۱۵ مرداد؛ آخرین فرصت ثبت‌نام برای مصاحبه آزمون دکتری دانشگاه آزاد

تهران (پانا) - سازمان سنجش آموزش کشور ۱۵ مرداد را آخرین فرصت ثبت‌نام برای متاخرین مصاحبه آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان سال ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد.

کد مطلب: ۱۳۹۲۸۴۹
لینک کوتاه کپی شد

براساس اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری تخصصی که فرم صلاحیت عمومی را تکمیل کرده‌اند، اما در موعد مقرر موفق به ثبت نام به منظور شرکت در مصاحبه نشده‌اند یا داوطلبانی که نسبت به تکمیل فرم صلاحیت‌های عمومی اقدام و به‌منظور مصاحبه ثبت نام کرده و موفق به حضور در جلسه مصاحبه در موعد مقرر نشده‌اند، تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۱۵ مرداد می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد به آدرس www.azmoon.org نسبت به ثبت‌نام خود به‌منظور شرکت در مصاحبه اقدام کنند.

در اطلاعیه مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص آمده است:

«داوطلبان باید توجه داشته باشند که این آخرین فرصت ثبت‌نام به منظور شرکت در مصاحبه خواهد بود.

همچنین داوطلبان دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در موعد مقرر موفق به ثبت‌نام به‌منظور شرکت در مصاحبه نشده‌اند، یا قبلا به منظور مصاحبه ثبت‌نام کرده و موفق به حضور در جلسه مصاحبه در موعد مقرر نشده‌اند، باید در تاریخ اعلام‌شده در سایت فوق نسبت به ثبت‌نام خود به‌منظور شرکت در مصاحبه اقدام کنند.

مصاحبه با تاخیر داوطلبان آزمون دکتری تخصصی و دوره بدون آزمون دکتری تخصصی ویژه استعدادهای درخشان به صورت حضوری و متمرکز در شهر تهران برگزار و زمان آن هفته آینده اعلام خواهد شد.»

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار