امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:55 تبلیغات

بانک مشترک ایران و سوریه تاسیس می شود

تهران (پانا) - رییس کل بانک مرکزی در دیدار با وزیر تجارت و اقتصاد خارجی سوریه ضمن استقبال از گسترش روابط بانکی دو کشور پیشنهاد کرد با همکاری دو طرف بانک مشترک ایران و سوریه تشکیل شود.

سکه دوباره گران شد

تهران (پانا) - قیمت انواع سکه امروز در بازار تهران با رشد همراه بود.

شرایط رسمی شدن کارمندان پیمانی دولت اعلام شد

تهران (پانا) - با ابلاغ مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستورالعمل تبدیل وضعیت کارمندان پیمانی به رسمی آزمایشی و رسمی آزمایشی به رسمی در دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

نگرانی از تغییر لوایح قانون بانکداری و بانک مرکزی در مجلس

تهران (پانا) - به گفته قائم مقام بانک مرکزی  نگرانی بزرگی برای مسئولان بانک مرکزی وجود دارد که لایحه در مجلس چه کُنش و واکنش‌هایی را ایجاد می‌کند و قانونی که از مجلس بیرون می‌آید، نیازها را تامین خواهد کرد یا خیر؟

صادرات ۷ میلیارد دلاری ایران به ۱۰۰ کشور دنیا

تهران (پانا) - طی دو ماهه نخست سال‌جاری بیش از ۷ میلیارد و ۵۵۵ میلیون دلار انواع کالای ایرانی به ۱۰۰ کشور جهان صادر شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 19.11 درصد افزایش داشته است.

۶۸۹.۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های اقتصادی پرداخت شد

تهران (پانا) - تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش‌های اقتصادی در دو ماه ابتدایی سال ۱۳۹۷ مبلغ ۶۸۹.۵ هزار میلیارد ریال است که در مقایسه با دوره مشابه سال قبل مبلغ ۱۱۹.۸هزار میلیارد ریال (معادل ۲۱ درصد) افزایش داشته است.

چین مهمترین مقصد کالاهای صادراتی ایران

تهران (پانا) -گمرک ایران ۱۰ مقصد اول کالاهای صادراتی ایران را اعلام کرد که براساس آن چین مهمترین مقصد کالاهای صادراتی ایران است و پس از آن امارات و عراق در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

بررسی وضعیت ارزی کشور در شورای پول و اعتبار

تهران (پانا) - رییس کل بانک مرکزی در جلسه روز گذشته شورای پول و اعتبار ، گزارشی از آخرین وضعیت تخصیص و تامین ارز مورد نیاز کشور از زمان اجرای سیاست جدید ارزی ارایه کرد.

خودکفایی ۸هزار خانواده مددجویان با وام بانک قرض‌الحسنه مهر ایران

تهران (پانا) - رییس کمیته امداد امام‌خمینی در حاشیه امضاء تفاهم‌نامه همکاری با بانک قرض‌الحسنه مهر ایران می‌گوید با تسهیلات پرداخت شده توسط این بانک، نزدیک به ۱۰ هزار و ۴۰۰ طرح اشتغالزایی اجرا شده است.

دلار ۴۲۴۶ تومان شد

تهران (پانا) - بانک مرکزی نرخ ۳۹ ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۲۰ ارز از جمله پوند و یورو کاهش و نرخ ۱۵ ارز همانند دلار افزایش و نرخ ۴ ارز نیز ثابت ماند.

رئیس اتحادیه طلا و جواهرکشور: حباب سکه به 380 هزار تومان کاهش یافت

تهران (پانا) – رئیس اتحادیه طلا و جواهر کشورمی‌گوید نرخ طلا با حباب همراه نیست اما قیمت سکه در دو ماه اخیر با حباب همراه بوده است. این حباب از 500 هزار تومان آغاز شده است و در معاملات روز گذشته به 380 هزار تومان کاهش یافته است.

کاهش ۲۴ هزار تومانی قیمت سکه طرح جدید

تهران (پانا) - قیمت سکه طرح جدید با ۲۴ هزار تومان کاهش امروز به ۲ میلیون و ۵۱۱ هزار تومان رسید و در عین حال سکه طرح قدیم نیز با هزار تومان و نیم سکه نیز با ۱۳ هزار تومان رشد مواجه شدند.

همه عناوین اقتصاد کلان ،بانک و بیمه