امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:56 تبلیغات

معاون هنری وزارت ارشاد نشان هنری‌اش را برگرداند

تهران (پانا) -معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی شائبه‌هایی که درباره اعطای گواهینامه درجه هنری از سوی شورای ارزشیابی هنرمندان به او پیش از انتصاب در سمت معاونت به وجود آمده است، در نامه‌ای خطاب به وزیر، این گواهینامه را تا پایان مسئولیت فعلی بازگرداند.

هنگامه اخوان بانوی موسیقی ایران‌زمین

31 خردادماه میلادروز هنگامه اخوان یکی از بانوان عرصه آواز ایران است که طی سال‌های اخیر علاوه بر کارهای صحنه‌ای، با پرورش شاگردان بسیاری در رشته آواز از چهره‌های کوشای فرهنگ و هنر این مرزوبوم بوده است.

افسانه روزگار منتشر شد

تهران (پانا) - آلبوم موسیقی افسانه روزگار اثر مسعود شعاری به خوانندگی سالار عقیلی، از سوی مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شد.

آغاز داوری سومین جشنواره «بچه‌های محراب»

تهران (پانا) - مرحله داوری سومین جشنواره «بچه‌های محراب» در رشته‌های مکبری و مؤذنی با حضور ۵ هزار و ۳۳۲ کودک و نوجوان شهر تهران از ۲۹ خرداد در مساجد محوری مناطق ۲۲گانه شهر تهران آغاز می‌شود.

«پیدایش ستاره» در فرهنگسرای نیاوران

تهران (پانا) - کنسرت دو نوازی استاد مجید کیانی با همراهی ضرب سیدمهرداد کیانی جمعه 1 تیر ساعت 19 در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار می‎شود.

آموزش مهارت «دوست‌یابی» و «نحوه برقراری ارتباط موثر» در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

تهران (پانا) - معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از برگزاری دوره‌های تخصصی مهارت‌های زندگی ویژه گروه‌های سنی کودک، نوجوان و خانواده‌ها در ایام تابستان خبر داد.

«ماهبانگ» در نیاوران

تهران (پانا) - گروه کر و موسیقی«ماهبانگ» به سرپرستی حمید سوارکارمطمئن، 31 خرداد ماه در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه می‎رود.

همه عناوین تجسمی و موسیقی