امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:26 تبلیغات

۲ برادر دانش آموز منجی معلمشان شدند

تهران (پانا) - سعید و سجاد رضایی دانش آموزان دبیرستان شهید مطهری روستای کلج بخش طارم سفلا معلمشان را از غرق شدن در دریاچه سد منجیل نجات دادند.

اعلام چگونگی پایان سال تحصیلی در مدارس با توجه به حلول ماه رمضان

تهران (پانا) - معاون رسانه روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت که با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، چنانچه دانش‌آموزان مدارس ابتدایی، ارزشیابی و سایر فعالیت‌های آموزشی را به اتمام رسانده باشند، می‌توانند با صلاحدید مسئولان واحد آموزشی در مدرسه حضور نداشته باشند.

مدیرکل متوسطه اول آموزش و پرورش: 30 میلیارد تومان برای تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی مدارس سال گذشته هزینه شده است

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر آموزش دوره اول متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت که سازمان نوسازی در سال گذشته به‌منظور تجهیز امکانات درس علوم تجربی و ریاضی، البته با اولویت درس کار و فناوری، اعتباری بالغ‌بر30 میلیارد تومان به مدارس سراسر کشور اختصاص داد.

مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی آموزش و پرورش: ۱۰ هزار دانش‌آموز معتاد نیازمند درمان هستند

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: حدود ۱۰ هزار نفر از دانش آموزان کشور از نظر اعتیاد در مرحله‌ای قرار دارند که پس از تجربه مصرف اولیه به مصرف خود ادامه داده و امروزه نیازمند درمان هستند.

مراسم اختتامیه جشنواره کارسوق برگزار شد

تهران (پانا) - مراسم اختتامیه جشنواره کارسوق در 22 اردیبهشت ماه در مدرسه استعدادهای درخشان علامه حلی یک تهران برگزار شد. این جشنواره که با شرکت 400 دانش‌آموز استعداد درخشان  از 16 استان کشور در چهار قطب کشور، تهران، یزد، مشهد و تبریز برگزار شده بود در نهایت 17 پروژه را به عنوان پروژه‌های برگزیده اعلام کرد.

همه عناوین مدرسه و دانش آموز