امروز: شنبه 31 فروردین 1398 - 11:07 تبلیغات

احمدی نژاد موسیقی رپ گوش می‌دهد؟

توئیت اخیر محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشور در رابطه با قتل رپر آمریکایی مبنی‌بر اینکه «چگونه می‌توان زندگی شخصی را به این راحتی گرفت؟» و نیز اشاره‌اش به یکی از ترانه‌ها‌ی این خواننده خارجی، واکنش‌ها‌ی متعددی در شبکه‌ها‌ی اجتماعی در پی داشت.

روحی در مسیرِ کوشک گچسر

یکی از آن معدود دفعاتی‌ بود که زمانه، چند روزی به آن «خبرِ هولناک» فرصت داد و سایه کشیده اما لرزان و غنوده استاد احمد اقتداری لارستانی هنوز بالای سر ما مانده بود.

صحنه تصادف را به هم بزنیم؟

یکی ازحوادثی که هر روزه در کشور رخ می‌دهد و اغلب خسارت‌های جانی و مالی جبران‌ناپذیری نیز به همراه دارد وقوع سوانح رانندگی درون و برون شهری است.

در مسیر ترمیم شکاف‌ها

باید پذیرفت که ایران ما در شرایطی قرار دارد که وفاق یکی از الزامات پیشبرد اهداف محسوب می‌شود. شکاف‌هایی در بدنه سیاسی و اجتماعی کشور در نتیجه اتفاقات تلخ سال 88 ایجاد شده بود که ترامپ نادان با اقدامات خود به صورت مداوم در حال کم کردن این شکاف‌ها در کشورمان است و نشانه آن نیز همراهی همه جناح‌های سیاسی داخل کشور برای حفظ موجودیت نظام است.

ماجرای زن ۴۷ ساله‌ای که به خواستگار معتادش گفته بود ۳۷ ساله است

تهران (پانا) - زن ۴۷ ساله ای که هنوز چند ماه بیشتر از ماجرای ازدواجش نمی‌گذشت و از رفتارهای همسرش خسته شده بود در حالی که به شدت از آینده این زندگی وحشت داشت درباره ماجرای ازدواج خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد شکایت کرد.

ظریف در سوریه به دنبال چیست؟

وزیر امور خارجه ایران در حالی سوریه و ترکیه را به عنوان دو مقصد سفر خود برگزیده است که تحولات جاری منطقه از جمله افزایش فشار جبهه امریکا و اسرائیل در منطقه بویژه علیه ایران اهمیت رایزنی کشورمان با شرکای استراتژیک خود را حائز اهمیت می‌کند.

شباهت بیش از حد تصور دریاچه‌های قمر تایتان با دریاچه‌های زمین +عکس

تهران (پانا) - یک تصویر موزاییکی رنگی نزدیک به مادون قرمز از فضاپیمای کاسینی ناسا دریاچه‌های قطبی شمال تیتان را به خوبی نشان می‌دهد و اخترشناسان دریافته‌اند که بیشتر از چیزی که تاکنون تصور می‌شد با دریاچه‌های موجود روی کره زمین شباهت دارند.

همه عناوین رسانه‌های دیگر