امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:57 تبلیغات

دعوت وزارت دفاع از مردم برای حضور پرشور و دشمن شکن در راه‌پیمایی روز قدس

تهران (پانا) - وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای ضمن لبیک مجدد به ندای امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، حمایت خود را از مقاومت اسلامی فلسطین تا آزادی کامل قدس شریف از چنگال اشغالگران صهیونیستی اعلام کرد.

دعوت سپاه از مردم برای شرکت در راه پیمایی سراسری روز قدس

تهران (پانا) - سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از آحاد ملت ایران برای شرکت پرشور و گسترده در راه پیمایی روز جهانی قدس، نهادینه شدن تفکرمقاومت و انتفاضه ضد صهیونیستی در فلسطین را قدرت نرم امت اسلامی و فلسطینی های قهرمان و شجاع در دست یابی به آرمان آزادی بیت المقدس دانست.

سرلشکر باقری : حضور انقلابی ملت ایران در همراهی با مسلمانان جهان در راه‌‌پیمایی روز قدس، فتنه جدید امریکایی-صهیونیستی را به شکست می کشد

تهران (پانا) - رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه روز جهانی قدس امسال در تلاقی با تحولات جدید  از اهمیت مضاعفی برخوردار است، گفت که حضور انقلابی و گسترده اقشار و آحاد مختلف ملت ایران در همراهی با مسلمانان جهان "در راه‌‌پیمایی سراسری روز جهانی قدس" برای حمایت از آرمان قدس و انتفاضه فلسطین خواهد توانست  فتنه جدید امریکایی-صهیونیستی را با شکست مواجه ساخته و روند پیروزی فلسطینی‌های مظلوم و مقاوم و نابودی اسراییل غاصب و اشغالگر را سرعت بخشد.

حدود الهی در رابطه با متهمان جنایت مدرسه‌ غرب تهران اجرا شود

تهران (پانا) - در پی جنایت اندوهبار در یکی از مدارس غرب تهران، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به ریاست قوه قضاییه دستور دادند پس از محاکمه، در اسرع وقت حدود الهی در رابطه با متهمان اجرا شود.

دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب

تهران (پانا) - در دوازدهمین روز از ماه مبارک رمضان جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی سراسر کشور عصر امروز - دوشنبه - با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

همه عناوین سایر حوزه ها