امروز: شنبه 9 مرداد 1400 - 03:27 تبلیغات

هموار بودن مسیر ورود استعدادهای دانش‌آموزی به عرصه دانش‌بنیان

تهران (پانا) - معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور در نشست برخط گفت‌وگوی هفته وزارت آموزش و پرورش بر بستر نرم‌افزار شاد که با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و جمعی از مدیران آموزش و پرورش برگزار شد، از هدایت و راهبری نیروی انسانی مستعد به سوی بروز نوآوری‌ها و تحقق توسعه پایدار علمی و فناورانه گفت.

حاجی میرزایی: دایره مشارکت‌های مردمی در مدرسه‌‎سازی را به عموم جامعه تعمیم دهید

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش در دیدار نوروزی از سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با تاکید بر اهمیت افزایش دایره مشارکت‌های مردمی در عرصه مدرسه‌سازی گفت، باید این موضوع را به عموم جامعه تعمیم دهید.

ذوعلم: پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب، حکیمانه، همدلانه و امیدآفرین است

تهران (پانا) - رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با تأکید بر حکیمانه ، همدلانه ، امیدبخش و هوشمندانه بودن پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب، می گوید، سال 1399 می تواند سال جهش در تمام ابعاد باشد و این ظرفیت در ملت ایران وجود دارد و باید به فعلیت برسد.

افزوده شدن یک ماه به سال تحصیلی در صورت بازگشایی مدارس از نیمه فروردین

تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه درباره تعطیلی مدارس تابع سیاست‌های ستادملی کرونا هستیم، اعلام کرد اگر مدارس از نیمه فروردین دایر شوند بابت این یک ماهی که از دست داده‌ایم یک ماه به زمان آموزش افزوده می‌شود.

یک صفحه کار خوب در مدرسه بخشندگی؛ اقدام، آرزو و ای‌کاش‌های یک پزشک خیّر مدرسه‌ساز

تهران (پانا) - نجوای آشنایی است، نجوای کودکانی که رنج محرومیت آن‌ها را از آموختن و کسب سواد و دانش بازمی‌دارد، کودکانی که با چشم‌هایشان فریاد می‌زنند و دست‌های مهربان را به یاری می‌طلبند تا در سایه‌سار محبت دست‌های مهربان و بخشنده بتوانند کسب علم کنند. فرزندانی که چشم دوخته‌اند تا شاید دستی پر از مهر و امید، آینده‌ای بهتر را به آن‌ها نوید دهد.

شکوهی: امور تربیتی باید در رأس اقدامات همه دست اندرکاران عرصه تصمیم گیری کشور قرار گیرد

تهران (پانا) - مدیرکل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش معتقد است که امور تربیتی باید در رأس اقدامات همه دست اندرکاران عرصه تصمیم گیری کشور قرار گیرد زیرا تربیت متوازن و تمام ساحتی می‌تواند کرامت‌های انسانی را در دانش‌آموزان ارتقاء دهد.

همه عناوین مدیریت آموزشی