امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:24 تبلیغات

مدیرکل دفتر امور میوه‌های سردسیری و خشک معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی :‌سرمای بهار امسال ۸۱ هزار میلیارد ریال به باغ‌های کشور خسارت زد

تهران (پانا) - در سال جاری در بیش از ۶۷۰ هزار هکتار باغ‌های میوه‌های سردسیری و خشک خسارت سرمازدگی داشته است و بیش از ۳ میلیون تن از این محصولات آسیب دیده است.

فائو خواستار مقاوم‌سازی جوامع روستایی در مناطق بحران‌زده خاورمیانه شد

تهران (پانا) - مدیر کل فائو، در کنفرانس منطقه‌ای خاور نزدیک در رم اعلام کرد مناقشات و جنگ ناامنی غذایی را در منطقه افزایش داده و برای مقابله با این شرایط باید مقاومت جوامع فقیر روستایی از طریق نظام‌های حمایت اجتماعی تقویت شود.

معاون وزیرجهادکشاورزی‌ مطرح کرد:‌ تحصیل ۲۵هزار دانش‌آموز کشاورزی در ۱۰۸ هنرستان

تهران (پانا) - به گفته معاون وزیرجهادکشاورزی حدود۲۵هزاردانش آموزدررشته کشاورزی در ۱۰۸هنرستان تحصیل می‌کنند که این تعدادبایدافزایش یابد، یکی ازبخش‌هایی که به کشاورزان و مدیران کمک می‌کند توسعه هنرستان‌های کشاورزی است.

خروج پیاز زعفران از کشور ممنوع است

تهران (پانا) - وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که افزایش عملکرد در هکتار، توسعه کشت و همچنین برندسازی توسعه بازارهای صادراتی این محصول در دستور کار قرار دارد.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد: ذخایر کافی محصولات پروتئینی برای تنظیم بازار ماه رمضان

تهران (پانا) - مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه ذخایر گوشت قرمز و سفید کشور در حد مطلوبی است، می‌گوید بازار محصولات پروتئینی در ماه مبارک رمضان تنشی ندارد.

همه عناوین کشاورزی