امروز: جمعه 22 فروردین 1399 - 11:53 تبلیغات

اقدامات حوزه معاونت پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک در ایام تعطیلات مدارس

همدان (پانا) - قربان مرادی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش وپرورش ناحیه یک همدان، اقدامات انجام شده در خصوص ارتقاء سطح سلامت و پرکردن موثر اوقات فراغت دانش آموزان در دوره تعطیلات کرونایی را شرح داد.

تولیدمحتوای الکترونیکی آموزشی ویژه تربیت بدنی

همدان (پانا) - عبدالله جعفری معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان همدان گفت: با توجه به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا و در راستای عملیاتی کردن سند تحول بنیادین (ساحت زیستی و بدنی)، اقدامات متنوعی توسط اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش استان همدان صورت گرفته است.

تشریح اقدامات انجام شده در مورد مقابله با کرونا در برخی مدارس همدان

همدان (پانا) - علی حسن هادی پور مدیر دبیرستان شهید حاج بابایی، زهرا کرمی مدیر دبیرستان حضرت فاطمه (س) و راضیه شالبافیان مدیر مدرسه اندیشه همدان، در گفتگو با پانا اقدامات آموزشگاه های خود در خصوص مقابله با کرونا را شرح دادند.

اقدامات پیشنهادی مشاورین و رابطین مشاور برای سلامت روان دانش آموزان همدان در روزهای کرونایی

همدان (پانا) - سید جعفر سعیدی منش، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 1همدان، اقدامات انجام شده توسط مشاورین و رابطین مشاور در خصوص مدیریت استرس و کنترل اوقات فراغت دانش آموزان را ارایه کرد.

قدردانی مدیرکل آموزش و پرورش استان از حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی ٢٢ بهمن

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم راهپیمایی ٢٢ بهمن با اشاره به تغییر نام برخی از مدارس پس از شهادت سردار سلیمانی، از مزین شدن ۱۹ مدرسه از بهترین مدارس مناطق ١٩ گانه استان به نام حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی با محوریت سازمان دانش آموزی

مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی با محوریت سازمان دانش آموزی صبح امروز با حضور مدیرکل آموزش و پرورش، مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الحسین (ع) و معاونین، رؤسای ادارات و کارمندان اداره کل متبوع در نمازخانه این اداره برگزار شد.

استکبار ستیزی از جمله اهداف انقلاب اسلامی

همدان (پانا) - در مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت اربعین شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی با بیان این که در انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) توانست اسلام تئوری و نظری را تبدیل به نسخه حکومتی کند، کانون این حرکت مقدس را ولایت فقیه عنوان کرد.

یکی از مؤلفه های مانایی انقلاب توازن و همراهی ابعاد گوناگون آن با نیازهای بشری است

همدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش استان در مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی و بزرگداشت اربعین شهادت سردار سلیمانی که در اداه کل آموزش و پرورش برگزار شد با بیان این که حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع سید الشهدای مقاومت، تجلی وحدت و انسجام ملی و موجب ناکامی دشمن بود، حمله موشکی رزمندگان اسلام به پایگاه نظامی آمریکا در عراق را سیلی محکمی به استکبار و نشان دهنده بخشی از قدرت نظام  اسلامی عنوان کرد.

همه عناوین آموزش و پرورش همدان