امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15:07 تبلیغات

«حالا خورشید» تعطیل می‌شود

تهران (پانا) -  آخرین قسمت برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور ۲۲ اسفند ماه روی آنتن می‌رود.

شهیدی که بر سر مزار خودش نشست! + عکس

تهران (پانا) - در عکس زیر، آزاده «اسماعیل یکتایی» را می بینید که بر سر مزار خودش نشسته است. بستگان این آزاده، به تصور شهادت وی برای او مراسم تشییع گرفته و سنگ قبری نیز بر مزار او گذاشتند. تصویر زیر پس از بازگشت وی از اسارت به ثبت رسیده است.

پروژه کم‌رنگ‌ کردن فردوسی‌پور ادامه دارد

تهران (پانا) - در خلال پخش زنده مسابقه پرسپولیس و پدیده، اسامی مجریان برتر شبکه ۳ سیما به صورت زیرنویس پخش می‌شد تا مردم به مجری محبوب‌شان رأی بدهند؛ اما خبری از عادل نبود...

مراسم عروسی حنیف عمران زاده چقدر آب خورد؟

تهران (پانا) - اوایل این هفته «حنیف عمران‌زاده» بازیکن سابق استقلال، فیلمی از مراسم ازدواج اش را در اینستاگرام منتشر کرد که در نوع خود بسیار عجیب و غریب است و در شبکه های اجتماعی هم پربازدید شد.  

درآمد 80 هزار تومانی متکدیان یزد در هر ساعت

تهران (پانا) - مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهرداری یزد گفت شهروندان آگاه باشند که تکدی‌گری این روزها یک شغل محسوب می‌شود و میانگین درآمد هر متکدی در ساعت در مناطق شلوغ تا 80 هزار تومان نیز می‌رسد.

حمله کیهان به رشیدپور: ژست منتقد نگیر!

تهران‌(پانا) - اکنون‌اشخاصی همچون رشیدپور، به هیچ عنوان نمی‌توانند ژست منتقد به خود گرفته و گلایه کنند. این افراد خود مسبب وضع موجود هستند و بایستی درخصوص حمایت خود از دولت، به افکار عمومی پاسخگو باشند. این افراد باید به این سؤال پاسخ دهند که چرا اجازه انتخاب منطقی را از مردم گرفتند؟!

آیا سوئدی‌ها سیاه پوستِ چشم آبی بودند؟

تهران (پانا) - فردا چهارشنبه مستندی با عنوان اولین سوئدی‌ها پخش خواهد شد که در آن ادعاشده مردمان اولیه این سرزمین بعد از عصر یخبندان چشم آبی با پوستی تیره بودند.

موضع منافقین درباره ارتباط زنان با نامحرم

تهران (پانا) - صفحه اینستاگرامی مرکز اسناد انقلاب اسلامی عکس نوشتی از خاطرات "طاهره سجادی" درباره "موضع سازمان مجاهدین خلق درباره ارتباط زنان با نامحرم" را منتشر کرد.

همه عناوین رسانه‌های دیگر