وزیر آموزش و پرورش:

آیت‌الله رئیسی به تمام معنا معلم بود

شهید‌‌ رئیسی به تربیت معلم اعتقاد داشت و تامین و تعلیم معلم را اولی می‌دانست

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی به تربیت معلم اعتقاد داشت و تامین و تعلیم معلم را اولی می‌دانست، تاکید کرد که شهید آیت‌الله رئیسی به تمام معنا معلم بود.

کد مطلب: ۱۴۷۶۴۷۴
لینک کوتاه کپی شد
آیت‌الله رئیسی به تمام معنا معلم بود

رضامراد صحرایی درباره خدمات شهید آیت‌الله رئیسی در دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: هرآن‌چه که دانشگاه فرهنگیان دارد از آیت‌الله رئیسی دارد. آیت‌الله رئیسی کسی بود که برای اولین بار هیات امنای دانشگاه را با حضور خودش تشکیل داد. آن جلسه هیات امنا که در دی‌ماه 1401 اتفاق افتاد، 19 مصوبه داشت که هنوز خیلی از آن‌ها کامل اجرایی نشده است.

وی ادامه داد: پس از آن آیت‌الله رئیسی، سیاست‌های اجرایی دانشگاه را تصویب، ابلاغ و مراقبت کرد و ماهانه گزارش می‌خواست. ایشان برای تربیت معلم همیشه وقت داشت و آخرین اقدام هم دهم اردیبهشت بود که بنده، وزیر علوم، رئیس دانشگاه پیام‌نور، معاون حقوقی رئیس‌جمهور و دفتر خودشان را و رئیس دانشگاه فرهنگیان را صدا کرد و درباره تامین فضای دانشگاه فرهنگیان دستوری صادر کرد که انشالله آن دستور در حال اجراست.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: آ‌یت‌الله رئیسی به تربیت معلم اعتقاد داشت، تامین و تعلیم معلم را اولی می‌دانست. به بهره‌گیری از بهترین ظرفیت‌ها برای تربیت معلم اعتقاد داشت. می‌فرمود بهترین‌ها اگر معلم بشوند آینده کشور تضمین خواهد شد. به همین خاطر در این موضوع تمرکز داشت و دائما هم مراقبت می‌کرد. 

صحرایی تاکید کرد: اگر بخواهیم آن چیزی را که در این دو سال اتفاق افتاده است با گذشته دانشگاه فرهنگیان مقایسه کنیم، هر آدم منصفی می‌گوید که این دو سال با فاصله به کل سابقه دانشگاه فرهنگیان، خدمت بیشتری انجام شده ‌و ‌دانشگاه فرهنگیان جایگاه رفیع‌تری پیدا کرده است. البته دانشگاه فرهنگیان هنوز جاری کار دارد که توسعه پیدا کرد.

رضامراد صحرایی، وزیر آموزش و پرورش در پایان تصریح کرد: آیت‌الله رئیسی به تمام معنا معلم بود.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار