امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:48

مراقب کلاهبرداری‌های مجازی در نوروز باشید

تهران (پانا) - روزهای منتهی به نوروز و تکاپوی شهروندان در خرید لوازم مورد نیازو بلیت‌های نوروزی فرصت مناسبی را برای سوء‌استفاده‌گران و سودجویان فراهم کرده است که به همین خاطر مردم باید مراقب کلاهبرداری‌ها باشند.

مجوز الکامپ 1397 صادر شد

تهران (پانا) - مجوز برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) به نام سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور صادر شد.

افزایش سهم زبان ⁧فارسی ⁩در اینترنت

تهران (پانا) - توییت آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره افزایش سهم زبان ⁧فارسی ⁩در اینترنت:سهم زبان فارسی به ۱.۸ درصد رسیده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات :‌ اصلاح مدل تعرفه‌گذاری باعث رشد سه برابری مصرف محتوای داخلی شد

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نخستین کنفرانس خبری آنلاین خود از راه‌اندازی شعبه پارک علم و فناوری ICT در اردیبهشت ماه سال 97 در مشهد با هدف ایجاد زیست بوم کسب‌و کارهای نوپا خبر داد.

18 هزار روستای کشور به اینترنت پرسرعت متصل می‌شود

تهران (پانا) - دستیار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه تا خرداد سال آینده 18 هزار روستای کشور به اینترنت پرسرعت متصل می شود،می‌گوید زیرساخت لازم برای اتصال این روستاها به اینترنت پرسرعت فراهم شده است.

واردات رسمی گوشی تلفن همراه به ۹۶۰۰ میلیارد ریال رسید

تهران (پانا) - مدیر کل فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با موفقیت‌آمیز مطرح کردن اجرای رجیستری گوشیهای تلفن همراه، می‌گوید واردات این کالا در فاصله مهر تا هشتم اسفند ماه سال جاری با ۹۳ درصد رشد به نسبت سال گذشته مواجه شد.

ایمو همچنان فعال است

تهران (پانا) - در حالی در فضای مجازی اخباری مبنی بر فیلتر و از دسترس خارج شدن  اپلیکیشن ایمو منتشر شده است مشاهدات نشان می‌دهد نرم افزار  ایمو همچنان در دسترس است و تماس با آن امکان پذیر است.

وزیر ارتباطات: تماس‌ها با مسافر هواپیما قبل از سقوط بوده است

تهران (پانا) - وزیر ارتباطات در مطلبی به توضیح درباره ادعای دو تماس شهروندی از یاسوج به یکی از مسافرین پرداخت و می‌گوید بنا بر اطلاعات تماس ثبت شده، این ادعا صحیح است اما ادعای خبرنگار مذکور مبنی بر ساعت ناپدید شدن صحت ندارد.

اختلال تلفنی 2 مرکز مخابراتی تهران از فردا

تهران (پانا) - شرکت مخابرات ایران اعلام کرد ارتباط تلفنی مراکز مخابراتی بعثت و قلعه میر برای انجام عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابلی از فردا چهارشنبه مختل می شود.

همه عناوین ارتباطات