امروز: جمعه 7 مهر 1402 - 18:43 تبلیغات

فصلِ پروانگی

تهران (پانا) - سال 1398 بود که دانشگاه فرهنگیان تصمیم گرفت فضایی برای فعالیت‌های فرهنگی و پذیرایی از دانشجومعلمان زائر خود داشته باشد؛ پس از بررسی و پیگیری‌های بسیار، مدرسه‌ای دخترانه در شهر کربلا و چند کیلومتری حرم مطهر تحویل دانشگاه شد. در آن سال تعدادی از دانشجومعلمان در موکب دانشگاه حضور پیدا کردند و استقبال خوب زائران، باعث شد این حرکت تداوم یابد.

خدمات‌رسانی سازمان نوسازی مدارس به ‌زوار ابا عبدالله الحسین(ع)

تهران (پانا) - سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در راستای خدمات‌رسانی به زائران اباعبدالله‌الحسین (ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین، اقدام به ساخت ۴۰ چشمه سرویس بهداشتی و ۲۰ چشمه حمام در مرز چذابه، تعمیر و تجهیز ۵۰ واحد آموزشی در مهران و بهسازی و تجهیز مدارس میزبان زائرین در قصر شیرین کرد.

همکاری بنیاد شهید ایثارگران در 327 موکب اربعین

اصفهان (پانا) - مدیرکل تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید ایثارگران کشور گفت ‌امسال بنیاد شهید و ایثارگران با همکاری تشکل‌ها و سازمان مردم نهاد شاهد و ایثارگر کشور در بیش از ۳۲۷ موکب مشارکت داشتند.

برپایی۷موکب دانش‌آموزی درخراسان جنوبی

بیرجند(پانا)- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت دانش‌آموزان دختر و پسر عضو سازمان دانش‌آموزی در استان خراسان جنوبی با برپایی 7موکب به پذیرایی از زائران حرم حسینی و حرم رضوی می‌پردازند.

جاماندگان حسینی در حریم رضوی/ فیلم

مشهد (پانا)- مستندی کوتاه از حال و هوای «پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی» در مشهد مقدس به تصویر کشیده شده است، که خدمات، هیات‌ها و دلدادگی‌های این مسیر عاشقی را روایت می‌کند.

پیاده‌روی جاماندگان اربعین شهرستان کوهسرخ

مراسم پیاد‌ه‌روی جاماندگان اربعین شهرستان کوهسرخ از بلوار امام علی (ع) و معلم بسمت یادمان امامزادگان عشق؛ شهدای گمنام با حضور مردم و مسئولان کوهسرخ با همراهی موکب های فرهنگی و پذیرایی برگزار شد.