امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:36 تبلیغات

محمد مهاجری: خروج امریکا از برجام شکست دولت نیست/ وقایع دی ماه ٩٦ به‌شدت مشکوک بود

تهران (پانا) - محمد مهاجری، تحلیلگر اصولگرا معتقد است که خروج امریکا از برجام را نباید به عنوان شکست دولت روحانی تلقی کرد و برعکس اینکه دولت توانسته با روندی دیپلماتیک ٦ قدرت جهانی را پای میز مذاکرات بنشاند یک موفقیت محسوب می‌شود.

بازیگر سریال «خانه سبز» خانه نشین شد/ دیگر حال و حوصله بازیگری را ندارم!

تهران (پانا) - بازیگر سریال "خانه سبز" گفت: خیلی دلم می خواهد دوباره با همان انرژی و قدرت به بازیگری برگردم. هشتاد سال از عمرم را در بازیگری بوده ام اما با وضعی که امروز در سینما می بینم ترجیح می دهم خانه نشین شوم.

تصویر/ کشف حشیش از شورولت کامارا در گمرک!

تهران (پانا) - سگ‌های موادیاب گمرک دوغارون در بازرسی از یک دستگاه شورولت کامارا از زیر صندلی این خودرو مقدار 700 گرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف و ضبط کردند. راننده این خودرو قصد داشت با استفاده از یک خودروی مدل بالا و به اصطلاح قاچاق لاکچری اقدام به جابجایی مواد مخدر از افغانستان به ایران کند.

ابعاد تازه‌ای از ماجرای اعتراضات کازرون

تهران (پانا) - اواخر دی‌ماه سال گذشته بود که شایعه‌ی ایجاد شهرستانی جدید تحت عنوان کوه‌چنار، با الحاق برخی بخش‌های کازرون، قوت گرفت و آرام آرام واکنش‌هایی ابتدا در شبکه‌های مجازی شروع شد که در ادامه با تجمع‌هایی نمود پیدا کرد.

تصاویر/ گشتی در باغ‌های انبه در جنوب ایران

تهران (پانا) - اردیبهشت جنوب، طعم ترش و گس انبه نارس دارد و از خرداد تا خرماپزان مرداد با انبه‌های رسیده‌اش شیرین‌زبانی می‌کند. زن‌ها ترشی می‌اندازند و بچه‌ها به انبه‌های تکه شده ناخنک می‌زنند؛ انبه مانند خرما در تمام طول سال در زندگی مردم جنوب جاری است و یکی از درختان قدیمی که با آب‌وهوای گرم هرمزگان سازگاری پیدا کرده درخت انبه است. این درخت دارای عمر طولانی (حدود ۱۵۰ الی ۲۰۰ سال) جزو درختان تنومند و بزرگ است. ارتفاع آن حدود ۲۵ متر و عرض آن تا ۱۰ متر هم می‌رسد، سایه بسیار خوبی دارد و عموماً در کنار جوی آب و نقاطی که دسترسی بیشتری به آب دارند کاشته می‌شود.

وزیر نفت: پیام اتحادیه اروپا درباره حفاظت از برجام به تهران منتقل شد

تهران (پانا) - وزیر نفت با بیان اینکه کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا حامل پیام حفاظت از برجام از سوی این اتحادیه است، گفت: طرفین باید وارد بحث های جزئی شوند و برای عملیاتی و اجرایی کردن توافق ها تلاش کنند.

بازار داغ رحم اجاره‌ای؛ از ٢۵ تا ۴٠ میلیون تومان!

پرواز برای انسان روزگاری رویایی بیش نبود؛ امروز برای سرعت‌بخشیدن به سفرهای دور و نزدیک با خرید بلیت، مقدمات سفر هوایی ترتیب داده می‌شود. انسان‌ همواره برای کارهایی که نمی‌توانست انجام دهد، راهی پیدا کرده و به هدف خود رسیده است. همین پشتکار است که موجب پیشرفت تکنولوژی و صنعت شد.

تهدید مدیران بانک‌ها توسط مقام قضایی در خراسان رضوی: بازداشت‌تان کردیم، گلایه نکنید

تهران (پانا)‌- جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان رضوی به بررسی موانع بانکی حوزه کسب و کار استان و مصوباتی برای حل مشکلات این حوزه اختصاص داشت و معاون رئیس کل دادگستری استان در این شورا به بانک‌ها درباره رعایت قوانین و اجرای دستورالعمل های بانک مرکزی هشدار داد.

همه عناوین رسانه‌های دیگر