امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:51 تبلیغات

تصاویر/ حال و هوای مردم ترکیه در آستانه انتخابات

تهران (پانا) - انتخابات سراسری ترکیه روز سوم تیرماه ۱۳۹۷ برای تعیین رئیس جمهور و اعضای پارلمان این کشور برگزار خواهد شد. پیش از این قرار بود این انتخابات در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۹ (۱۲ آبان ماه ۱۳۹۸) برگزار شود اما مدتی قبل اردوغان رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد انتخابات زود هنگام در کشورش برگزار خواهد شد.
انتخابات ریاست جمهوری بصورت سیستم دو مرحله‌ای خواهد بود که مرحله اول در روز ۲۴ ژوئن و مرحله دوم (در صورت نیاز) روز ۸ جولای (۱۴روز بعد) انجام خواهد شد.

اقدام جالب کارگردان سرشناس آمریکایی برای اعتراض به کار غیرانسانی ترامپ

تهران (پانا) - آوا دوورنی کارگردان نام آشنای آمریکایی در اعتراض به عمل غیرانسانی ترامپ برای جدا کردن فرزندان مهاجران غیرقانونی از والدینشان، کمپینی اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی راه انداخت.

مجید انصاری: نظر شخصی چند چهره سیاسی را به پای جریان اصلاحات ننویسید

یک عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: موضع رسمی جریان اصلاحات توسط احزاب قانونی اصلاح‌طلب و یا نهادهای شناخته شده‌ای مثل جبهه اصلاحات مطرح می‌شود، افرادی که پای نامه مذاکره با ترامپ را امضا کردند نظر شخصی خود را اعلام کردند.

عضو فراکسیون امید: فقط نام یک اصلاح‌طلب در لیست ۱۰۰ نفره مذاکره با آمریکاست

تهران (پانا) - یک عضو فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: جریان اصلاح‌طلبی یک فرایند است که از سال‌ها قبل شکل گرفته و ندای آن تغییرات به صورت اصلاحی است. نمی‌توان برای آن حدود تعیین کرد.

تصاویر/ ب‌ام‌و سری ۸، عالیجناب همه خودروهای آلمانی

تهران (پانا) - ب‌ام‌و سری ۸ شاید یکی از نمادهای لوکس خودروهای سال‌های اخیر ب‌ام‌و باشد. شیک، جذاب، لوکس و متین ظاهر شده و با خطوط سقفی پویا و خطوط شانه‌ای عضلانی چشمانتان را خیره می‌کند. تصاویری از این خودروی لوکس را در ادامه مشاهده می کنید.

مجری مشهور زیر تیغ جراحی رفت + عکس

تهران (پانا) - مجید قناد مجری پیشکسوت تلویزیون که بسیاری از مخاطبان خاطرات خوشی با او دارند، هم اکنون در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است.

تصاویر/ تماشای بازی‌های جام‌جهانی در «فن‌فست» کازان

تهران (پانا) - فن فست یا محل گردهمایی هواداران فوتبال، مکانی برای تجمع آن دسته از هواداران و طرفداران فوتبال است که به دلایل مختلف امکان حضور در ورزشگاه محل برگزاری مسابقات را ندارند و نمی‌توانند بازی ها را از نزدیک تماشا کنند.

همه عناوین رسانه‌های دیگر