امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:48

مصطفی زمانی: اصلا نمی‌خواهم این همه پیامبر را بازی ‌کنم

تهران (پانا) - –بازیگر سریال یوسف پیامبر درباره نقش آفرینی خود در سریال حضرت موسی تصریح کرد: قرار نیست نقش حضرت موسی را بازی کنم؛ اصلا نمی خواهم این همه پیامبر را بازی نمی‌کنم. زمانی که مرحوم سلحشور زنده بود، به من پیشنهاد کار را داد؛ اما من بازیگر دیگری را برای این نقش معرفی کردم.

جامعه من درد زیاد دارد و انتخاب من بی تفاوتی به درد مردم نیست

تهران (پانا) - احسان علیخانی در پاسخ به انتقاد سیروان خسروی درباره برنامه تحویل سال نوشت: شادی میتواند خلق معجزهای ساده و ماندگار در زندگی آدمهای رنج کشیده باشد، جامعه من درد زیاد دارد و انتخاب من بی تفاوتی به درد مردم نیست، تا جان دارم میگویم و نشان می‌دهم.

علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، رضا شفیعی جم و محمدرضا هدایتی میهمانان «به وقت بهار» آی‌فیلم

تهران (پانا) - ویژه‌برنامه تحویل سال آی فیلم میزبان جمعی از بازیگران سینما و تلویزیون است. علیرضا خمسه، مرجانه گلچین، رضا شفیعی جم، محمدرضا هدایتی، محمود پاک‌نیت و مهوش صبرکن در این برنامه حضور دارند.

شبکه آی فیلم2 افتتاح شد

تهران (پانا) - کانال آی فیلم2 از خانواده رسانه ای شبکه «آی فیلم»، پیش از ظهر امروز با حضور رئیس سازمان صداوسیما و جمعی از معاونان و مدیران ارشد رسانه ملی و کارشناسان و اساتید حوزه فرهنگ ایران و افغانستان و تاجیکستان، طی مراسمی در مجموعه سعادت آباد معاونت برون مرزی صدا و سیما افتتاح شد.

همه عناوین رادیو و تلویزیون