امروز: دوشنبه 13 تیر 1401 - 20:06 تبلیغات

حذف مدارس فرسوده از اهداف اصلی دولت سیزدهم است

تهران (پانا) - معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور عنوان کرد طرح مقاوم سازی، کیفی سازی و حذف مدارس فرسوده جزو اهداف اصلی و رویکرد دولت است که با همکاری مسئولان و همراهی بخش‌خصوصی و خیران پیگیری می‌شود.

تفاوت قیمت دلار توافقی و مسافرتی چقدر است؟

تهران (پانا) - رئیس کانون صرافان با بیان اینکه قیمت‌ها در بازار غیررسمی ارز به بازار رسمی نزدیک شده است، عنوان کرد که در سه روز اخیر نرخ دلار از ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان به ۳۰ هزار تومان کاهش پیدا کرد که نشان داد، قیمت‌ها کاذب بوده است.

بررسی قیمت کالاهای اساسی در تیرماه

تهران (پانا) - بررسی قیمت کالاهای اساسی در اول تیرماه نسبت به خرداد نشان می‌دهد که کره پاستوریزه، سیمان خاکستری و شیر استریل پاکتی پرچرب در صدر افزایش قیمت در یک ماه قرار دارند، میانگین قیمت برنج ایرانی به ۱۱۰ هزار تومان رسیده و بازار روغن موتور هم شاهد نابسامانی است.

دفتر مشاوران املاک متخلف پلمب می‌شود

تهران (پانا) - صدور کد رهگیری برای هرگونه معاملات املاک، بدون هزینه است، اما برخی از آژانس‌های مسکن برای صدور آن مبالغ میلیونی درخواست می‌کنند که این کار تخلف است و در صورت شکایت، بنگاه معاملات ملکی پلمب خواهد شد.

بازگشت انگیزه به تولیدکننده داخلی و رقابتی‌شدن بازار با حذف ارز ترجیحی

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر اینکه حذف سیاست ارز ترجیحی باید خیلی پیش از این‌ها اجرایی می‌شد، گفت حذف این ارز باعث بازگشت انگیزه به تولیدکننده داخلی خواهد شد و در طول زمان سبب رقابتی شدن در این بخش می‌شود.

‌خشکی پوست نشانه چه بیماری است؟

تهران (پانا) - داشتن پوست خشک می‌تواند مشکلات بسیار جدی را برای سلامتی به افراد هشدار دهد، به طور مثال بیماری دیابت با خشکی پوست در ارتباط است.

بهترین زمان برای مصرف هندوانه

تهران (پانا) - طبع هندوانه سرد است و برای افرادی با مزاج گرم و خشک مناسب است ولی بعضی افراد به این میوه حساسیت دارند، همچنین خوردن آن در هر زمانی توصیه نمی‌شود.

روش نگهداری از گیاه نخل مرداب

تهران (پانا) - گل آپارتمانی نخل مرداب یکی از گیاهان خاص و زیبایی است که چه در خانه‌های حیاط‌دار و چه در آپارتمان می‌توان از آن نگهداری کرد که البته روش‌های خاص مراقبتی خود را دارد چرا که این گیاه ذاتا برای مناطقی با رطوبت بالاست.

همه عناوین رسانه‌های دیگر