امروز: سه شنبه 11 آذر 1399 - 15:57 تبلیغات

آیا همه بهبودیافتگان کرونا می توانند پلاسما اهداء کنند؟

تهران (پانا) -سازمان انتقال خون از اوایل اردیبهشت امسال اقدام به جمع آوری پلاسمای بهبودیافتگان کرونا با هدف درمان مبتلایان کرد اما آیا تمام بهبودیافتگان کرونا می توانند پلاسمای خون خود را اهدا کنند و آیا همه مبتلایان می‌توانند با دریافت این پلاسما بهبود یابند؟

جزییات آماده‌سازی فرودگاه و هواپیماها برای انتقال واکسن‌ کرونا به کشور

تهران (پانا) - به‌گفته معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از روز گذشته در یکی از فرودگاه‌ها اقدامات مربوط به تجهیز انبارها برای نگهداری واکسن کووید ۱۹ آغاز شده است، به کمک دو ایرلاین، آماده تحویل و انتقال واکسن‌ها به کشور می‌شویم.

تحول دیجیتال در اقتصاد

تحــــول دیجیتـــــــال کلیـــد‌واژه‌ای اســـــت که  در سیاســـتگذاری و مدیریـــت اجرایی کشور جای خود را باز کرده است و در کنار آن ایجاد شفافیت و  هوشمند‌سازی از جمله برنامه‌هایی بود که وزرای دولت دوازدهم هنگام معرفی خود در مجلس بدان تأکید داشتند.

ترور ارتباطی با مذاکره ندارد

امروز برای مقابله با دشـــمنی که وارد ســرزمین ما شـــده و یکی از برجسته‌ترین فرزندان این مرز و بوم را ترور کرده است، بیش‌ از هــــر زمــــان دیگری به‌شکل‌گیری اجماع و وحدت درون کشور نیاز داریم.

۷۲ ساعت طلایی برای نابودی ویروس اچ آی وی

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل انجمن احیاء ارزش ها چنانچه فردی به دلیل رفتارهای پرخطر در معرض ابتلاء به ویروس اچ آی قرار گرفت، ۷۲ ساعت فرصت دارد تا با مراجعه به مراکز درمانی این ویرس را در بدنش نابود کند.

هنرمندانی که دست‌فروشی می‌کنند!

تهران (پانا) - یک هنرمند باسابقه در عرصه صنایع‌دستی با اشاره به وضعیت هنرمندان صنایع‌دستی در روزگار کرونا، اظهار کرد که متاسفانه به دلیل شرایط سخت فروش محصولات صنایع دستی در ایران و با در نظر گرفتن این نکته که فروش این محصولات تنها راه درآمد برخی از فعالان این حوزه است، عده ای از هنرمندان هم اکنون در خیابان ها و مترو دست فروشی می کنند.

جزئیات مرگ دختر ۸ ساله روی پشت بام

تهران (پانا) - با گذشت دو هفته از مرگ مرموز دختر 8 ساله بندرعباسی و کشف جسد وی روی پشت‌بام خانه‌شان همبازی 12 ساله وی به حلق آویز کردن این کودک اعتراف کرد.

مرگ با زهر مار در «مرگ سر»

تهران (پانا) - دختر 18ساله پس از مارگزیدگی به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه و نرسیدن نیروهای اورژانس جانش را از دست داد

بلایی که کرونا سر این بیماران آورده است

تهران (پانا) - اول دسامبر به نام روز جهانی HIV نامگذاری شده و امسال سازمان جهانی بهداشت شعار این روز را بالا بردن تاب‌آوری مبتلایان به این بیماری عنوان کرده است.

همه عناوین رسانه‌های دیگر