امروز: سه شنبه 29 مهر 1399 - 15:29 تبلیغات

بزرگداشت هفته ناجا با شعار با هم برای امنیت و سلامت از ۲۷ مهر

تهران (پانا) - سخنگوی نیروی انتظامی با اعلام فعالیت‌ها و روز شمار هفته ناجا گفت برنامه‌های امسال با شعار «با هم برای امنیت و سلامت» و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از ۲۷ مهرماه تا ۲ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

مسئله دیپلماسی مبارزه با مواد مخدر باید در سطح منطقه و جهان فعال‌تر شود

تهران (پانا) - رئیس قوه قضاییه در جلسه شورای اداری استان خراسان جنوبی عنوان کرد مسئله دیپلماسی مبارزه با مواد مخدر باید در سطح منطقه و جهان فعال‌تر شود تا این موضوع صرفا از بعد انتظامی و اطلاعاتی دنبال نشود.

رعایت شئونات حرفه‌ای برای سردفتران و دفتریاران ضروری است

تهران (پانا) - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت دفاتر اسناد رسمی یک امر حاکمیتی را بر عهده دارند لذا رعایت شئونات حرفه‌ای برای کلیه اعضاء در راستای حفظ شأن و جایگاه قشر عظیم سردفتران و دفتریاران ضروری است و نباید اجازه داده شود برخی از افراد سردفترنما با اعمال و رفتار خود در فضای حقیقی یا مجازی به حیثیت این قشر شریف و مورد اعتماد مردم خدشه وارد کنند.

جاده‌های شمالی کشور، آخر هفته یکطرفه نمی‌شوند

تهران (پانا) - پلیس راهور نیروی انتظامی اعلام کرد جاده های شمالی کشور در اواخر این هفته و اوایل هفته آینده چهارشنبه تا دوشنبه (از ۱۶ تا ۲۱ مهرماه) یکطرفه نخواهد شد و تردد به صورت دوطرفه در جریان خواهد بود.

روزنامه «قانون» مجرم شناخته شد

تهران ( پانا) - سخنگوی هیأت منصفه دادگاه مطبوعات اعلام کرد: مدیر مسئول روزنامه قانون به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی مجرم شناخته شد.

همه عناوین قضایی و انتظامی