امروز: دوشنبه 26 آذر 1397 - 06:22 تبلیغات

پروانه سلحشوری، نماینده مجلس: جنجال کردند تا حرف هایم در مورد حجاب شنیده نشود

تهران (پانا) - پروانه سلحشوری عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی می گوید: پس از برنامه مناظره در دانشگاه شهید بهشتی مخالفین او جنجال کردند تا حرفهایش در مورد حجاب شنیده نشود که موفق هم بودند .

خرج شب چله چقدر می‌شود؟

تهران (پانا) - در آستانه طولانی‌ترین شب سال که تقاضا برای موادغذایی با افزایش چشمگیری مواجه می‌شود، محصولاتی همچون «میوه»، «گوشت»، «آجیل»، «شیرینی» و... با چه قیمت‌هایی در بازار خرید و فروش می‌شوند؟

شایعه ازدواج مجدد بهنوش طباطبایی

تهران (پانا) - پست یک بازیگر در اکانت شبکه اجتماعی‌اش، خبرساز شده است. این روزها خیلی از شایعه‌ها از پست‌ها و عکس‌هایی که بازیگران در شبکه‌های اجتماعی‌شان می‌گذارند، درست می‌شود.

محمد مهاجری: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان حرف نویی ندارند

تهران (پانا) - «جریان اصولگرا نه گفتمان تازه‌ای دارد، نه ایده‌ای تازه و حرف نویی دارد. همان‌طور که اصلاح‌طلبان هم ندارند. می‌خواهم بگویم که کلا جامعه به لحاظ فعالیت سیاسی و به لحاظ نوگرایی سیاسی کاملا فریز شده است. این که با این وضعیت فعلی و این آدم‌هایی که الان می‌بینیم انتظار داشته باشیم که اتفاق خاصی در بین جناح‌های سیاسی ما بیفتد، این انتظار بیهوده‌ای است.»

مجید انصاری: محسن رضایی گفتند جلسه مجمع را آیت‌الله جنتی اداره کنند

تهران (پانا) - یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره جلسه امروز مجمع تشخیص به ریاست آیت‌الله جنتی می‌گوید: آقای هاشمی شاهرودی بیمارند و حضور ندارند و در نبود ایشان آیت‌الله موحدی کرمانی جلسات را اداره می‌کنند، از آنجایی که امروز ایشان نبودند، آقای رضایی گفتند جلسه را آیت‌الله جنتی اداره کنند.

عبدالله ناصری: صراحت لهجه و قاطعیت ظریف؛ پیش برنده دیپلماسی است

تهران (پانا) - فعال سیاسی، صراحت لهجه و قاطعیت درباره مسائل مختلف را به عنوان نقاط قوت وزیرامور خارجه و دستگاه دیپلماسی دانست و گفت: برغم مواضع تندی که از سوی رسانه های مخالف دولت اتخاذ می شود، این دستگاه با اتکاء به دو پشتوانه قوی؛ حمایت و تایید رهبری نظام و اعتماد و همراهی افکار عمومی جامعه موفق عمل کرده است.

ربات‌ها علیه دولت؛ استخدام بنفش چگونه ترند اول شد؟

تهران (پانا) - ربات‌های تو‌ییتری یکی از چالش‌های موجود در شبکه اجتماعی توییتر است و برای پالایش توییتر از این ربات‌ها، گهگاهی اخباری منتشر می‌شود که توییتر برخی از اکانت‌های مشکوک به ربات بودن را بسته است.

همه عناوین رسانه‌های دیگر