امروز: چهارشنبه 21 آذر 1397 - 09:31 تبلیغات

آیین‌نامه حذف یارانه پردرآمدها به هیات وزیران می‌رود

تهران (پانا) - به گفته معاون‌رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور حذف یارانه خانوارهای پردرآمد با واگذاری آن به استان‌ها سلیقه‌ای نخواهد بود بلکه در چارچوب آیین‌نامه‌ای که در این سازمان تهیه و در هیات وزیران تصویب می‌شود، انجام خواهد شد.

ریزش دوباره قیمت ارز در معاملات امروز

تهران (پانا) - امروز سه شنبه ۲۰ آذر، نرخ ارز دوباره کاهش یافت و دلار هم با ریزش ۱۹۰ تومانی، برای خرید ۱۰ هزار و ۷۳۰ تومان و برای فروش ۱۰ هزار و ۷۵۰ تومان قیمت خورد.

رشد 66 درصدی صادرات کالا به عراق در 8 ماه

تهران (پانا) -  ارزش صادرات به عراق در هشت ماهه نخست امسال، 6 میلیارد و 757 میلیون دلار بود که نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر ارزشی 66.59 درصد و وزنی 66.14 درصد رشد داشته است.

کاهش قیمت ارز اثر تدریجی بر ارزان شدن کالاها دارد

تهران (پانا) – با آغاز روند کاهشی نرخ ارز انتظار کاهش قیمت‌ها در فضای عمومی جامعه ایجاد شده است اما آن گونه که برخی از کارشناسان می‌گویند که افت قیمت ارز به همان شدت و حتی سرعت جهش ارز نمی‌تواند در جهت عکس افزایش آن بر تورم اثرگذار بوده و آن را کاهش دهد.

دلار ۱۱۳۰۰ تومان شد

تهران (پانا) - در جریان معاملات امروز یکشنبه ۱۸ آذر، صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا را از مردم ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان می‌خرند و ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان تا این ساعت به فروش می‌رسانند.

 افزایش بودجه عمرانی در لایحه بودجه 98

تهران (پانا) - در لایحه بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور در بخش حمایت از تولید و اشتغال بر استمرار برنامه ملی بازآفرینی شهری پایدار که شامل افزایش برنامه نوسازی و بازسازی واحدهای مسکونی در بافت‌های فرسوده از ۱۰۰ هزار واحد در سال ۹۷ به ۳ برابر در سال ۹۸ می‌شود، تاکید شده است.

همه عناوین اقتصاد کلان ،بانک و بیمه