امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 09:09 تبلیغات

مدیر حقوقی پیام‌رسان سروش: فضای مجازی دچار خلاءهای قانونی است

تهران (پانا) - نشست تخصصی بررسی طرح ساماندهی پیام‌رسان‌های اجتماعی در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار شد مدیرحقوقی پیام‌رسان سروش در این نشست اعلام کرد که در حوزه مربوط به فضای مجازی، دچار خلأ قانونی هستیم و قوانینی موجود به‌روزرسانی نشده‌اند.

افزایش ۱۹ درصدی واردات تلفن همراه

تهران (پانا) - طی هشت ماه امسال ۲۸۰ میلیون و ۴۰۱ هزار دلار گوشی تلفن همراه وارد کشور شد که حکایت از رشد ۱۹ درصدی واردات نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.

وزیر ارتباطات خبر داد: احتمال واگذاری سهام اپراتورها به صاحبان ودیعه‌‌های تلفن همراه و ثابت

تهران‌ (پانا) - وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه سهام اپراتورها به صاحبان ودیعه‌های تلفن همراه و ثابت ارائه می‌شود، جزییاتی از گزارش مربوط به عملکرد پیام رسان‌های داخلی را اعلام کرد.

ضرورت جایگزین کردن روش‌های نوین به جای روش‌های سنتی در سیستم آموزشی

تهران (پانا) - کارشناس و دارنده نشان عالی مدیر سال در صنعت آموزش می‌گوید: امروزه یکی از مهم‌ترین مسائلی که ذهن بسیاری از کارشناسان را به خود مشغول کرده است استفاده از روش‌های نوین آموزشی است و باید از روش‌های سنتی گذر کرد.

چرا مردم به سمت پیام‌رسان‌های داخلی کوچ نکردند؟

تهران (پانا) – در نشستی با حضور مدیران پیام‌رسان‌های داخلی، فراکسیون فضای مجازی مجلس و مدیرانی از وزارت ارتباطات دلایل مهاجرت نکردن مردم به سمت پیام‌رسان‌های داخلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و براین نکته تاکید شد که علاوه بر نبود قانون برای ساماندهی پیام‌رسان‌ها، به وجود آمدن فضایی اجتماعی پس از فیلترینگ تلگرام موجب شد تا مهاجرت به سمت پیام‌رسان‌های داخلی پایدار و گسترده نباشد.

حمایت بنیادهای خیریه از دانش‌آموزان بی‌بضاعت

تهران (پانا) - بنیاد خیریه دانش از جمله بنیادهایی است که حمایت از دانش‌آموزان را نیز در دستور کار خود قرار داده است و دانش‌آموزان‌ تحت پوشش این بنیاد تا دوران دکتری نیز حمایت می شوند. همه این اقدام‌ها برای داشتن نسلی بهتر است .

 ۱.۷ میلیون گوشی وارد کشور شد

تهران (پانا) - گمرک ایران اعلام کرد: در هفت ماهه نخست سال‌جاری تعداد یک میلیون و ۷۳۷ هزار و ۴۷۵ دستگاه گوشی تلفن همراه وارد کشور شده است.

همه عناوین ارتباطات