امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:20 تبلیغات

رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز: بخش عمده‌ای از کفش‌های موجود در بازار قاچاقی وارد می‌شود

تهران (پانا) - واردات قانونی کفش به کشور 35 میلیون دلار اعلام شده است اما آن گونه که رسول شجری، رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز می‌گوید آمار رسمی سازمان جهانی اقتصاد از واردات کفش قاچاق به ایران به میزان 520 میلیون دلار حکایت دارد و این به این معنا است که باقی واردات کفش به صورت قاچاق انجام شده و در گمرک ثبت نمی‌شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی تهران مطرح کرد:‌ ابهام در پرداخت ارز به کالاهای ورود موقت

تهران (پانا) - به گفته رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی تهران می‌گوید هنوز معلوم نیست کالاهای ورود موقت ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی تعلق می گیرد یا خیر و از سوی دیگر تکلیف قیمت ارزی که صادرکننده به کشور باز می گرداند مشخص نیست.

بانک مرکزی:‌ شرایط و میزان تامین ارز رانندگان بین المللی ابلاغ شد

تهران (پانا) - بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی شرایط تأمین، انتقال ‏‏‏و پرداخت ارز رانندگان حمل‌و نقل بین‌المللی و ترانزیت را ابلاغ کرد، بر این اساس رانندگان بین‌المللی به نرخ روز اعلامی از سوی بانک مرکزی و با احتساب کارمزدهای متعلقه ارز دریافت می‌کنند.

یوسفی‌، کارشناس اقتصادی: برای حفظ برجام باید منتظر سیاست‌های تشویقی اروپا برای ادامه فعالیت شرکت‌ها در ایران ماند

تهران (پانا) – محمدقلی یوسفی، کارشناس اقتصادی، با تاکید براینکه باید از فرصت به وجود آمده با کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای باقی‌ماندن در برجام استفاده کرد، می‌گوید ادامه مذاکرات می‌تواند راهکارهایی اجرایی پیش روی بازماندگان برجام قرار دهد.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایی بهره‌برداران از انبارها و مخازن اختصاصی مطرح کرد:‌ تلاش برای برندسازی ذخیره‌سازی کالا

تهران (پانا) -  رئیس هیات مدیره انجمن صنفی بهره برداران از انبارها و مخازن اختصاصی با اشاره به تلاش برای برندسازی ذخیره‌سازی کالا در انبارها و مخازن اختصاصی می‌گوید تا‌کنون اطلاعات دقیقی از آمار و امکانات انبارها و مخازن نگهداری کالاهای وارداتی ، صادراتی و ترانزیتی وجود نداشته است و این انجمن در تلاش برای ایجاد برندسازی در کار ذخیره‌سازی و انبارداری کالاست.

همه عناوین صنعت و تجارت