امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:56 تبلیغات

افزایش ۴.۹ درصدی تردد نسبت به روز قبل

تهران (پانا) - طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۱۳ تردد‌شمار فعال در محورهای برون‌‌شهری، نسبت به روز قبل ۴.۹ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

مدیرعامل شرکت ساختمان و تأسیسات راه‌آهن مطرح کرد:‌ تا دو ماه آینده چهارخطه کردن راه‌آهن تهران _کرج به اتمام می‌رسد

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ساختمان و تأسیسات راه‌آهن از ثبت برند «بالاست» طی سه ماه اخیر در کشور ایتالیا خبر می‌دهد و می‌گوید طی دو ماه گذشته در مناقصات پروژه‌های جاده‌ای و ریلی کشور‌های قزاقستان، آذربایجان و ترکمنستان شرکت شده است.

رئیس مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی تشریح کرد:‌ اهم اقدمات برای ارتقا سطح ایمنی شهرها

تهران (پانا) - رئیس مرکز تحقیقات همچنین از تدوین آیین‌نامه ساخت و سازها خبر می‌دهد و می‌گوید زلزله‌های اخیر و خسارت‌هایی که به مسکن مهر وارد شد نشان داد که اجزای داخلی سازمان از جمله دیوارهای داخلی، اجزای غیرسازه‌ای و میان قاب‌ها آسیب‌های جدی دیده‌اند و به همین دلیل تدوین و ویرایش ضوابط و آیین‌نامه‌ها در دستور کار قرار گرفت.

38228 پرواز در فرودگاه‌های ایران در یک ماه

تهران (پانا) - آمار شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران نشان می‌دهد که در اردیبهشت ماه سال جاری۳۸ هزار و ۲۲۸ پرواز در فرودگاه‌های کشور انجام شده است که این تعداد نسبت به ماه پیش از آن ۷ درصد کاهش داشته است. همچنین این آمار نشان می‌دهد سهم پروازهای داخلی از کل پروازها رشد داشته است.

تاکتیک تازه برای رونق دادن به حمل‌ونقل ریلی

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت راه آهن می‌گوید امسال تعرفه حق دسترسی به ریل برای واگن‌های باری پر را کاهش داده‌ایم و در مقابل حق‌دسترسی به ریل برای تردد واگن‌های باری خالی افزایش یافته است.

قائم‌مقام مدیرعامل شرکت راه‌آهن : مهلت دو ساله شرکت‌های ریلی برای نوسازی به سر رسید

تهران (پانا) - قائم‌مقام مدیرعامل شرکت راه‌آهن در خصوص درخواست مهلت شرکت‌های ریلی مبنی بر از رده خارج کردن واگن‌های بالای ۳۰ سال، می‌گوید بخش‌ خصوصی برای انجام تعمیرات نیمه عمر واگن ۲ سال فرصت داشت.

وزیر راه و شهرسازی :‌ دسترسی آزاد به اطلاعات مقدمه‌ای برای راه‌اندازی کسب و کارهای نوپاست

تهران (پانا) - وزیر راه و شهرسازی می‌گوید دسترسی آزاد به اطلاعات مقدمه‌ای برای راه‌اندازی کسب و کارهای نوپا است و جامعه باید راه حل مناسب در امور اقتصادی را ارائه دهد و دولت به دنبال آن برود چراکه قطعا بهتر از سیستم اداری می‌تواند این کار را انجام دهد.

تمام محورهای مازندران آماده ارائه خدمات به مسافران تابستانی است

تهران (پانا) - معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران می‌گوید تدابیر لازم جهت سفرهای تابستانی اندیشیده شده و تمام محورهای مواصلاتی استان آماده سرویس‌دهی به مسافران است.

 پیش‌بینی‌ افزایش ۲۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان البرز

تهران (پانا) - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز با اشاره به پیش‌بینی‌ افزایش ۲۰ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی استان، برنامه‌ها و تمهیدات این اداره کل را برای سفرهای تابستانی تشریح کرد.

کاهش ۱۰.۹ درصدی تردد نسبت به روز قبل

تهران (پانا) - طی شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۱۰ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۱۰.۹ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

همه عناوین راه و مسکن