‌صحراارائه نقشه‌راه‌ ‌عملیاتی‌‌ سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش به شورای عالی انقلاب فرهنگی تا دو ماه آیندهیی درباره روند اجرای سند تحول بنیادین آموزش‌و‌پرورش به اعضای ‌شورای‌عالی انقلاب فرهنگی گزارش داد؛

آموزش‌و‌پرورش مامور تهیه نقشه راه سند تحول تا دو ماه آینده

تهران (پانا) - اعضای شورای‌عالی انقلاب فرهنگی مقرر کردند نقشه راهی برای عملیاتی‌شدن هر چه بهتر نظام‌های موجود در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تدوین و برای تصویب به شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ارائه کنند.

کد مطلب: ۱۴۶۱۲۱۴
لینک کوتاه کپی شد
آموزش‌و‌پرورش مامور تهیه نقشه راه سند تحول تا دو ماه آینده

در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی که عصر امروز سه‌شنبه به ریاست رئیس‌جمهور برگزار شد، وزیر آموزش و پرورش از عملکرد این وزارتخانه در‌خصوص روند اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گزارشی ارائه کرد که از سوی اعضای شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد نقشه راهی برای عملیاتی‌شدن هر چه بهتر نظام‌های موجود در این سند تدوین و برای تصویب به شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ارائه شود.

در این جلسه آیین‌نامه شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی، صنایع دستی و میراث‌داران تمدنی نیز بررسی و به تصویب اعضای رسید. بر اساس این مصوبه هنرمندان هنرهای سنتی و صنایع دستی بر اساس شاخص‌های تعیین شده ارزیابی و صاحب رتبه و درجه خواهند شد.

در جلسه امروز شورای‌عالی انقلاب فرهنگی همچنین اعضای حقیقی و حقوقی هئیت مرکزی جذب دانشگاه فرهنگیان تعیین شدند که به موجب آن از این پس تمام اعضای هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلم در این هیئت مرکزی جذب، تعیین خواهند شد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره ‌گزارش وزیر آموزش و پرورش گفت: د‌ر این جلسه ‌گزارش تفصیلی اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش توسط وزیر آموزش و پرورش ارائه شد.

وی تصریح کرد: پس از ارائه این گزارش اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی به بحث و تبادل نظر پیرامون آن پرداختند و مقرر شد نقشه راه این سند تا دو ماه آینده به شورای عالی ارائه شده تا به تصویب نهایی برسد.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار