امروز: شنبه 27 بهمن 1397 - 17:17 تبلیغات

مدیر فنی پیام‌رسان سروش:‌ تمامی کدهای سروش از صفر تا صد توسط تیم فنی نوشته شده است

تهران (پانا) – مدیر تیم فنی پیام‌رسان سروش می‌گوید تمام کدهای کلاینت سروش، از صفرو از ابتدا توسط تیم فنی این پیام‌رسان نوشته شده است و هیچ‌جا از کدهای تلگرام استفاده نکرده‌ایم. تمام این کدها هم دائما در حال تکمیل، بهینه‌سازی و بازنویسی است. کسی که دانش و تجربه‌ی حداقلی در مورد نرم‌افزار و نحوه‌ طراحی و کدنویسی آن داشته باشد، با یک بررسی ساده و اجمالی متوجه می‌شود که سروش با تلگرام تفاوت‌های بنیادی زیادی دارد.

بررسی راه‌های گسترش همکاری شرکت‌های خدمات فنی_ مهندسی حوزه آی سی تی ایران و عراق

تهران (پانا) - رئیس اتحادیه صادرکنندگان خدمات فنی مهندسی ، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران می‌گوید ایجاد همکاری بین بخش‌های خصوصی دو کشور ایران و عراق جهت مشارکت در حوزه خدمات فنی مهندسی و تولید مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و اتحادیه صادر کنندگان خدمات فنی مهندسی ، مشاوران و پیمانکاران صنعت مخابرات ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی ایران جهت پیگیری این موضوع معرفی شد.

اخطار جدی وزیر ارتباطات به دفاتر خدمات ارتباطی تسهیل‌کننده ارسال پیامک‌های مزاحم

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پی انتقاد صبح امروز رئیس‌جمهوری درباره پیامک‌های تبلیغاتی مزاحم و رعایت‌نکردن حقوق شهروندان در این حوزه، به دفاتر خدماتی ارتباطی در ارائه سیم کارت اخطار جدی لغو مجوز داد.

اینترنت سال آینده گران نمی‌شود

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل شرکت زیرساخت، شرکت ارتباطات زیرساخت برای تغییر نرخ اینترنت هیچ برنامه‌ای ندارد و قیمت اینترنت توسط شرکت زیرساخت سال آینده گران نمی‌شود.

آذری جهرمی: وزارت صنعت مسئول رسیدگی به بازار موبایل شد؛ رحمانی: پیگیر هستیم

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات در حالی که کسری گوشی تلفن همراه در بازار را که منجر به افزایش قیمت شده است تأیید می‌کند ازتشکیل کارگروهی برای این منظور و البته واگذاری مسئولیت تنظیم بازار موبایل به وزارت صنعت خبر می‌دهد. خبری که واکنش وزیر صنعت به آن این جمله است: «پیگیر هستیم».

عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای: کسب و کارهای مجازی قیمت و کیفیت ارایه خدمات را بهبود می‌دهند

تهران (پانا) ـ عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌گویدامروزه تکنولوژی و ارتباطات زندگی روزمره مردم را دچار تحول اساسی کرده است، سادگی و راحتی یکی از دستاوردهای تکنولوژی است و می‌تواند منجر به کاهش قیمت‌ خدمات و بهبود ارایه خدمات شود.

همه عناوین ارتباطات