امروز: جمعه 15 اسفند 1399 - 07:09 تبلیغات

یک صفحه کار خوب در مدرسه بخشندگی؛ اقدام، آرزو و ای‌کاش‌های یک پزشک خیّر مدرسه‌ساز

تهران (پانا) - نجوای آشنایی است، نجوای کودکانی که رنج محرومیت آن‌ها را از آموختن و کسب سواد و دانش بازمی‌دارد، کودکانی که با چشم‌هایشان فریاد می‌زنند و دست‌های مهربان را به یاری می‌طلبند تا در سایه‌سار محبت دست‌های مهربان و بخشنده بتوانند کسب علم کنند. فرزندانی که چشم دوخته‌اند تا شاید دستی پر از مهر و امید، آینده‌ای بهتر را به آن‌ها نوید دهد.

افتتاح ۳ مدرسه خیرساز عشایری در شهرستان ریگان

کرمان (پانا) - طی مراسمی با حضور نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، فرماندار شهرستان ریگان و رئیس آموزش و پرورش عشایری استان کرمان دبستان 6 کلاسه خیر ساز عشایری مناجات در روستای حسین آباد حیدر، دبستان 2 کلاسه پیوند ( ژیوان ) در روستای موسی آباد و دبستان شهداء 2 شهرستان ریگان افتتاح شد.

دانش آموزان نخبه لبنانی مورد تقدیر قرار گرفتند + تصویر

تهران (پانا) - دانش آموزان نخبه دبیرستان بتول (س) بیروت که موفق به کسب رتبه دوم در مسابقات علمی - دیپلماتیک دفتر سازمان ملل در لبنان در دفاع از جمهوری اسلامی ایران شده اند، روز دوشنبه طی مراسمی مورد تقدیر قرار گرفتند.

تحقق سه وعده وزارت آموزش‌وپرورش در آستانه بازگشایی مدارس

تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از تحقق سه وعده این وزارت‌خانه یعنی بازگشت امتیاز سختی کار به احکام حقوقی، حل مشکل سنوات حق‌التدریس در بازنشستگی و تسویه پاداش پایان خدمت فرهنگیان بازنشسته سال 96 خبر داد.

معرفی هنر خوشنویسی به دانشجویان آلمانی

تهران (پانا) - در آغازین هفته از تیرماه 1397، ربابه حسین پور مربی خوشنویسی کانون استان تهران به دعوت رایزنی فرهنگی ایران در آلمان، در دانشگاه‌ها و مؤسسات چهار شهر آلمان کارگاه خوشنویسی برگزار کرد.

زوج جوان مدرسه‌ساز جمی: دوست‌داریم در حوزه ترویج علم کار خیر کنیم

تهران (پانا) - چندی پیش خبری مبنی برساخت مدرسه‌ای از سوی زوجی جوان در یکی از روستاهای شهرستان جم، واقع در جنوب ایران منتشرشد؛ علی زارعی، یکی از دو عضو این خانواده خیر مدرسه‌ساز در گفت‌‌وگویی کوتاه با پانا از چگونگی اتخاذ چنین تصمیمی و انگیزه‌‌های خود و همسرش در این باره می‌گوید.

همه عناوین نخبگان و فرهیختگان