امروز: یکشنبه 29 دی 1398 - 20:11 تبلیغات

مدارس برخی از مناطق استان زنجان تعطیل شد

زنجان (پانا) - کلیه مقاطع تحصیلی ناحیه یک، ناحیه دو، انگوران، ایجرود، زنجانرود و ماهنشان شیفت صبح و عصر و کلیه مقاطع تحصیلی ابهر، خرمدره، سلطانیه، بخش مرکزی خدابنده ، سجاسرود و بزینه رود فقط شیفت صبح روز یکشنبه 29 دی ماه تعطیل می باشند.

مدارس نوبت صبح قشم روز شنبه تعطیل است

تهران (پانا) - با توجه بارش سنگین باران و آبگرفتگی معابر قشم و پیشبینی هواشناسی مبنی بر ادامه این وضعیت در روز شنبه، تمام مدارس نوبت صبح این شهرستان در همه‌ی مقاطع روز شنبه بیست و یکم دیماه تعطیل است.

ثبت احساسات و اندیشه‌های دانش‌آموزان پیشتاز با موضوع « منم یک حاج قاسم دیگر »

یاسوج (پانا) - مدیر سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد گفت به منظور ثبت احساسات و اندیشه‌های دانش‌آموزان پیشتاز و الگوپذیری از آن شهید والا‌مقام، مسابقه دلنوشته و ‌با موضوع « منم یک حاج قاسم دیگر » در سطح استان برگزار می شود.

دانش آموز البرزی از عکس های سردار سلیمانی آلبوم عشق ساخت +‌تصویر

کرج (پانا) - دانش آموز البرزی در اقدامی خودجوش با جمع آوری تصاویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی ، آلبومی از رشادت های این شهید والامقام را به وجود آورد، و این اثر را به اداره کل آموزش و پرورش استان اهدا کرد.

مدارس البرز دوشنبه تعطیل است

تهران (پانا) - ستاد اضطرار آلودگی هوای استان البرز اعلام کرد که با تداوم آلایندگی و افزایش غلظت ذرات آلاینده معلق در هوا ، فعالیت مدارس پنج شهرستان کرج ، ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد و فردیس فردا دوشنبه نیز تعطیل است.

همه عناوین مدرسه و دانش آموز