امروز: چهارشنبه 25 مهر 1397 - 00:42 تبلیغات

نفت به ۲۰۰ دلار می رسد

تهران (پانا) - عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه کارشناسان آمریکایی معتقدند که نفت به ۲۰۰ دلار می رسد، گفت: ایران در شرایط کنونی نفت کمتری فروخته و پول بیشتری دریافت می کند و نیازی نیست که ذخایر ملی کشور را بیش از این از دست دهد.

ترکیب نمایندگان مخالف CFT منتشر شد

تهران (پانا) - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی فهرست و ترکیب نمایندگانی را که به لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) رای مخالف دادند، منتشر کرد.

وزرای پیشنهادی تعاون و اقتصاد تا سه شنبه معرفی می شوند

تهران (پانا) -  عضو هیئت رییسه مجلس، گفت: مقرر شده دولت وزرای پیشنهادی برای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقصادی را تا سه شنبه هفته جاری به مجلس معرفی کند و بر این اساس جلسه رای اعتماد احتمالا چهارشنبه هفته آینده برگزار می شود.

تاجگردون، نماینده مجلس: درآمد حاصل از افزایش نرخ ارز نصیب دولت نمی شود

تهران (پانا) - رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت : با توجه به سقف معین استفاده دولت از درآمدهای دلاری و نفتی ، نرخ دلار سه هزار تومان و یا ده هزار تومان باشد درآمد حاصله از افزایش قیمت آن نصیب دولت نخواهد شد.

معاون قوانین مجلس منصوب شد

تهران (پانا) - علی لاریجانی، رئیس مجلس در حکمی حسین میر محمد صادقی را به عنوان معاون قوانین مجلس شورای اسلامی منصوب کرد.

استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفی شد

تهران (پانا) - با پس گرفتن امضای نمایندگان مجلس، استیضاح سیدمحمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش از حد نصاب افتاد و از دستور کار روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی خارج شد.

مخالفت برخی ائمه جمعه و نمایندگان با استیضاح وزیر آموزش و پرورش؛ نه زمان مناسبی است و نه اولویت جامعه

تهران (‌پانا) - سه روز بعد از اعلام وصول استیضاح سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، برخی ائمه جمعه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به آن واکنش نشان داده و استیضاح وزیر آموزش و پرورش در این مقطع را درست ندانستند.

امیری: دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر به دنبال حفظ شان انقلاب هستند

تهران (پانا) - معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری با اشاره به حضور رئیس‌جمهوری در مجلس برای پاسخ دادن به پرسش برخی نمایندگان تاکید کردکه دولت و مجلس در تعامل با یکدیگر به دنبال حفظ شان انقلاب هستند و دشمنان ایران اسلامی در حسرت تفرقه و تنش میان قوا خواهند ماند. 

همه عناوین مجلس