امروز: شنبه 27 بهمن 1397 - 16:44 تبلیغات

مدیرعامل شهر جدید هشتگرد تغییر کرد

تهران (پانا) - داود صفدری طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و معاون وزیر راه و شهرسازی به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد منصوب شد.

تدوین مشوق‌های سرمایه‌گذاری در بنادر

تهران (پانا) - معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به تدوین بسته‌های حمایتی ویژه برای فعالان اقتصادی می‌گوید مذاکره با بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در این حوزه آغاز شده است.

 فروش بلیت قطارهای رجا از امروز آغاز می‌شود

تهران (پانا) - فروش بلیت قطارهای مسافری رجا برای نوروز ۹۸، به صورت اینترنتی، اپلیکیشنی و سامانه ۱۵۳۹ از ساعت ۷ صبح روز امروز سه‌شنبه ۱۶ بهمن ۹۷ آغازشد و شرکت رجا در این باره توصیه‌هایی برای متقاضیان خرید بلیت‌ها دارد.

رئیس بنیاد مسکن:‌ بانک‌ها رغبتی برای دادن وام‌های ارزان ندارند

تهران (پانا) - رئیس بنیاد مسکن می‌گوید در سال‌های اخیر، بانک‌ها چندان رغبتی برای ارائه وام‌های ارزان نداشتند ولی بنیاد مسکن با ارائه چهارده میلیارد تومان وام کم‌بهره به مردم کار بزرگی انجام داده است و وام را با سفته زنجیره‌ای و بهره ارزان‌قیمت به مشتریان ارایه داده است.

فعالیت ۳۳۸ هزار کامیون و ۴۸۴ هزار راننده در کشور

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌گوید تعداد ناوگان حمل و نقل جاده ‌ای در سال جاری ۳۳۸ هزار دستگاه و تعداد رانندگان کامیون در کشور ۴۸۴ هزار نفر است.

همه عناوین راه و مسکن