امروز: دوشنبه 30 مهر 1397 - 20:03 تبلیغات

عکسی که پس از ۳۰ میلیون سال به ما رسید

تهران (پانا) - ناسا به تازگی یک عکس منتشر کرده است که توسط رصدخانه فضایی چاندرا گرفته شده و صحنه آغاز تصادم دو ابرسیاه‌چاله را در ۳۰ میلیون سال پیش به تصویر می‌کشد.

یک برند خوب چه ویژگی هایی دارد؟

تهران (پانا) - ویژگی هایی که یک برند را قوی و نیرومند می سازد ؛جذابیت برند ،اعتبار و کیفیت برند،صریح و واضح بودن برند است.

عجیب‌ ترین شهر دوقلوها در جهان چگونه ساخته شد؟+ عکس

تهران (پانا) - شهر کوچک و زیبایی در کشور برزیل به نام شهر کاندودیو گودو وجود دارد که ساکنانش دوقلو هستند. پزشکی به نام جوزف ادعا می‌کند که مسئول دوقلوهای بسیاری در این شهر است. در واقع پژوهش‌ها نشان داده‌اند که این پزشک که جزو کادر پزشکی نازی‌ها بود، خودش دوقلوها را در این شهر جمع کرده و به نوعی شهر دوقلوها را ساخته است.

زعفران کیلویی 12 میلیون تومان

تهران (پانا) - نایب رئیس شورای ملی زعفران با اشاره به اینکه قیمت هرکیلوگرم زعفران حداقل ۶ میلیون و حداکثر ۱۲ میلیون تومان است، گفت:هرکیلوگرم این محصول در بورس ۲۰ تا ۲۲ میلیون تومان عرضه می شود.

هویج قدرت سیمان را افزایش می‌دهد!

تهران (پانا) - محققان انگلیسی متوجه شده اند با استفاده از نانوذرات هویج می توان سیمانی تولید کرد که قدرتمندتر و در برابر ترک خوردن مقاوم است. همچنین با این روش گازهای گلخانه ای کمتری منتشر می شود.

علی تاجرنیا: خطر ظهور احمدی‌نژاد جدید می‌تواند خیلی جدی باشد

تهران (پانا)- علی تاجرنیا، عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: ظهور احمدی نژاد جدید محتمل است اما باید تدبیر شود تا از یک چنین اتفاقی جلوگیری به عمل آید چون این اتفاق واقعا کشور را دچار عدم ثبات و تشتت در تصمیم گیری ها خواهد کرد.

همه عناوین رسانه‌های دیگر