امروز: یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 - 18:24 تبلیغات

ظریف: حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست

تهران (پانا) - وزیر امور خارجه گفت: با خروج آمریکا از برجام انتظارات افکار عمومی از اتحادیه اروپا برای حفظ دستاوردهای برجام افزایش یافته است و در شرایط کنونی حمایت سیاسی اروپا از برجام کافی نیست.

ایران، انفجارهای تروریستی اخیر در اندونزی را محکوم کرد

سخنگوی وزارت امور خارجه سه انفجار تروریستی در سه کلیسای شهر سورابایای اندونزی که منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها تن شد، را محکوم و با دولت، ملت و به ویژه خانواده قربانیان این حادثه سبعانه تروریستی ابراز همدردی کرد.

جزییات سفر برجامی ظریف به چین، روسیه و اتحادیه اروپا

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: وزیر امور خارجه به منظور رایزنی با اروپا و دیگر طرف های برجام و بررسی امکان تداوم برجام، فردا شب سفر فشرده ای را به چین ، روسیه و بلژیک (مقر اتحادیه اروپا) آغاز می کند.

تبریک سخنگوی وزارت خارجه به بانوان فوتسالیست کشور

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه در پیامی قهرمانی شایسته بانوان فوتسالیست کشورمان در مسابقات آسیایی ویتنام و کسب سهمیه المپیک را به قهرمانان ملی‌پوش، جامعه ورزشی کشور و آحاد ملت ایران تبریک گفت.

اعلام حمایت قاطع اتحادیه آفریقا از برجام

تهران (پانا) - رئیس کمیسیون اتحادیه آفریقا با صدور بیانیه‌ای، نگرانی عمیق خود را از تصمیم یکجانبه دولت آمریکا برای خروج از برجام و بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران، اعلام کرد.

عراقچی: بر اساس مصالح کشورمان، تصمیم مقتضی را در واکنش به اقدامات آمریکا اتخاذ خواهیم کرد

تهران (پانا) - در پی تشدید سیاست های دولت آمریکا علیه برجام، و در آستانه اعلام تصمیم رئیس جمهور آن کشور درخصوص این توافق، نشست معاونین و مدیران سیاسی وزرای خارجه ایران و سه کشور آلمان، انگلیس و فرانسه به دعوت اشمید دبیر سرویس روابط خارجی اتحادیه اروپا امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ در بروکسل برگزار شد .

ایران حمله های انتحاری در کابل را محکوم کرد

تهران (پانا) - سخنگوی وزارت امور خارجه انفجارهای انتحاری صبح امروز - دوشنبه - در کابل پایتخت افغانستان را که به کشته و زخمی شدن ده ها تن از شهروندان این کشور از جمله چند خبرنگار منجر شد، به شدت محکوم کرد.

همه عناوین دیپلماسی