امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397 - 01:02 تبلیغات

پیام توئیتری ظریف درباره رأی لاهه

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به صدور قرار موقت از سوی دیوان بین المللی دادگستری لاهه به این اتفاق مهم واکنش نشان داد.

فرمانده کل سپاه: همچون صاعقه ای ویرانگر بر سر دشمنان فرود خواهیم آمد

تهران (پانا) - فرمانده کل سپاه در پیامی به مناسبت شهادت «طاها اقدامی» تاکید کرد: پاسداران انقلاب هرگز نخواهند گذاشت خون های پاک و مطهر این شهدای گرانقدر به هدر رود و به فضل الهی مصمم هستند همچون صاعقه ای ویرانگر بر سر آنان فرود آیند.

سخنگوی وزارت امور خارجه: عربستان با نام و نشان ترین حامی تروریسم در منطقه است

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه ، عربستان سعودی را ' با نام و نشان ترین حامی تروریسم در جهان' نامید و گفت: ریشه و منشاء تروریسمی که امروز تمام جهان بویژه خاورمیانه را در کام خود کشیده جایی جزعربستان نیست.

ایران رسما از «ایران اینترنشنال» به آفکام شکایت کرد

تهران (پانا) - سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن اعلام کرد که سفارت ایران شکایت رسمی خود را در رابطه با بررسی اقدام غیر قانونی شبکه ایران اینترنشنال در پخش مصاحبه با سخنگوی گروه تروریستی الاحوازی، به نهاد ناظر برفعالیت های رسانه ها در انگلیس موسوم به «آفکام» تسلیم کرد.

قاسمی: رویکردهای آمریکا درباره تروریسم دوگانه و متناقض است

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه با رد گزارش سالانه وزارت خارجه آمریکا درباره تروریسم، گفت: انتشار اینگونه گزارش ها که بیش از هر چیز اقدامی فرافکنانه با هدف تطهیر خود و متهم کردن دیگران است، نشان دهنده سیاست ها و رویکردهای دوگانه و متناقض این کشور در طول دهه های گذشته است.

همه عناوین دیپلماسی