امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:46

مراقب تماس و پیامک‌های کلاهبردارانه باشید

متأسفانه برخی از هم‌وطنان بدون توجه به اینکه آیا اصلاً در قرعه‌کشی یا فلان جشنواره شرکت داشته‌اند یا نه، با دیدن یا شنیدن خبر برنده شدن تصمیم به ارسال اطلاعات خواسته‌شده می‌کنند و درواقع در دام کلاهبرداران اینترنتی گرفتار می‌شوند.

جراحی مغز گربه برای خارج کردن گلوله های ساچمه ای از جمجمه + تصویر

تهران (‌پانا) - دکتر محمد بازآیی دامپزشکی که این عمل را انجام داد، در این باره گفت: این گربه یک ساله که در اصطلاح عمومی به آنها گربه خیابانی و بدون صاحب گفته می شود، به کلینیک دامپزشکی منتقل و در معاینه های ابتدایی، عارضه ای در سر این حیوان تشخیص داده شد.

تصویر/ قاچاق یک زن در کامیون حامل خرما

تهران (‌پانا) - ماموران گمرک بازرگان در بازرسی از محموله های ترانزیتی، متوجه حضور زنی شدند که در داخل بار خرما و در لا به لای کارتن ها مخفی شده بود. این زن که اهل کشور گینه است، قصد داشت به صورت قاچاق از ایران به ترکیه و سپس از آنجا به اروپا برود.

هند مالک فیسبوک را تهدید کرد

پانا ( تهران) - دولت هند از دیروز (چهارشنبه) دسترسی به وب سایت محلی شرکتی به نام 'کمبریج آنالایتیکا' را به اتهام سو استفاده از اطلاعات بیش از 50 میلیون کاربر فیسبوک برای تحت تاثیر قراردادن انتخابات آمریکا مسدود کرده است.

خرازی: در دولت احمدی‌نژاد، راهبردهایی که از دفتر رهبری به دولت ارسال می‌شد، مورد توجه قرار نمی‌گرفت

تهران (پانا) - رئیس شورای راهبردی روابط خارجی یادآورشد: اینکه آینده‌ برجام چه می‌شود و ما چه اقداماتی را باید در جهت حفظ منافع‌ کشور انجام دهیم، یا در مورد مسائل منطقه‌ای که با بحران های شدیدی روبروست چه باید بکنیم. براین اساس باید راهبردهایی را در قبال این تحولات به‌صورت درازمدت طراحی کنیم.

همه عناوین رسانه‌های دیگر