شروع پیش‌ثبت‌نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد‌

تهران (پانا) - پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد از امروز آغاز شد. ‌پیش‌ثبت‌نام پایه هفتم ‌از ۲۱ خرداد و پیش‌ثبت‌نام پایه دهم نیز از اول تیر آغاز می‌شود.

کد مطلب: ۱۴۷۶۳۳۹
لینک کوتاه کپی شد
شروع پیش‌ثبت‌نام کلاس اولی‌ها در مدارس شاهد‌

‌پیش‌ثبت‌نام پایه ابتدایی از امروز اول خرداد آغاز شده و تا ۲۰ خرداد ادامه دارد. پیش‌ثبت‌نام پایه اول متوسطه اول یعنی پایه هفتم از ۲۱ خرداد آغاز شده و تا ۱۰ تیر ادامه دارد.

پیش‌ثبت‌نام پایه اول متوسطه دوم یعنی پایه دهم از اول تیر آغاز می‌شود و تا ۲۰ تیر ادامه دارد. پیش‌ثبت‌نام دانش‌آموزان میان‌پایه هم از اول تا ۱۰ مرداد انجام می‌شود. 

تمام پیش‌ثبت‌نام‌ها به صورت الکترونیکی از طریق سامانه my.medu.ir انجام می‌شود.‌

خانواده‌ها باید به سایت مراجعه کرده و اطلاعات شناسنامه‌ای دانش‌آموز، کد ملی والدین، آدرس محل سکونت و کدپستی را ثبت‌کنند. همچنین دانش‌آموزان عادی که در جشنواره‌های فرهنگی، هنری، مسابقات قرآن و نماز رتبه کسب کرده‌اند می‌توانند مدارک خود را در سامانه بارگذاری کنند.

‌پس از بارگذای مدارک، والدین باید مدرسه را انتخاب و در مرحله آخر کد پیگیری را از سامانه دریافت کنند؛ در این مرحله دو برابر ظرفیت کلاس‌های پیش ثبت‌نام شده از طریق سامانه به مدیر مدرسه اعلام می‌شود و درصورت داشتن امتیاز لازم از اولیاء دانش آموز جهت ثبت نام حضوری دعوت به عمل خواهد آمد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار