امروز: سه شنبه 24 مهر 1397 - 23:56 تبلیغات

فیلم کوتاه «باربرها» آماده نمایش شد

تهران (پانا) - فیلم کوتاه «باربرها» به کارگردانی رضا حماسی پس از پایان یافتن مراحل فنی آماده نمایش شد. این فیلم جدیدترین تولید مدرسه ملی سینماست که فروردین97 تولید و مراحل فنی آن در روزهای اخیر به پایان رسیده و به دبیرخانه سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران تحویل شده است. وحید نظربیگی، شیوا سرمست و حسین حماسی بازیگران این فیلم هستند.

فرهاد قائمیان در پردیس تئاتر شهرزاد با «نشانه‌ها» همراهی می‌کند

تهران (پانا) - فرهاد قائمیان در پردیس تاتر شهرزاد با «نشانه‌ها» همراهی می‌کند. قائمیان در نمایش «نشانه‌ها» به کارگردانی مانلی شجاعی‌فرد در تصاویر ویدئو وال در پس‌زمینه صحنه حضور دارد و نقش «رییس» را بازی می‌کند.

اعلام عناوین مستندهای راه یافته به جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت

تهران (پانا) - عناوین مستندهای راه یافته به مرحله مسابقه سینمای ایران پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد. این آثار از میان بیش از 300 عنوان مستند رسیده به بخش ملی این رویداد سینمایی انتخاب شدند.

محمدحسین لطیفی: «روایت نو» اقدامی خوب برای پرورش استعدادهای سینمایی است

محمد حسین لطیفی معتقد است، سینمای ایران با سرمایه گذاری در ساخت فیلم‌های ارزشی و ایجاد بسترهای مناسب برای برگزاری جشنواره‌های فیلم در دیگر کشورها ، به پیشرفت می‌رسد در حالی که مسئولان فرهنگی به این مسئله توجهی ندارند.

جایزه 120 میلیون ریالی جشنواره ایران ساخت برای بهترین بازی ایرانی

تهران (پانا) - دومین دوره جشنواره ملی، فرهنگی و هنری «ایران ساخت» از تاریخ 4 تا 8 دی ماه 1397 برگزار خواهد شد. این جشنواره با شعار«فناوری ایرانی در خدمت کسب و کار ایرانی» و با هدف «تولید محتوا برای حمایت از کالاها، محصولات و خدمات دانش بنیان» میزبان تولیدات ایرانی مخصوصا بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود.

همه عناوین سینما و تئاتر