امروز: شنبه 2 تیر 1397 - 08:52 تبلیغات

معلمی در میان کوه‌های سر به فلک کشیده تیتُم رَه

تهران (پانا) - با پایان ماه مبارک رمضان ادامه مجموعه مستند «غوغای بی هیاهو» از این هفته پخش خواهد شد و این مستند در دهمین قسمت خود که پنجشنبه 31 خرداد، پخش می‌شود به چهارمحال و بختیاری رفته است.

معاون رئیس جمهوری: از وزارت آموزش‌ و پرورش به دلیل کاهش امتحانات بی‌حاصل تشکر می‌کنم

تهران (پانا) - در پی برگزاری اولین گردهمایی مدیران و مشاورین زن وزارت آموزش‌وپرورش، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده بر ‍ انجام گفت‌وگوی بین نسلی جهت شنیدن دغدغه‌های نسل جوان تأکید کرد.

معاون پرورشی آموزش و پرورش: مسابقات فرهنگی و هنری در تعلیم و تربیت تمام‌ساحتی نقش موثری دارد

تهران (پانا) - معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از رقابت پنج هزار دانش‌آموز در مسابقات فرهنگی - هنری خبر داد و اعلام کر د در این فرایند حدود 4500 اثر ارزیابی می‌شود.

مدیر کل امور زنان آموزش و پرورش: به دنبال تحقق سهم 30 درصدی زنان هستیم

تهران (پانا) - مدیرکل امور زنان آموزش و پرورش در افتتاحیه گردهمایی مدیران و مشاوران زن وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به بخشنامه دولت در مورد به‌کارگیری زنان در پست‌های مدیریتی، از پیگیری برای تحقق سهم سی‌درصدی زنان خبر داد.

سرپرست امور شوراهای آموزش و پرورش: شوراهای آموزش و پرورش می‌تواند گره گشای مشکلات آموزش و پرورش باشد

تهران (پانا) - سرپرست امور شوراهای وزارت آموزش و پرورش بر نقش شوراهای آموزش و پرورش به عنوان یک ظرفیت خوب برای حل و گره گشایی بخشی از مشکلات آموزش و پرورش تاکید کرد.

مسیب‌زاده: هدف مسابقات قرآن دانش‌آموزی ایجاد نشاط برای انس با قرآن است

تهران (پانا) - در نشست شورای سیاستگذاری مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام بر ارائه مدل واحد برگزاری این مسابقات از سوی وزارت آموزش و پرورش به عنوان مدل دیپلماسی قرآنی دانش آموزی کشور تاکید شد.

همه عناوین تعلیم و تربیت