امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:21 تبلیغات

اجرای رد مال در پرونده امیرمنصور آریا/ بازداشت هفت متهم ارزی

تهران (پانا) - سومین جلسه دادستانی تهران در سال 1397 با حضور تعدادی از معاونان و قضات زن این دادسرا، روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت‌ماه، به ریاست دکتر جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران برگزار شد و بر حفظ حقوق عمومی به عنوان یکی از وظایف دادستان‌ تاکید شد.

دادستان کل کشور: مسئولیت انسداد تلگرام بر عهده قوه قضائیه است، آن را به رهبری منتسب نکنید

تهران (پانا) - دادستان کل کشور خواستار هوشیاری و توجه جدی علما، روحانیون و بزرگان حوزه‌های علمیه به مسئله نفوذ در سطح جامعه و حتی در بین قشر روحانیت شد و گفت: دشمن با هزینه‌های میلیاردی و ایجاد مکاتب و جریان‌های انحرافی فکری، در صدد نفوذ در میان حوزه‌های علمیه است.

رئیس قوه قضائیه: مسدودسازی تلگرام گامی در جهت احقاق حقوق مردم بود

تهران (پانا) - آیت الله صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه روز دوشنبه در جلسه مسئولان عالی قضائی، با اشاره به مسدودسازی اخیر شبکه اجتماعی تلگرام، گفت: دستگاه قضائی در این مورد و موارد دیگر نه تنها اقدام به تضییع حقوق مردم نکرده، بلکه در جهت احقاق حقوق مردم گام برداشته است.

دادستان کل کشور: وجود افراد با قرار بازداشت موقت در زندان‌ها نباید بیشتر از حد استاندارد باشد

تهران (پانا) - دادستان کل کشورگفت: قضات و مدیران دستگاه قضا باید بر اساس سیاست های کلی ابلاغی رئیس قوه قضائیه و منویات رهبر معظم انقلاب برای کاهش جمعیت کیفری در زندان ها فعالیت کنند.

فرمانده ناجا: کوچ به پیام رسان های داخلی، آسیب ها و جرایم را کاهش می دهد

تهران (پانا) - فرمانده نیروی انتظامی با بیان این که کوچ به پیام رسان های داخلی باعث کاهش آسیب ها و جرایم می شود، گفت: پلیس همواره در خط مقدم جبهه مبارزه با ناهنجاری ها است و باید طبق قانون ماموریت خود را انجام دهد.

همه عناوین قضایی و انتظامی