رئیس پلیس راه کشور: هیچ مسیری مسدود نیست

تهران (پانا) - رئیس پلیس راه کشور گفت در حال حاضر هیچ مسیری مسدود نیست ولی تردد با حجم فراوانی در حال انجام است.

کد مطلب: ۱۳۵۸۶۹۵
لینک کوتاه کپی شد
رئیس پلیس راه کشور: هیچ مسیری مسدود نیست

سردار مومنی در رابطه با آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور گفت: معمولا زمانی که بارندگی و سطح جاده‌ها لغزنده می‌شود، متاسفانه شاهد واژگونی خودرو‌ها هستیم . از هموطنان خواهش می‌کنیم که حتما با سرعت مطمئن رانندگی کنند، چون رانندگی در شرایط بارندگی و رانندگی در شرایط هوای آفتابی بسیار متفاوت هست.

وی گفت: ترافیک در مسیر‌های شمالی در طی چند روز گذشته بسیار سنگین و پرحجم بود و هم اکنون در محدوده محور هراز ترافیک نیمه سنگینی را شاهد هستیم و توصیه‌ای خدمت هموطنان دارم، اگر از محور‌های شمالی مخصوصا جاده کندوان تردد می‌کنند، احتمال ریزش سنگ را در نظر بگیرند.

رئیس پلیس راه کشور گفت: هرچند ما حدود دو روزی جاده کندوان را مسدود کردیم و عزیزان در سازمان راهداری، عملیات ایمن سازی انجام دادند و مقاطعی که ریزش سنگ داشت را برطرف کردند، ولی مسافران باید با احتیاط از آن مسیر عبور کنند تا ان شاءالله به مقصد خودشان برسند.

سردار مومنی، گفت: در حال حاضرهیچ مسیری مسدود نیست و پلیس با توجه به شرایط تصمیم گیری می‌کند و اگر در مسیری مشکلی پیش بیاد، در لحظه مسیر مسدود می‌شود.

رئیس پلیس راه کشور تاکید کرد: در همه مسیر‌ها ترافیک پرحجم گزارش شده است. روز گذشته بازدید هوایی از محور‌های مشهد و محور‌های استان خراسان رضوی داشتیم، و هم در مسیر رفت و هم برگشت ترافیک پرحجم داشتیم، ولی تردد در مسیر‌ها انجام می‌شود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار