امروز: یکشنبه 26 خرداد 1398 - 01:31 تبلیغات

واکنش ژاپن به ماجرای نامه همراه آبه در دیدار با رهبر معظم انقلاب + تصویر

تهران (پانا) - ماجرای نامه همراه "آبه شینزو" نخست وزیر ژاپن در دیدار روز پنجشنبه وی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در تهران آنقدر خبر ساز شد که "کونو تارو" وزیر خارجه این کشور مجبور شد به آن واکنش نشان دهد.

ابتکار: آماده انتقال تجربیات خود به کشورهای اسلامی هستیم

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و سرپرست خانواده گفت: ما آماده هستیم تجربیات خود را با سایر کشورها به اشتراک بگذاریم و علاقه مند به میزبانی نمایندگان کشورهای اسلامی در هنر و سایر زمینه‌ها هستیم تا مسلمانان به یک اقتصاد قدرتمند دست یابند.

آلودگی زبان یا نگاه در پخش آثار تلویزیونی

چون تلویزیون ایران را نگاه نمی‌کنم، درباره وضعیت زبان رایج در آن نیز اطلاع خاصی ندارم که بنویسم. هرچند از ویدئوهای کوچکی که در برخی زمان‌ها با دیدن برنامه‌های پخش شده از تلویزیون در فضای‌مجازی، می‌توان فهمید که مشکلات زبانی صداوسیما خیلی عمیق‌تر از آن است که ابتدا به ذهن می‌رسد.

صباح زنگنه: آمریکا با ماجرای نفتکش‌ها می‌خواهد ایران را وادار به مذاکره کند

تهران (پانا) - مقام‌های آمریکا پس از متهم کردن ایران در حملات به نفتکش‌ها حالا به‌صورت رسمی اعلام کرده‌اند می‌خواهند درباره ایران 'اجماع جهانی بسازند. صباح زنگنه، دیپلمات سابق و تحلیلگر مسائل بین‌الملل اعتقاد دارد که تبلیغات آمریکایی‌ها در این رابطه برای فشار به ایران جهت راضی شدن به مذاکره با همین شرایط فعلی است.

سنبل آبی؛ پژواک مرگ در تالاب‌ها

تهران (پانا) ـ این روزها از گیاه عجیب و خطرناکی می شنویم که به شدت در موردخرید و فروش و عدم مصرف آن توصیه می شود. سنبل آبی گیاهی مهاجم است که سرعت رشد و تکثیر آن و آسیب هایی که به بار می آورد، سبب می شود در مدت زمانی کوتاه موقعیتی بحرانی درعرصه های محیط زیستی به وجود آید و نباید از آن غافل شد.

همه عناوین رسانه‌های دیگر