر قرار باشد جواب دهند باید مکتوب پاسخ داده شود. اینکه روند بچه دبستانی دنبال شود به صلاح نیست.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار