امروز: شنبه 27 بهمن 1397 - 17:01 تبلیغات

وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: ۵۰۷میلیون دلار محصولات شیلات در سال ۹۶ صادر شد

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید محصولات شیلاتی بعد از انقلاب ۴۰ برابر رشد داشته است، می‌گوید صادرات محصولات شیلاتی از ۱۱ میلیون دلار در سال ۵۷ به ۵۰۷ میلیون دلار در سال ۹۶ رسیده است.

فروش آنلاین برخی از سایت‌های فروش گوشت از امروز آغاز شد

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت پشتیبانی اموردام تهران بابیان اینکه یکی از وب‌سایت‌های فروش آنلاین گوشت به دلیل ارائه‌نشدن تضمین،موفق به دریافت سهمیه نشده بود، می‌‌گوید این وبسایت از امروز فروش آنلاین را آغاز می‌کند.

دو هزار راس دام زنده وارد کشور شد

تهران (پانا) - مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور می‌گوید اولین محموله دام زنده کشور ساعت‌های اولیه بامداد امروز وارد کشور شد.

موسوی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی:‌ دلالان نمی‌گذارند بازار گوشت آرام بگیرد

تهران (پانا) - باوجود واردات گسترده و برنامه‌ریزی برای تنظیم بازار گوشت، قیمت این محصول هنوز آرام نگرفته است و در صنایعی مانند فرآورده‌های گوشتی نیز کمبود و افزایش قیمت موجب کاهش ظرفیت تولید در این واحدها شده است. محمدموسوی، رئیس اتحادیه تولیدکنندگان فرآورده‌های گوشتی با انتقاد از نحوه توزیع گوشت وارداتی در کشور می‌گوید دلالان، گوشت وارداتی را به دو برابر قیمت به برخی از واحدها یا رستوران‌ها می‌فروشند.

معاون وزیر جهاد کشاورزی: توزیع گسترده کالاهای اساسی تا پایان ماه رمضان ادامه دارد

تهران (پانا) - معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه نرخ برنج در هفته‌های اخیر رو به کاهش است، می‌گوید در حوزه کالاهای اساسی از جمله برنج، روغن و شکر مشکلی وجود ندارد و تامین و توزیع این محصولات به خوبی انجام شده است و برای توزیع گسترده این کالاها تا پایان ماه رمضان برنامه‌ریزی شده است.

همه عناوین کشاورزی