امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:58 تبلیغات

رئیس سازمان دامپزشکی کشورمطرح کرد: ‌ برنامه‌ریزی برای تولید صنعتی اسب و صنایع وابسته در دستور کار قرار گیرد

تهران (پانا) - نخستین نمایشگاه صنعت اسب، حیوانات همزیست و فرآورده‌ها از صبح امروز 28 خرداد تا پایان روز 31 خرداد آماده بازدید عمومی علاقه‌مندان، فعالان و تشکل‌های مرتبط با این صنعت است. به گفته علیرضا رفیعی‌پور، رئیس سازمان دامپزشکی کشور این نمایشگاه فرصتی مغتنم برای برنامه‌ریزی تولید صنعتی اسب و رونق صنایع وابسته به آن است  که می‌تواند بستر لازم را برای صادرات این دام از کشور فراهم کند.

مصوبه خرید تضمینی محصولات کشاورزی اصلاح شد

تهران (پانا) - مصوبه شورای اقتصاد در خصوص اصلاح مصوبه موضوع قیمت خرید تضمینی محصولات زراعی، برگ سبز چای و پیله‌تر ابریشم برای سال ۱۳۹۷ و محصولات باغی برای سال ۱۳۹۶ ابلاغ شد.

معاون وزیر جهادکشاورزی:‌ طرح استانداردسازی وزن مرغ در دستور کار قرار دارد

تهران (پانا) - به گفته معاون وزیر جهادکشاورزی اجرای طرح استاندارد‌کردن سایز مرغ علاوه بر افزایش کیفیت گوشت مرغ، با کاهش ضریب تبدیل دان به گوشت، موجب صرفه ‌جویی در واردات نهاده‌ها به کشور می‌شود.

بزرگترین رویداد بین‌المللی صنایع کشاورزی و غذایی برگزار می‌شود

تهران (پانا) - بیست‌و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته «ایران آگروفود 2018» که بزرگترین نمایشگاه کشاورزی و غذایی منطقه محسوب می‌شود، از هشتم تا یازدهم تیرماه با حضور بیش از هزار و 300 شرکت داخلی و خارجی از  ایران و 31 کشورجهان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

کیخا، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس: با پیوستن بنادر بهشتی و کلانتری به چابهارفاصله بین بنادر و منطقه آزاد کم می‌شود

تهران (پانا) - به گفته احمد علی کیخا، نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با  پیوستن بنادر بهشتی و کلانتری به منطقه آزاد چابهار منطقه آزاد زابل می تواند به صورت مکمل در توسعه شرق کشور اثرگذار باشد می‌گوید بنادر بهشتی و کلانتری به منطقه آزاد چابهار باعث کم‌شدن فاصله بین بنادر و منطقه ازاد می‌شود.

واردات دام زنده بلامانع است

تهران (پانا) - وزارت صنعت معدن و تجارت، در بخشنامه‌ای به ۳۱ سازمان استانی خود اعلام کرد، واردات دام زنده بلامانع است.

دبیر انجمن ملی شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ : گوشت مرغ از شمول قیمت‌گذاری دولت خارج شود

تهران (پانا) - دبیر انجمن ملی شرکت‌های زنجیره‌ای تولید گوشت مرغ می‌گوید تولیدکنندگان مرغ گوشتی معتقدند اگر گوشت مرغ از شمول قیمت‌گذاری دولت خارج شود بازار خود به خود تنظیم خواهد شد.

همه عناوین کشاورزی