در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان‌ها؛

حاجی میرزایی: باید از اطلاعات جمعیت دانش‌آموزی هر استان، تصویر روشنی تهیه کنیم

یکی از مهم ترین مهارت‌های کلیدی و راهبردی مدیران توانایی برقراری ارتباط است/در طرح آجر به آجر شوق توجه به مدرسه و تمرین جلب همکاری عمومی را افزایش دهیم

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان‌ها یکی از شاخص‌های مهم مدیران را توانایی بسط دادن و پیوند با دیگران برشمرد.

کد مطلب: ۱۱۶۶۳۸۲
لینک کوتاه کپی شد
حاجی میرزایی: باید از اطلاعات جمعیت دانش‌آموزی هر استان، تصویر روشنی تهیه کنیم

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، محسن حاجی میرزایی، در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان‌ها که در دفتر وزیر برگزار شد، با بیان این که موضوع جلسه امروز جز مهم ترین موضوعات مورد توجه و در زمره دغدغه‌های روزانه من است، اظهار کرد: یکی از مهم ترین مهارت‌های کلیدی و راهبردی مدیران، توانایی برقراری ارتباط است.

وی افزود: در این زمینه با کاستی روبرو هستیم و باید قدرت ترکیب شوندگی‌ را افزایش دهیم؛ باید بتوانیم به صورت هم افزا کار کنیم. باید مراقبت کنیم در تفکیک وظایف ساختارها به تجزیه امور منجر نشود. برای تحقق امور باید توانایی کارکردن با یکدیگر را مد نظر قرار دهیم.

حاجی میرزایی در ادامه یکی از شاخص‌های مهم مدیران را توانایی بسط دادن و پیوند با دیگران قلمداد کرد و افزود: شاخص مهم این است که ارتباط عمیق و همکاری داشته باشیم؛ این یک مهارت مهم و کلیدی است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که افراد باید بتوانند ارتباطات شبکه ای را مدیریت کنند، از مدیران کل نوسازی استان‌ها خواست تا این موضوع را به عنوان یک هدف مهم تلقی کنند.

وی در پایان درباره طرح آجر به آجر افزود: درخواست دارم برای اجرای این‌ پویش،‌ مشارکت عمومی را برانگیزیم تا شوق توجه به مدرسه و تمرین جلب همکاری عمومی را افزایش و انسان‌ها را به این کار عادت دهیم.

ارسال دیدگاه

پربازدیدترین ها
آخرین اخبار