امروز: یکشنبه 30 تیر 1398 - 11:39 تبلیغات

تکذیب توبیخ شادی در مدارس 

تهران (پانا) _ صدور هرگونه بخشنامه در آخرین روزهای وزارت سید محمد بطحایی وزیر پیشین آموزش و پرورش درباره ممنوعیت پخش هرگونه موسیقی در مدارس، تکذیب شد.

مینایی‌پور: دختران بازمانده از تحصیل مناطق محروم شناسایی می شوند

تهران (پانا) - مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش گفت: دختران بازمانده از تحصیل در پنج استان و ۱۴۸ منطقه و شهرستان شناسایی شده و تحت پوشش بسته حمایتی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری قرار می گیرند.

همه امتحانات روز بعد از لیالی قدر لغو شد

تهران (پانا) - قائم‌مقام وزیر آموزش و پرورش گفت: بر اساس بخشنامه‌ جدیدی که امروز به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ابلاغ شد، هیچ امتحانی در روزهای بعد از شب‌های قدر برگزار نمی‌شود.

شیوه‌نامه اجرای طرح لباس فرم مدارس و سرویس مدارس در سازمان دانش‌آموزی نهایی شد

بندرانزلی (پانا) - اجلاس روسای سازمان دانش‌آموزی که از دیروز در انزلی آغاز شده است٬ ظهر امروز با تدوین و تشکیل کارگروه‌ها و ساختارهای مورد نیاز و نهایی کردن شیوه‌نامه اجرایی پروژه‌ سرویس مدارس و پوشاک دانش‌آموزی، ادامه یافت.

علی رمضانی: دانش‌آموزان در اردوها نحوه مقابله با بلایای طبیعی را می‌آموزند

تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی به طرح جامع تحول در نظام اردوهای دانش‌آموزی اشاره ‌کرد که در این طرح دانش‌آموز با حداقل‌های موضوع در برابر بروز یک خطر در اردوها آشنا می‌شود.

توضیح آموزش‌وپرورش درباره درگیری مدرس دوره با دانش‌آموزی که چشمش آسیب دید

تهران (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران توضیحاتی درباره خبر درگیری یک دانش آموز با مدرس دوره هنرستانی در تهران که منجر به آسیب دیدگی بینایی آن دانش آموز شده بود ارائه کرد.

مروری بر قوانین «امتحانات» در آموزش و پرورش

تهران (پانا) - دفاتر حضور و غیاب در مدارس، اوراق امتحانی، لیست نمرات و … جزو اسناد دولتی محسوب و حسب قوانین، افشا و انتشار غیرمجاز اسناد و اطلاعات دولتی حسب مورد، مجازات اداری و کیفری خواهد داشت.

افتتاح و بهره‌برداری از مدرسه ۱۵ کلاسه برزگران شهر مبارکه توسط وزیر آموزش‌وپرورش

تهران (پانا) - سید محمد بطحایی، در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان‌های یزد و اصفهان، پس از ورود به شهر مبارکه و استقبال مردمی و مسئولان با همراهی نماینده مردم شهر در مجلس شورای اسلامی مدرسه 15 کلاسه برزگران را افتتاح و از روند عمرانی ساخت کلینیک تخصصی فرهنگیان این شهر بازدید کرد.

همه عناوین مدرسه و دانش آموز