امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:21 تبلیغات

سقوط قیمت سکه

تهران (پانا) - قیمت سکه بهار آزادی طرح جدید امروز در بازار تهران ۲۰ هزار تومان کاهش یافت و به یک میلیون و ۹۴۶ هزار تومان رسید.

رییس سازمان ملی بهره‌وری ; دستگاه‌هایی که به بهره‌وری توجه نکنند تذکر می‌گیرند

تهران (پانا) - رییس سازمان ملی بهره‌وری ازارائه گزارش عملکرد بهره‌وری سال ۹۶ دستگاه‌های مختلف در هیات دولت توسط این سازمان خبر می‌دهد و می‌گوید  به دستگاه‌هایی که نسبت به بهره‌وری حساسیت کمتری داشته‌اند، تذکر خواهیم داد.

ثبات در بازار ارز رسمی

تهران (پانا) - بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز شنبه ثابت ماند.

رئیس اتحادیه کفاشان دست دوز: بخش عمده‌ای از کفش‌های موجود در بازار قاچاقی وارد می‌شود

تهران (پانا) - واردات قانونی کفش به کشور 35 میلیون دلار اعلام شده است اما آن گونه که رسول شجری، رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز می‌گوید آمار رسمی سازمان جهانی اقتصاد از واردات کفش قاچاق به ایران به میزان 520 میلیون دلار حکایت دارد و این به این معنا است که باقی واردات کفش به صورت قاچاق انجام شده و در گمرک ثبت نمی‌شود.

تداوم اُفت قیمت یورو و پوند در معاملات امروز بازار

تهران (پانا) - در شرایطی که دلالان هنوز هم دست از بازار ارز برنداشته‌اند و در کوچه و پس کوچه‌های فردوسی می‌توان ردپای آنها را دید، ولی روند کاهش قیمت نرخ ارز دوباره آغاز شده و به نظر می‌رسد که نرخ باز هم در روزهای گذشته شکسته شود.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی تهران مطرح کرد:‌ ابهام در پرداخت ارز به کالاهای ورود موقت

تهران (پانا) - به گفته رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی تهران می‌گوید هنوز معلوم نیست کالاهای ورود موقت ارز ۴ هزار و ۲۰۰ تومانی تعلق می گیرد یا خیر و از سوی دیگر تکلیف قیمت ارزی که صادرکننده به کشور باز می گرداند مشخص نیست.

همه عناوین اقتصاد کلان ،بانک و بیمه