امروز: چهارشنبه 6 بهمن 1400 - 21:40 تبلیغات

کرونای هندی به چابهار هم رسید

تهران (پانا) - سازمان بنادر و دریانوردی از قرنطینه سرنشینان یکی از شناورهای سنتی پاکستانی ورودی به بندر چابهار پس از مثبت شدن تست کرونای دو تن از دریانوردان آن خبر داد.

کرونای انگلیسی در کشور پخش شده است

تهران (پانا) - معاون درمان وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونای انگلیسی به صورت گسترده در سطح کشور پخش شده است، گفت: تا پایان ماه رمضان جمع زیادی از افراد پرخطر علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند و دو ماه بعد با تولید انبوه واکسن و واکسیناسیون عمومی، با فراغ بال بیشتری می‌توانیم مردم را نسبت به برگزاری مجدد مراسم و آیین‌های ملی و مذهبی دعوت کنیم.

سفرهای نوروزی تشدید کننده کرونای انگلیسی است

ساری (پانا) - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به استمرار نگرانی به دلیل طغیان ویروس جهش یافته و سفر به عنوان تشدید کننده این بیماری در کشور هشدار داد و تأکید کرد که همکاران نظام سلامت تاب‌آوری بیشتری نخواهند داشت و من شرمسار از این وضعیت هستم.

سازمان جهانی بهداشت: توجه به علائم پایدار کرونا، اولویت کشورها باشد

تهران (پانا) - مدیر اروپایی سازمان جهانی بهداشت روز پنجشنبه اعلام کرد، بیمارانی که نشانه‌های پس از ابتلا به کووید – ۱۹ یا علائم طولانی مدت آن را تجربه می‌کنند، باید مورد توجه قرار بگیرند و درک تبعات مستمر این بیماری باید اولویت مقام‌های بهداشتی کشورها باشد.

آشنایی با تمرینات تنفسی ویژه افرادی که به کرونا و یا تنگی نفس مبتلا هستند

تهران (پانا) - «امیررضا آفتابی» در برنامه «طبیب» با تأکید براینکه برای شکست ویروس کرونا باید ریه مقاوم و پرحجمی داشته باشیم، به آموزش تمرینات تنفسی برای افرادی که به کرونا و یا تنگی نفس مبتلا هستند پرداخت

تداعی عادی‌سازی کرونا بسیار خطرناک است

تهران (پانا) - رییس کمیته کشوری اپیدمیولوژی کرونا، تداعی عادی‌سازی را بسیار خطرناک دانست و گفت: بازگشایی زودهنگام مجموعه‌هایی مانند مدارس و برپایی مراسم شادی و عزاداری می‌تواند تداعی عادی‌سازی را برای مردم به همراه داشته باشد که این شرایط بسیار خطرناک است.

مسافران خارجی تست مجدد می‌دهند

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران از تشدید نظارت‌های بهداشتی به دستور ستاد ملی کرونا و سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه‌های کشور خبر داد.

همه عناوین اخبار کرونا