امروز: سه شنبه 24 مهر 1397 - 18:17 تبلیغات

مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلام :‌ بالن مخابراتی برای تسهیل ارتباط زائران راه‌اندازی شد

تهران (پانا) - مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات ایلام از تامین ارتباطات زائران اربعین با همکاری اپراتورها، دسترسی کامل زائران به شبکه دیتا در داخل کشور و راه‌اندازی بالن مخابراتی بام دو در مرز مهران خبر داد.

قیمت گوشی‌های تلفن همراه 50 درصد کاهش می‌یابد

تهران (پانا) - رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی می‌‌گویداگر به به واردکنندگان موبایل بر اساس سامانه نیما ارز اختصاص یابد قیمت گوشی‌های تلفن همراه 50 درصد کاهش می‌یابد.

حکم 13 پرونده گرانفروشی تلفن همراه صادر شد

تهران (پانا) - سخنگوی سازمان تعزیرات کشورمی‌‌‌گوید26 پرونده درباره گرانفروشی گوشی تلفن همراه به این سازمان ارسال شد که تاکنون حکم 13 پرونده صادر و 13 پرونده نیز در حال رسیدگی است. 

ایده‌های خلاق تجاری و تبدیل به اپلیکیشن می‌شوند

تهران (پانا) - استارت‌آپ‌‌ها و ایده‌های کسب‌وکارهای نوپا بخش مهمی از این ایده‌های اقتصادی برای سرمایه‌گذاران هستند. از این رو ایده‌های استارتاپی که قابلیت تبدیل‌شدن به اپلیکیشن دارند پس از بررسی از سوی یک شرکت ایده‌پرداز به سرمایه‌گذاران معرفی می‌شود.

رئیس اتحادیه مشاوران املاک:‌ ارتباط بخش سنتی و نوین در معاملات املاک منجر به ارائه خدمات بهترمی‌شود

تهران (پانا) - رئیس اتحادیه مشاوران املاک می‌گویدکسب و کارها در حال گذر از شکل سنتی به نوین هستند و در این میان ارتباط بخش سنتی و نوین می‌تواند به ارائه خدمات بهتر منجر شود.

بزرگترین رویداد مخابراتی کشور برگزار می‌شود

تهران (پانا) - بزرگترین گردهمائی مخابراتی کشور در آستانه برگزاری است.در این رویداد ملی و بین‌المللی بیش از 250 شرکت داخلی و خارجی؛ آخرین دستاوردها و فناوری‌های مخابراتی و اطلاع‌رسانی را به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران ارائه و در معرض دید دست‌اندرکاران، کارشناسان و سایر علاقمندان قرار می‌دهند.

همه عناوین ارتباطات