ترافیک سنگین محور هراز را به سمت تهران یکطرفه کرد

تهران (پانا) - جانشین پلیس راه راهور ناجا می‌گوید با توجه به حجم سنگین ترافیک محور هراز این محور مواصلاتی شمالی در حال حاضر تا اطلاع ثانوی یکطرفه شد و خودروها فقط از سمت آمل به تهران اجازه تردد داشته و مسیر از سمت رودهن بطرف شمال مسدود است.

کد مطلب: ۱۳۵۸۶۶۱
لینک کوتاه کپی شد
ترافیک سنگین محور هراز را به سمت تهران یکطرفه کرد

به گزارش ایرنا، سرهنگ سیاوش محبی گفت: مسیر رفت در محور هراز برای تخلیه بار ترافیکی از رودهن به سمت آمل تا اطلاع ثانوی مسدود شده است.

وی با اشاره به وضعیت ترافیک سایر محورها ادامه داد: محور چالوس و آزاد راه تهران - شمال از ساعت ۱۷ به صورت رفت و برگشت باز گشایی شد.

جانشین پلیس راه راهور ناجا ادامه داد: ترافیک در محور فیروز کوه پر حجم و در آزاد راه قزوین- رشت در محدوده های رودبار و منجیل، ترافیک به صورت مقطعی سنگین ودر طول محور پر حجم و روان است.

محبی ادامه داد: در ورودی و خروجی های استان تهران هم شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی با اشاره به وضعیت آمادگی نیرو های پلیس راهور ، توضیح داد: در طرح نوروزی پلیس راهور همه نیروهای پلیس راهور در محورهای برون شهری و درون شهر به صورت آماده باش هستند.

جانشین پلیس راه راهور ناجا ادامه داد: پلیس راهور برای روان سازی و ایمنی سفر رانندگان تلاش می کند.

محبی گفت: فعلا برای سایر محورها مسدودی و محدودیت در نظر گرفته نشده و در صورت اعمال محدودیت اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به وضعیت آب و هوایی محورها، توضیح داد:در حال حاضر شاهد آب و هوای مناسب در بیشتر محورهاهستیم و بنا بر پیش بینی هوا شناسی فردا دربرخی از محورها بارندگی خواهیم داشت.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار