امروز: سه شنبه 31 اردیبهشت 1398 - 11:48 تبلیغات

شیوه‌نامه اجرای طرح لباس فرم مدارس و سرویس مدارس در سازمان دانش‌آموزی نهایی شد

بندرانزلی (پانا) - اجلاس روسای سازمان دانش‌آموزی که از دیروز در انزلی آغاز شده است٬ ظهر امروز با تدوین و تشکیل کارگروه‌ها و ساختارهای مورد نیاز و نهایی کردن شیوه‌نامه اجرایی پروژه‌ سرویس مدارس و پوشاک دانش‌آموزی، ادامه یافت.

علی رمضانی: دانش‌آموزان در اردوها نحوه مقابله با بلایای طبیعی را می‌آموزند

تهران (پانا) - مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی به طرح جامع تحول در نظام اردوهای دانش‌آموزی اشاره ‌کرد که در این طرح دانش‌آموز با حداقل‌های موضوع در برابر بروز یک خطر در اردوها آشنا می‌شود.

توضیح آموزش‌وپرورش درباره درگیری مدرس دوره با دانش‌آموزی که چشمش آسیب دید

تهران (پانا) - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران توضیحاتی درباره خبر درگیری یک دانش آموز با مدرس دوره هنرستانی در تهران که منجر به آسیب دیدگی بینایی آن دانش آموز شده بود ارائه کرد.

مروری بر قوانین «امتحانات» در آموزش و پرورش

تهران (پانا) - دفاتر حضور و غیاب در مدارس، اوراق امتحانی، لیست نمرات و … جزو اسناد دولتی محسوب و حسب قوانین، افشا و انتشار غیرمجاز اسناد و اطلاعات دولتی حسب مورد، مجازات اداری و کیفری خواهد داشت.

افتتاح و بهره‌برداری از مدرسه ۱۵ کلاسه برزگران شهر مبارکه توسط وزیر آموزش‌وپرورش

تهران (پانا) - سید محمد بطحایی، در ادامه سفر یک‌روزه خود به استان‌های یزد و اصفهان، پس از ورود به شهر مبارکه و استقبال مردمی و مسئولان با همراهی نماینده مردم شهر در مجلس شورای اسلامی مدرسه 15 کلاسه برزگران را افتتاح و از روند عمرانی ساخت کلینیک تخصصی فرهنگیان این شهر بازدید کرد.

بازدید میکائیل باقری از روند فعالیت های استقرار کمیته های هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام

تهران (پانا) - میکائیل باقری معاون اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش بعدازظهر امروز از روند فعالیت های استقرار کمیته های هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی قرآن دانش آموزان جهان اسلام در هتل هما بازدید کرد‌.

همه عناوین مدرسه و دانش آموز