امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:22 تبلیغات

ارائه نوین‌ترین تجهیزات صنعت برق در نمایشگاه بین‌المللی دو‌سالانه صنعت برق

تهران (پانا) - همزمان با برگزاری نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق، ده‌ها شرکت داخلی و خارجی از ایران و دیگر کشورهای جهان،جدیدترین و نوین‌ترین تجهیزات، صنایع، قطعات و خدمات صنعت برق را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهند.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:  اجرای قرارداد توسعه کرنج محقق می‌شود

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب با امضا و اجرای قرارداد توسعه‌ای میدان کرنج در قالب الگوی قراردادی این شرکت، در مجموع ۶۵۵ میلیون بشکه نفت طی ۱۰ سال آینده در این میدان تولید می‌شود.

رئیس پروژه‌های مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز پارس: عملیات لوله‌گذاری انتقال گاز و میعانات پارس جنوبی تا پایان سال انجام می‌شود

تهران (پانا) - رئیس پروژه‌های مهندسی و ساختمان شرکت نفت و گاز پارس از پایان عملیات لوله‌گذاری انتقال گاز و میعانات گازی پارس جنوبی تا پایان امسال خبر داد.

امسال عنوان کم بارش‎ترین سال نیم قرن اخیر را پس داد

تهران (پانا) - بررسی آمار بارش‌ها طی ۵۰ سال گذشته نشان می‌دهد که سال آبی ۸۶ - ۸۷ با مجموع بارش‌های ۱۴۳.۳ میلیمتر، بدترین سال از نظر میزان بارش‌ها بوده و سال آبی جاری با عبور از این رقم، دیگر بدترین سال از نظر کم بارشی در نیم قرن اخیر نیست.

مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز: صادرات روزانه گاز ایران به بغداد ۲ برابر می‌شود

تهران (پانا) - مدیر امور بین‌الملل شرکت ملی گاز با اعلام این که نخستین سال صادرات گاز ایران به بغداد روزهای پایانی خود را می‌گذراند، از افزایش حجم روزانه صادرات گاز به ۱۴ میلیون مترمکعب خبر داد.

خشکسالی یکی از چالش‌های مهم ایران است

تهران (پانا) - وزیر نیرو با اشاره به اینکه خشکسالی و کم آبی عامل اصلی ریزگردها در کشور بوده، خواستار همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برای حل این معضل شد.

همه عناوین نفت و انرژی