امروز: دوشنبه 30 مهر 1397 - 19:57 تبلیغات

معلم مضروب شیرازی: حرمت نگاه معصومانه شاگردانم مانع واکنش متقابل به حمله کنندگان شد

شیراز (پانا) - رییس شورای اسلامی شهر شیراز به همراه مدیرکل و روسای نواحی ۳ و ۴ آموزش و پرورش شیراز با حضور در منزل معلم مضروب شیرازی ضمن عیادت از وی ومدیر مضروب مدرسه از آنها دلجویی کردند.

اتحادیه اروپا و ماجرای 5 ساله بازگشایی یک دفتر در تهران

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به تازگی بار دیگر مسئله بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در ایران را به سرتیتر اخبار رسانه‌ای بازگرداند. به دنبال این اظهارات و با وجود آنکه هنوز دستگاه دیپلماسی هیچ خبر تازه‌ای در این باره اعلام نکرده است، مخالفان در فضای رسانه‌ای و مجازی اعتراض‌های تند گذشته را از سر گرفته‌اند.

زارع، استاد پژوهشگاه زلزله‌شناسی: برداشت آب امکان وقوع زلزله در دریاچه ارومیه را افزایش داده است

تهران (پانا) - استاد پژوهشگاه بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله می‌گوید بررسی‌های تاریخی زلزله‌های استان آذربایجان غربی حاکی از آن است که دریاچه ارومیه در پهنه‌ای با لرزه‌خیزی بالا واقع شده است .

با گران‌ترین کشورهای جهان برای آموزش و طولانی‌ترین مدت تحصیل آشنا شوید

تهران (پانا) - کیفیت آموزش در سراسر دنیا و از کشوری به کشور دیگر، متفاوت است. این تفاوت شامل میزان هزینه ای که هر خانواده برای آموزش فرزندش خرج می کند تا مجموع ساعت‌هایی که دانش آموز باید در مدرسه بگذراند، می شود.

آیا سقوط آزاد نرخ ارز باعث ارزانی مسکن می‌شود

تهران (پانا) - در وضعی که قیمت دلار عاملی برای افزایش بهای مسکن در ماه‌های گذشته بوده این پرسش به وجود آمده است که با کاهش قیمت ارزها از هفته‌ گذشته و احتمال تثبیت آن در هفته‌ها و ماه‌های آینده می‌توان به کاهش قیمت‌ها دراین بازار امیدوار بود؟

از فشارهای پیامکی تا اعتراضات خیابانی به FATF؛ روایت 80 روز سختی که علیه منافع ملی گذشت

تهران (پانا) - تنها هشت روز دیگر از مهلت سه‌ماهه FATF به جمهوری اسلامی ایران برای اجرایی‌سازی 41 توصیه خود و خروج کامل از لیست سیاه این سازمان فرصت باقیست ولی هنوز سرنوشت یکی از اصلی‌ترین توصیه‌های این سازمان یعنی الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) مشخص نیست.

صدرنشین فوتبال ایران در مسیر بحران؛ فوتبال خراسان در آستانه کما قرار گرفت

تهران (پانا) – بحران در پدیده مشهد جدی‌تر از یک تهدید است؛ شاگردان یحیی گل‌محمدی که صدرنشین لیگ برتر هستند همچنان بر اعتصاب خود ادامه داده‌اند و به ادامه این اعتصاب تا حل مشکلات مالی‌شان اصرار دارند.

همه عناوین ویژه ها