امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397 - 00:46 تبلیغات

مخالفت برخی ائمه جمعه و نمایندگان با استیضاح وزیر آموزش و پرورش؛ نه زمان مناسبی است و نه اولویت جامعه

تهران (‌پانا) - سه روز بعد از اعلام وصول استیضاح سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، برخی ائمه جمعه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به آن واکنش نشان داده و استیضاح وزیر آموزش و پرورش در این مقطع را درست ندانستند.

ابوترابی فرد: ایران قدرت بازدارنده دفاعی به معنای واقعی کلمه را در دست دارد

تهران (پانا) - امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه  ایران قدرت بازدارنده دفاعی به معنای واقعی کلمه را در دست دارد تاکید کرد که  کدام کشور در طول سه دهه بدون اتکاء به قدرت‌های خارجی می‌تواند در چنین جایگاهی قرار گیرد.

رهبر معظم انقلاب: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام شود

تهران (پانا) - رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و انجام برخی جرائم از سوی عده‌ای از اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی در این شرایط همسو با اهداف دشمنان، درخواست کرد، اجازه اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع در چارچوب قانون مجازات اخلال‌گران در نظام اقتصادی کشور و قانون مجازات اسلامی داده شود. در این نامه پیشنهاد شده است که هرگونه تعلیق و تخفیف مجازات اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی ممنوع باشد. رهبر انقلاب اسلامی با این پیشنهاد موافقت و تأکید کردند: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد و در مورد اتقان احکام دادگاه‌ها دقت لازم توصیه شود.

همه عناوین سایر حوزه ها