نصب برچسب‌ کرایه‌های جدید تاکسی‌ها از فردا

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، زمان اعمال افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی در سال جدید را اولین روز اردیبهشت‌ اعلام کرد.

کد مطلب: ۱۲۷۲۲۵۱
لینک کوتاه کپی شد
نصب برچسب‌ کرایه‌های جدید تاکسی‌ها از فردا

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، مهدی اسماعیل بگی، با بیان این مطلب گفت: فرآیند توزیع و الصاق برچسب‌های تعبیه شده ویژه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جاری (که با توجه به ویژگی‌های خاص طراحی شده در آن مقدمه آغاز اجرای طرح پرداخت الکترونیک نیز محسوب می شود) ، در حال انجام است و از نخستین روز اردیبهشت ماه در معرض دید شهروندان تهرانی قرار می‌گیرد.

وی در ادامه افزود: این افزایش براساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران ، افزایش متوسط ۲۵ درصد به طور معمول و ۳۵ درصد بر اساس شرایط برخی خطوط و کاربری‌ها را شامل خواهد شد و مسافران می‌توانند با اسکن بارکد دوبعدی برچسب تعبیه شده، علاوه بر اطلاع از میزان کرایه، به خدمات دیگری نظیر امکان ثبت پیام تقدیر و تشکر، انتقاد و پیشنهاد و دیگر موضوعات در نظر گرفته شده به این منظور نیز دسترسی داشته باشند. ضمن اینکه عملیات الصاق برچسب تاکسی‌های تلفنی و گردشی نیز طی هفته آتی انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران بار دیگر بر ابتدای اردیبهشت‌ماه به عنوان زمان در نظر گرفته شده برای اعمال افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها تاکید کرد و گفت: شهروندان تهرانی در صورت مشاهده هر گونه تخلف می‌توانند با سامانه ۱۸۸۸ تماس گرفته، مراتب را به دست اندرکاران امر درسازمان تاکسیرانی شهر تهران اطلاع دهند.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار