امروز: چهارشنبه 9 بهمن 1398 - 21:43 تبلیغات

رسالت اقتصاددان

شرایط کنونی کشور خیلی از دغدغه‌مندان و متخصصان علوم اجتماعی و علم اقتصاد را به گوشه رینگ برده است. برخی دولتمردان با زیرکی مسوولیت ندانم‌کاری و بی‌عملی خیره‌کننده چند سال اخیر خود را به اندیشمندان علوم اجتماعی و اقتصاد نسبت می‌دهند. ایجاد چنین فضایی، اقتصاددانان و متخصصان سایر حوزه‌های علوم انسانی را در وضعیت نامطلوبی قرار می‌دهد.

طیف‌بندی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس + اینفوگرافیک

تهران (پانا)- در مجلس یازدهم طیف‌بندی جریان اصولگرا به پنج بخش اصولگرایان سنتی، نواصولگرایان حامیان قالیباف، جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، جریان پایداری و جریان بهار حامی احمدی‌نژاد تقسیم می‌شود که هریک بر اساس احزاب، چهره‌ها و کاندیداها، طیف‌های مختلفی را تشکیل می‌دهند.

رودخانه خروشان مانع رفتن اهالی شهر قصرقند به چابهار+فیلم

تهران (پانا) - جاده دسترسی شهرستان قصرقند به چابهار مسدود است؛ اما نه به خاطر سیل، این جاده از مسیر رودخانه کاجو می‌گذرد اما پلی برای ایجاد مسیر ارتباطی بیش از ۵۰ روستا با چابهار وجود ندارد. زنان، کودکان و مردان باید از رودخانه بگذرند.

مدرسه‌ای به وسعت جنگل‌های بلوط +‌ تصویر

تهران (پانا) - اسم ایذه خوزستان را که شنیده‌اید، روستای «کنگرو» چطور؟ حتماً نشنیده‌اید. شنیده‌اید؟ مدرسه درختی چی؟ مدرسه خشتی و گلی نه، مدرسه‌ای که روی تخته سنگ و زیر سایه درخت برگزار می‌شود.

دروغگویان به هدف خود رسیدند/ هزینه رد پالرمو و سی اف تی را مردم محروم خواهند داد

تهران (پانا) - 24 آنلاین نوشت: مطابق گفته های آقای محسن رضایی که دیروز به صورت گسترده در رسانه ها منتشر شد زمان بررسی FATF در مجمع به اتمام رسیده است و نظر شورای نگهبان درباره لوایح حاکم است.

رابطه تعداد فرزندان با عمر والدین

تهران (پانا) - یکی از رویدادهای برجسته زندگی خانوادگی تصمیم‌گیری درباره تعداد فرزندان است چرا که این تصمیم بر سبک زندگی و از آن مهم‌تر، کیفیت زندگی خانوار موثر است.

همه عناوین رسانه‌های دیگر