امروز: شنبه 3 اسفند 1398 - 23:26 تبلیغات

دارندگان گوشی‌های سامسونگ و ال‌جی نگران نباشند

تهران (پانا) - در پی انتشار اخبار مربوط به تغییر تابلوی شرکت‌های سامسونگ و ال‌جی در ایران، دبیر انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی گفت که این مسئله مربوط به لوازم خانگی است و در ارائه خدمات و گارانتی گوشی‌های موبایل تغییری ایجاد نخواهد شد.

تجهیز ۵ استان کشور به بالن‌های مخابراتی

تهران (پانا) - رئیس پژوهشکده سامانه‌های حمل‌ونقل فضایی پژوهشگاه فضایی ایران، تجهیز هر استان به یک بالن مخابراتی را از سیاست‌های وزارت ارتباطات می‌داند و می‌گوید مجری این طرح این پژوهشگاه است و در فاز اول ۵ استان کشور به این بالن‌ها مجهز خواهند شد.

سازمان فضایی: بیش از ۹۵ درصد از اهداف طراحی شده برای پرتاب ماهواره ظفر محقق شد

تهران (پانا) - سازمان فضایی در اطلاعیه‌ای با توصیف فرآیند پرتاب ماهواره ظفر ۱ اعلام کرد: با توجه به تحقیقاتی بودن فرآیند پرتاب و تحقق بیش از ۹۵ درصد از اهداف طرح ریزی شده، لذا فرآیند پرتاب موفق بوده است.

"ظفر" در اقیانوس هند سقوط کرد

تهران (پانا) - ماهواره "ظفر" که امروز با ماهواره‌بر "سیمرغ" به مدار ۵۳۰ کیلومتری پرتاب شده بود، در مرحله سوم پرتاب به سرعت لازم نرسید و سقوط کرد.

حمله گسترده هکرها به زیرساخت‌های ارتباطی کشور

تهران (پانا) - هکرهای اجاره‌ای، روز گذشته گسترده‌ترین حمله تجربه شده در تاریخ ایران را علیه زیرساخت‌های کشور اجرا کردند که به گفته مسوولان شرکت ارتباطات زیرساخت ایران، پیش از این نظیر نداشته است.

اینترنت ایران از ایرلند سریع‌تر است

تهران (پانا) - بر اساس آمار جهانی اسپیدتست، اینترنت موبایل ایران با متوسط سرعت دانلود ۲۷.۵۳ مگابیت‌برثانیه در رتبه ۷۰ قرار گرفته و در این رتبه‌بندی بالاتر از ایرلند وپایین‌تر از آذربایجان قرار دارد.

ضرورت ایجاد کارگروه صادراتی حوزه ICT در راستای صادرات محصولات و خدمات فناورانه

تهران (پانا) - چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران(ایران اکسپو) در تاریخ 15 بهمن  ماه با حضور شرکت‌های فناور داخلی و همچنین بیش از 470  بازرگان خارجی از 25 کشور  در محل نمایشگاه شهر آفتاب به مدت چهار روز آغاز به کار کرد.

همه عناوین ارتباطات