۷۰ مرکز گردشگری تهران برای بازدید مسافران نوروزی مهیا شد

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران گفت برای نوروز امسال ۷۰ مرکز گردشگری و خانه موزه برای بازدید شهروندان و مسافران پایتخت مهیا شده است.

کد مطلب: ۱۳۵۸۷۴۷
لینک کوتاه کپی شد
۷۰ مرکز گردشگری تهران برای بازدید مسافران نوروزی مهیا شد

به گزارش معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهر تهران، وحیدرضا انارکی محمدی اظهار داشت: ستاد گردشگری تهران امسال برای ایام نوروز ۱۴۰۲ فعالیت‌ها و برنامه‌های متفاوتی ارایه داده و متناسب با سلیقه گردشگران، بسته‌های گردشگری متعدد و متنوعی را درنظر گرفته است.

وی تصریح‌ کرد: امسال برای ایام نوروز ۷۰ مرکز گردشگری و خانه موزه برای بازدید شهروندان و میهمانان نوروزی مهیا شده است. امیدوارم این فعالیت‌ها سرآغاز خوبی برای معرفی بهتر و هرچه بیشتر موزه‌ها، خانه موزه‌ها، باغ‌موزه‌ها، آثار تاریخی و دیگر ظرفیت‌های گردشگری شهر تهران و همچنین بستری برای استفاده بیشتر مدیریت شهری از این ظرفیت‌های گردشگری باشد.

مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهر تهران، با بیان این که سازمان‌های متولی، همراهی و مشارکت خوبی را با ستاد گردشگری شهرداری تهران داشتند، گفت: ظرفیت گردشگری تهران به دلیل عدم مدیریت یکپارچه شهری به خوبی معرفی نشده است و امیدوارم فعالیت‌های ستاد گردشگری شهر تهران، شروعی برای معرفی یکپارچه و بسیار بهتر این ظرفیت‌ها باشد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار