مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش:

آزمون نهایی محل سنجش توانمندی‌هاست

تهران(پانا)- مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: در حقیقت آزمون نهایی محل سنجش توانمندی‌هاست و با مدیریت دقیق و برنامه‌ریزی مناسب می‌توان این مهم را به درستی پیش برد.

کد مطلب: ۱۴۷۵۲۷۲
لینک کوتاه کپی شد
آزمون نهایی محل سنجش توانمندی‌هاست

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، سید مجتبی هاشمی، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، در جلسه وبینار توجیهی-تبیینی نظارت بر آزمون‌های نهایی خرداد ۱۴۰۳ اظهار کرد: با همراهی ، همدلی و هماهنگی در حوزه‌های مختلف می‌توانیم فرایند آزمون نهایی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

وی افزود: در آستانه آغاز فرایند آزمون نهایی قرار داریم و با توجه به اهمیت این امتحانات از نظر مدیریتی و جایگاه آن، لازم است تا نقطه تمرکز همه ما با توجه به مهم بودن و حساسیت، در حوزه مدیریتیِ امتحان نهایی باشد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: در حقیقت آزمون نهایی محل سنجش توانمندی‌هاست و با مدیریت دقیق و برنامه‌ریزی مناسب می.توان این مهم را به درستی پیش برد.

هاشمی گفت: با توجه به اهمیت خروجی این آزمون‌ها و نقشی که برای آینده دانش آموزان دارد، فرایند نتیجه این آزمون ، سایر فرایندها را مهم ساخته است. 

وی ادامه داد: با توجه به افزایش نقشی که آزمون نهایی در کنکور دارد برای مدیریت آن باید برنامه ریزی درستی داشت و با آمادگی کامل به استقبال این آزمون رفت.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش،گفت: نظارتِ پیش، حین و بعد از اقدام آزمون نهایی به صورت حضوری و سامانه‌ای انجام می‌شود.

وی گفت: در سیاست اجرایی اداره کل ارزیابی عملکرد نظارت توام با همدلی و همراهی مورد تاکید است

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار