امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 08:31 تبلیغات

رسیدگی به تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقل کالا

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر حقوقی و تدوین مقررات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای می‌گوید این سازمان در ماه جاری به پرونده تخلف ۴۰ شرکت حمل و نقلی رسیدگی و احکام حقوقی لازم را صادر کرد.

تابلوی اوراق تسهیلات مسکن باز قرمز شد

تهران (پانا) - اگرچه تلاش‌ها برای نجات اوراق تسهیلات مسکن از سقوط قیمتی ادامه دارد، اما به دلیل کاهش شدید معاملات مسکن، اقبال سرمایه‌گذاران به این اوراق به شدت کاهش یافته است.

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری در تهران برگزار می‌شود

تهران (پانا) - فعالان و صنعتگران حوزه حمل و نقل عمومی و خدمات شهری از 12 تا 15 دی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گردهم می‌آیند و جدیدترین تولیدات، صنایع، ماشین‌آلات، تجهیزات و خدمات خود را به نمایش عموم می‌گذارند.

حذف بلیت چارتری ممکن نیست

تهران (پانا) - رئیس سازمان هواپیمایی کشوری حذف کامل بلیت چارتری را غیرممکن می‌داند و می‌گوید هم اکنون با کاهش سهم چارتر در شبکه هواپیمایی، بلیت ۸۰ درصد پروازها بصورت برنامه‌ای به فروش می‌رسد.

تردد عادی و روان در تمامی محورهای منتهی به سرپل ذهاب

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین‌آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از تردد عای و روان در تمامی محورهای منتهی به سر پل ذهاب خبر می‌دهد و می‌گوید تردد در گردنه پاطاق نیز عادی و روان است.

رئیس مرکز تحقیقات مسکن:‌ دستگاه‌های تخصصی پایش آتشفشان دماوند در منطقه نصب می‌شوند

تهران (پانا) - رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با اعلام این مطلب که تا هفته آتی سازمان‌های زمین شناسی، نقشه‌برداری، مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی یکی از دستگاه‌های تخصصی خود را در منطقه پیشنهاد شده از سوی سازمان هواشناسی برای پایش آتشفشان دماوند نصب خواهند کرد از پیگیری تخصیص بودجه برای سال آتی از این طرح خبر داد.

همه عناوین راه و مسکن