امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397 - 01:05 تبلیغات

پایان خوش‌گذرانی ارزی

تهران (پانا) - با دستور اخیر بانک مرکزی برای لغو معافیت صادرکنندگان به عراق و افغانستان که ارز خود را در بازار ثانویه عرضه نمی‌کردند، دیگر استثنایی برای عدم عرضه ارز ناشی از صادرات غیرنفتی به این بازار وجود ندارد. در این حالت ارز آنها نیز باید با نرخ بازار ثانویه عرضه شود، نه با نرخ بازار آزاد یا هیچ مقصد دیگری.

خیز قیمت طلا با رکورد شکنی دلار

تهران (پانا) - اگر قیمت طلا مرز ۱۲۳۰ دلار را که مدت‌هاست قادر به عبور از آن نبوده است، بشکند احتمال زیادی وجود دارد که تا مرز ۱۲۵۰ دلار پیش‌روی کند.

 افزایش نسبی نرخ‌ها در بازار طلا و ارز

تهران ( پانا) -  امروز نرخ‌ها در ساعات اولیه بازار طلا و ارز، افزایشی بود اما در ساعت‌های پایانی وقت اداری قیمت‌ها به مدار نزولی بازگشتند و تا نزدیکی نرخ‌های ابتدای معاملات عقبگرد داشتند.

زائران اربعین حسینی تحت پوشش بیمه ایران قرار دارند

تهران (پانا) - بیمه ایران با صدور بخشنامه‌ای به‌تمامی شعب و مراکز خود اعلام کرد، زائران اربعین حسینی (ع) که نسبت به ثبت‌نام و اخذ ویزای کشور عراق از طریق سامانه سماح سازمان حج و زیارت اقدام نمایند، با پرداخت فقط ۱۵ هزار تومان حق بیمه، تحت پوشش بیمه‌های عمر، حوادث و درمان این شرکت قرار می‌گیرند.

قیمت سکه طرح جدید به ۴.۲ میلیون تومان رسید

تهران (پانا) - در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز دوشنبه ۲۳ مهر هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۲۴۰ هزارتومان معامله شد و قیمت سکه طرح قدیم به ۴ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان رسید.

خانی ، استاد دانشگاه‌: سقوط دلار به زیر ۷ هزار تومان قطعی است

تهران (پانا) - یک استاد دانشگاه با بیان نتایج یک بررسی از نرخ واقعی دلار در ایران و اینکه نرخ به زودی به زیر ۷ هزار تومان باز خواهد گشت می‌گوید نرخ واقعی دلار در ایران بین ۵ هزار و ۹۳۰ تومان تا ۶ هزار و ۵۴۰ تومان است.

استعلام پیامکی سوابق چک برگشتی امکان‌پذیر شد

تهران (پانا) - مشتریان نظام بانکی از این پس می‌توانند با ارسال شناسه استعلام ۱۶ رقمی مندرج در چک‌های صیادی به سامانه استعلام پیامکی بانک مرکزی، از وضع اعتباری صادرکننده چک مطلع شوند.

همه عناوین اقتصاد کلان ،بانک و بیمه