امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 08:50 تبلیغات

عرضه مرغ آماده طبخ به قیمت ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان

تهران (پانا) - رئیس ­اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی از افزایش ۶۰۰ تومانی قیمت مرغ آماده‌طبخ نسبت به مدت مشابه هفته گذشته و عرضه آن با قیمت ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان در بازار خرده‌فروشی خبرداد.

پیشنهاد اتحادیه محصولات کشاورزی برای جبران ضرر باغداران مرکبات: وزارت کشاورزی با حمایت غیر نقدی انگیزه تولید را حفظ کند

تهران (پانا) - رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با اشاره به پایین بودن قیمت مرکبات در بازار و زیان باغداران به دلیل افزایش عرضه می‌گوید وزارت جهاد کشاورزی متولی بخش تولید است و می‌تواند با ارایه نهاده و کود یا کاهش هزینه‌های برداشت و بسته‌بندی به کشاورزی که یکی از آسیب‌پذیرترین تولیدات است کمک کند.

دوره ممنوع بودن واردات برنج به اتمام رسید

تهران (پانا) - معاون وزیر جهاد کشاورزی با توجه به اتمام دوره ممنوع‌ بودن واردات برنج، از سازمان توسعه تجارت خواست تا سامانه جامع تجارت برای ثبت سفارش این کالا بازگشایی شود.

برگزاری نشست هماهنگی بخش خصوصی زنجیره‌گندم، آرد و نان با شرکت بازرگانی دولتی ایران

تهران (پانا) - نشست هماهنگی اعضای کانون زنجیره گندم، آرد و نان و بخش خصوصی حوزه‌گندم، آرد و نان با حضور  یزدان سیف، مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در خصوص بررسی کیفیت گندم، آرد و نان، مسائل سامانه فروش آرد سایر مصارف برگزار شد.

واردات موز ۲۴ درصد کاهش یافت

تهران (پانا) - طی هفت ماه ابتدای امسال ۲۶۷ هزار تن موز به ارزش ۲۳۷ میلیون دلار به کشور وارد شده است که نسبت به مدت مشابه پارسال ۳۵.۷۷ درصد در وزن و ۲۴.۲۴ درصد در ارزش کاهش یافته است.

هشدارهای هواشناسی به کشاورزان

تهران (پانا) - سازمان هواشناسی کشاورزی با صدور اطلاعیه‌ای توصیه‌هایی را به کشاورزان استان‌های مختلف کشور برای امروز و روزهای آتی اعلام کرد.

ششمین جشنواره بزرگ اناردر محل مصلی تهران برگزار می‌شود

تهران (پانا) - ششمین جشنواره بزرگ انار و میوه‌های قرآنی ( انار، انجیر، زیتون، سیب، انگور، خرما و غیره ) و سوغات استان‌های مختلف کشورفردا در مجموعه چهل‌سرای مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حضور بیش از یکصد غرفه‌دار گشایش می‌یابد.

علیزاده شایق، رئیس انجمن برنج: تفاوت قیمت برنج از مزرعه تا بازار نباید بیشتر از 10 درصد باشد

تهران (پانا) - رئیس انجمن برنج با تاکید براینکه تفاوت قیمت برنج از مزرعه تا بازار نباید بیش از 10 درصد باشد می‌گوید محدودیت کشت برنج در استان‌هایی به غیر از گیلان و مازندران وارد مراحل اجرایی نشده است و دولت کشت جایگزین برنج در این استان‌ها را نیز ارایه نداده است.

همه عناوین کشاورزی