امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397 - 00:03 تبلیغات

معاون وزیر راه: محاسبه بلیت پروازهای خارجی با ارز ۸هزار تومان آغاز شده است

تهران (پانا) - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری می‌گوید چند روز است که به پروازهای خارجی، ارز نیمایی تعلق گرفته است و نرخ به زودی به ۸ هزار تومان می‌رسد و ایرلاین‌ها نیزقیمت بلیت را به همین تناسب کاهش می‌دهند.

بخشی از جاده چالوس بزرگراه می‌شود

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور می‌گوید در راستای تسهیل سفر به شمال کشور بخش دیگری از محور چالوس حد فاصل دزدبن تا مرزن آباد به بزرگراه تبدیل می‌شود.

مرز چزابه آماده استقبال از زائرین حسینی است

تهران (پانا) - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌گوید  با انجام عملیات عمرانی و زیرساختی راهها و بهسازی و نگهداری جاده‌های منتهی به پایانه مرزی چزابه این مرز آماده استقبال از زائرین اربعین حسینی شده است.

تشریح نحوه محاسبه کرایه حمل‌ونقل جاده‌ای داخلی بار بر اساس تن-کیلومتر

تهران (پانا) - عضو هیات عامل سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ضمن تشریح جزئیات نحوه محاسبه کرایه حمل‌ونقل جاده‌ای داخلی بار بر اساس تن-کیلومتر می‌گوید با احتساب کرایه حمل جاده‌ای بار طبق تن-کیلومتر، نرح کرایه نسبت به روش توافقی به طور متوسط افزایش می‌یابد.

وجود ۳۲۶۸ هکتار بافت فرسوده در ۱۹۶ محله شهر تهران

تهران (پانا) - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در چهل و نهمین جلسه ستاد ملی بازآفرینی شهری ایران اعلام کرد ۳۲۶۸ هکتار بافت فرسوده در ۱۹۶ محله شهر تهران گسترده شده است که از این تعداد ۲۰ محله به عنوان محلات تاریخی واجد ارزش، ۸ محله سکونتگاه غیررسمی و ۱۶۸ محله عنوان مناطق میانی گزارش شده‌اند.

درخواست تأمین اعتبار ۲۷۰۰ میلیارد ریالی برای بازسازی جاده‌های ۴ استان سیل‌زده

تهران (پانا) - به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی طی نامه‌ای از رییس سازمان برنامه و بودجه کشور، خواستار تأمین اعتبار ۲۷۰۰ میلیارد ریالی جهت بازسازی نقاط تخریب شده در سیل اخیر در استانهای گیلان، مازندران، خراسان‌شمالی و گلستان شد.

همه عناوین راه و مسکن