امروز: سه شنبه 24 مهر 1397 - 23:51 تبلیغات

آغاز به کار نخستین نمایشگاه بین‌المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته

تهران (پانا) - شرکت نمایشگاهی خورشید، با توجه به جمعیت جوان کشور و لزوم ترویج شور و نشاط در اقشار مختلف جامعه و پتانسیل بالای صنعت گردشگری با حمایت سازمان گردشگری و میراث فرهنگی کشور و سازمان توسعه تجارت اولین نمایشگاه تخصصی آفرود، کمپینگ، اتو کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته را با هدف ارتقاع و توسعه این صنعت در محل سالن‌های نمایشگاهی برج میلاد را برگزار کرده است که از روز گذشته آغاز شده است.

رشد آمارهای صادراتی در 6 ماه ابتدایی امسال

تهران (پانا) - رئیس سازمان توسعه تجارت با اشاره به‌ روز ملی صادرات که در 29 مهرماه برگزار می‌شود می‌گوید ارزش گذاری کالاهای صادراتی بر مبنای نرخ بازار ثانویه است و به‌طور قطع افزایش نرخ ارزی که ثبات داشته باشد برای صادرکننده مفید خواهد بود تا بتواند با برنامه ریزی درست ظرفیت‌های صادراتی را افزایش دهد.

جهانگیری: مشتریان جدیدی برای نفت پیداکردیم

تهران (پانا) - معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه برای نفت، مشتریان جدیدی پیدا کردیم می‌گوید هنوز هم از صادرکنندگان دولتی، خصوصی و شبه دولتی بابت بازگشت ارز گله‌مندی وجود دارد.

رئیس سازمان ملی استاندارد: استاندارد مانعی در برابر جنگ‌های تجاری است

تهران (پانا) - رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه نقش استانداردها در بنگاههای کوچک و متوسط، مانعی در برابر جنگ‌های تجاری است، می‌گوید استاندارد مدیریت ضد رشوه و فساد اداری در جوامع صنعتی تدوین شد.

قیمت خودرو کاهش می یابد

تهران (پانا) - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است کاهش نرخ ارز، بازار دلالان صنعت خودرو و خرید و فروش را کساد می‌کند.

کاهش نرخ ارز ادامه می‌یابد

تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر تداوم روند نزولی ارز می‌گوید قطعا ثبات به بازار ارز باز می‌گردد.

آغاز پیش‌فروش لوازم خانگی؛ آیا ثبات بر بازار حاکم می‌شود

تهران (پانا) - از روز گذشته پیش‌فروش لوازم خانگی بدون مداخله دولت و با موافقت ستاد تنظیم بازار  آغاز شده است. طرحی که براساس آن هر خریدار با استفاده از کد ملی می‌تواند تنها یک دستگاه یخچال، تلویزیون، لباسشویی، ظرفشویی و اجاق گاز خریداری کند.

همه عناوین صنعت و تجارت