امروز: شنبه 4 فروردین 1397 - 16:48

از سوی سازمان ملی زمین و مسکن در سال 96 انجام شد :‌ اخذ اسناد تک‌برگی و تبدیل اسناد مالکیت دفترچه‌ای

تهران (پانـا) - سازمان ملی زمین و مسکن مجموعه اقدامات خود را در تک برگی کردن اسناد مالکیت و تثبیت مالکیت دولت بر روی بر نقشه‌های کاداستر ملی کشور تشریح کرد.بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی و تصویب هیات‌مدیره سازمان مقرر شد، حدود ۵۵۰،۰۰۰ برگ سند تکبرگی اراضی اخذ شود که تاکنون ۱۱۷۶۴۲۰ برگ سند اخذ شده است.

تلاش گمرک برای شفافیت بیشتر در واردات کالا به کشور

تهران (پانا) - گمرک ایران به عنوان مرزبان اقتصاد کشور در سالی که «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» نامگذاری شد، توانست ضمن کسب رتبه نخست جهانی در کشف مواد مخدر و رتبه دوم در کشف و مبارزه با قاچاق کالا، ثبت منشاء ارز را برای شفافیت بیشتر واردات عملیاتی کند.

مرکز آمار: نرخ تورم دراسفندماه به 8.2 درصد رسید

پانا (‌تهران) - نرخ نورم در دوره مورد بررسی برای مناطق شهری 8.1 درصد و برای مناطق روستایی 8.8 درصد بوده که نشان دهنده کاهش یک دهم واحد درصد برای مناطق شهری و کاهش سه دهم واحد درصد برای مناطق روستایی است.

عضوهیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران: مدیریت مناسب بهره وری عوامل تولید را افزایش دهد

تهران (پانا) - عضو هیات نمایندگان اتاق ایران می‌گوید مجموعه‌های تولیدی باید با مدیریت مناسب بهره‌وری را افزایش دهند و قیمت‌تمام شده تولید را کاهش دهند.تولیدکنندگان می‌توانند با بهبود بهره‌وری عوامل تولید قیمت‌تمام شده را حدود 5 درصد کاهش دهند.

مراقب کلاهبرداری‌های مجازی در نوروز باشید

تهران (پانا) - روزهای منتهی به نوروز و تکاپوی شهروندان در خرید لوازم مورد نیازو بلیت‌های نوروزی فرصت مناسبی را برای سوء‌استفاده‌گران و سودجویان فراهم کرده است که به همین خاطر مردم باید مراقب کلاهبرداری‌ها باشند.

رکورد تراکنش‌های بانکداری الکترونیک شکسته شد

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک در روز ٢٨ اسفند، بیش از ١٦٨ میلیون تراکنش در سامانه شتاب و بیش از ١٩٧ میلیون تراکنش در سامانه شاپرک با سطح پایداری بالاتر از ٩٩ درصد پردازش شده است.

سکه گران شد

تهران (پانا) - در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۲۰ هزار تومان افزایش یافت و در عین حال، نرخ دلار هم به ۴۸۱۹ تومان رسید.

همه عناوین اقتصاد کلان ،بانک و بیمه