امروز: جمعه 15 آذر 1398 - 14:39 تبلیغات

مدارس تمام مقاطع سیستان و بلوچستان تعطیل شد

زاهدان (پانا) - مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان اعلام کرد باتوجه به شیوع آنفولانزا در کشور مدارس این استان از فردا پنجشنبه 98/9/14 تا روز یک شنبه 98/9/17 هفته آینده به مدت 4 روز تعطیل است.

کمرئی‌: عنصر اصلی کیفیت بخشی آموزش، نیروی انسانی است

زاهدان (پانا) - معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در نشست هم‌اندیشی با مدیرکل و مدیران ادارات آموزش و پرورش قطب مرکزی سیستان و بلوچستان گفت: این استان در کانون نگاه همه مسئولین آموزش و پرورش در وزارتخانه قرار گرفته است.

سیستان وبلوچستان نیازمند توجه خاص و ویژه مسئولین ،خیرین و همه دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت است

زاهدان(پانا) - حمیدرضا رخشانی در نشست هم اندیشی با معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی توسعه و تجهیز مدارس کشورگفت : سیستان وبلوچستان با تغییرشاخصهای مختلف آموزشی ،تربیتی نیازمند توجه خاص و ویژه مسئولین ،خیرین و همه دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت است.

۱۷۵ کلاس درس با مشارکت سیستان و بلوچستان ‌و استان های معین فارس ،تهران و خراسان رضوی در سیستان و بلوچستان در حال ساخت است

زاهدان (پانا) - رخشانی مهر گفت : ۱۷۵ کلاس درس با مشارکت سیستان و بلوچستان ‌و استان های معین فارس ،تهران و خراسان رضوی در سیستان و بلوچستان در حال ساخت می باشد که ظرفیت بسیار خوبی ایجاد خواهد شد.

تحمل سختیها،داشتن سعه صدر ،بهره گیری از خرد جمعی ،تفکرو تعقل،همراهی وتعامل از مولفه های مهم کار در دستگاه تعلیم وتربیت است

زاهدان (پانا) - رخشانی در نشست هم اندیشی فرهنگیان منطقه نصرت آباد گفت : تحمل سختیها،داشتن سعه صدر ،بهره گیری از خرد جمعی ،تفکروتعقل،همراهی وتعامل از مولفه های مهم کار در دستگاه تعلیم وتربیت است.

همه عناوین آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان