امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:48

استقرار ایستگاه‌های شادی برای رفع خواب‌آلودگی رانندگان

تهران (پانا) - مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس با اشاره به استقرار ایستگاه‌های شادی در محورهای استان برای رفع خواب‌آلودگی رانندگان می‌گوید با توجه به آب و هوا کاهش بارندگی‌ها برای امسال پیشبینی می‌شود که تعداد مسافران در نوروز ۹۷ افزایش یابد و تخت جمشید و حافظیه بیشترین بازدید را بعد از حرم مطهر رضوی دارند. 

از سوی سازمان ملی زمین و مسکن در سال 96 انجام شد :‌ اخذ اسناد تک‌برگی و تبدیل اسناد مالکیت دفترچه‌ای

تهران (پانـا) - سازمان ملی زمین و مسکن مجموعه اقدامات خود را در تک برگی کردن اسناد مالکیت و تثبیت مالکیت دولت بر روی بر نقشه‌های کاداستر ملی کشور تشریح کرد.بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی و تصویب هیات‌مدیره سازمان مقرر شد، حدود ۵۵۰،۰۰۰ برگ سند تکبرگی اراضی اخذ شود که تاکنون ۱۱۷۶۴۲۰ برگ سند اخذ شده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس مطرح کرد:‌ تغییرات گسترده در شناورهای مسافری

تهران (پانا) - به گفته عضو کمیسیون عمران مجلس با فعالیت‌های صورت گرفته در بنادری که قابلیت جابجایی مسافران را دارند، پیش‌بینی می‌شود تعداد گردشگران دریایی در نوروز ۹۷ افزایش قابل توجهی پیدا کند.

تردد در راه های برون شهری 6.7 درصد افزایش یافت

تهران (پانا) - براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی و سامانه‌های تردد شمار مرکز مدیریت راه های کشور، رفت و آمد خودروها در راه های برون شهری در 24 ساعت گذشته نسبت به روز قبل از آن 6.7 درصد افزایش یافت.

خرید هواپیمای جدید و مدرن جهت نوسازی ناوگان هوایی در سال 96

تهران (پانا) - سال 96 درحالی به پایان رسید که یکی از پروازهای هوایی کشور ناکام ماند و پرواز تهران –یاسوج با 66 مسافر به فرودگاه نرسید. ضایعه‌ای که درسالهای گذشته نیز تجربه شده است و بروز این حوادث ضرورت نوسازی ناوگان هوایی کشور را پررنگ‌تر کرده‌ است.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: تشریح اقدامات ارتقای ایمنی سفرهای جاده‌ای در ایام طرح نوروزی ۹۷

تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی می‌گوید سازمان راهداری و حمل جاده‌ای جهت ارتقای ایمنی سفرهای جاده‌ای هم‌وطنان اقداماتی را در زمینه بهبود وضعیت جاده‌های کشور و علائم ایمنی راه‌ها طی سال جاری به‌ویژه ایام اخیر انجام داده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی :  ۹۸ درصد برنامه‌ توسعه خطوط ریلی در سال ۹۶ محقق شد

تهران (پانا) - معاون وزیر راه و شهرسازی از اتمام ریل‌گذاری خط‌آهن قزوین-رشت در اوایل سال جاری خبر می‌دهد و می‌گوید از کل هدف‌گذاری‌های دولت برای توسعه خطوط ریلی، فقط ۱۰کیلومتر در پروژه‌های قزوین-رشت و میانه-بستان‌آباد باقیمانده است.

همه عناوین راه و مسکن