دستگیری مردی که همسر و دو فرزند خردسالش را کُشت

تهران (پانا) - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری مردی که همسر و دو فرزند سه و شش‌ ساله‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد.

کد مطلب: ۱۳۸۰۲۷۲
لینک کوتاه کپی شد
دستگیری مردی که همسر و دو فرزند خردسالش را کُشت

سرهنگ علی سواری پور در تشریح جزئیات این خبر گفت: ساعت ۱۳:۳۰ ظهر روز ۲۸ خرداد ماه، خانواده شهروندی طی تماس با وی و عدم پاسخگویی‌اش نگران شده و موضوع را به کلانتری صباشهر اطلاع دادند. در همین راستا نیز ماموران انتظامی به محل اعزام و متوجه شدند زنی حدودا ۲۷ ساله به همراه دو پسر سه و شش ساله‌اش در منزلش به قتل رسیده و کودک دختر ۶ ماهه‌ای هم در محل، زنده پیدا شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران افزود: بلافاصله برابر دستور فرمانده انتظامی غرب استان تهران، موضوع به صورت ویژه مورد پیگیری قرار گرفت و سه تیم از کارآگاهان جنایی در محل حادثه حاضر شده و تحقیقات خود را آغاز کردند. در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد از ساعت شش صبح همان روز از منزل اعلامی، صدای درگیری خانوادگی به گوش رسیده اما پس از حدود نیم ساعت سکوت عجیبی در منزل حاکم شده و پدر خانواده به صورت هراسان از منزل خارج شده است.

سواری پور با اشاره پیگیری ماموران برای یافتن پدر خانواده گفت: جست‌وجو در پاتوق های احتمالی متهم فراری شروع شد و تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی برابر اطلاعات بدست آمده به شهر ورامین اعزام شده و پس از حدود شش ساعت تعقیب و مراقبت، متهم را به جرم قتل دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد در جریان بازجویی‌هایی انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و علت این جنایت را اختلاف خانوادگی عنوان کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم دستگیر شده، گفت: تحقیقات تکمیلی برای روشن شدن دیگر ابعاد این جنایت در حال انجام است.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار