امروز: دوشنبه 26 آذر 1397 - 06:51 تبلیغات

فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی

تهران (پانا) - فرش های ماشینی امروزه از تنوع زیادی برخوردارند. کیفیت ، طرح و نقشه و اندازه فرش‌،از جمله عواملی است که رقابت در بازار فرش را شدت بخشیده است.

رستوران های معروف مقاصد محبوب گردشگران

تهران (پانا) - پس از محل اقامت، رستوران ها و کیفیت غذای هر شهر یا کشوری در سفر از عناصر مهم محسوب می شود. در ادامه با رستوران های مطرح در شهرها و کشورهای توریستی آشنا می شوید.

چگونه از دندان های خود مراقبت کنیم؟

تهران (پانا) - داشتن دندانهای سالم و عاری از هر نوع ضایعه از آرزوهای دیرینه انسان بوده است. پوسیدگی دندانها از قدیمی‌ترین و در عین حال از شایعترین مشکلات شناخته شده نزد انسان می‌باشند. وقتی قسمتی از ساختمان سطح دندان خراب شود می‌گوییم دندان فاسد و پوسیده شده است.

ترامپ نتوانست جلوی شروع لاتاری 2020 را بگیرد!

تهران (پانا) - ترامپ تلاش کرد که قبل از شروع سال مالی 2019 آمریکا،جلو شروع ثبت نام لاتاری 2020 را بگیرد، اما موفق نشد. دلیل مخالفت ترامپ با برنامه لاتاری گرین کارت، سادگی این برنامه برای مهاجرت است. این برنامه آنقدر ساده است که هر کسی با هر شرایط مالی و تحصیلی و سنی میتواند توسط آن به آمریکا مهاجرت کند.

هرآنچه که برای مراقبت حیوانات خانگی نیاز دارید!

تهران (پانا) - نگهداری از حیوانات خانگی بسیار شیرین است و می تواند احساسات شما را بیدار کند، اما بدانید این کار با زحمت بسیار زیادی همراه است و باید شرایط آن را داشته باشید. نداشتن شرایط نگهداری و مراقبت از این موجودات دوست داشتنی می تواند هم به شما و هم به این حیوانات آسیب زند.

همه چیز درباره تعمیر کولر گازی تا تعمیر پکیج دیواری

تهران (پانا) - شاید در نظر اول  ارتباط تعمیر کولر گازی و جاری شدن نسیم بهاری در منزلتان قدری تعجب ‌برانگیز به نظر برسد! اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کولر گازی یکی از لوازم خانگی کاربری و پرمصرف است که جهت تأمین سرمایش یا گرمایش منازل، ادارات و حتی اتاق‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سهم من از بندگی؛ طرح جمع آوری ذکات فطره موسسه خیریه کهریزک

موسسه خیریه کهریزک طبق روال سال های گذشته، طرحی با عنوان «سهم من از بندگی» را در ماه مبارک رمضان و با همیاری خیرین و نیکوکاران اجرا کرده است. با شماره گیری کد #65*780* و پرداخت ذکات فطره خود، موسسه خیریه کهریزک را در نگهداری 3000 سالمند، معلول، بیمار ام. اس و کودک مبتلا به اتیسم یاری فرمایید.

در امتحانات و‌‌‌ جمع بندی ها، کنار ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌شما ‌‌‌‌‌‌هستیم

موسسه آموزشی کیسان برند برتر آموزشی سال ۹۶ با نوین ترین سیستم آموزشی و امکانات عالی سایت و پرتال با کادر برگزیده و زبده در خدمت شما دانش آموزان و دانشجویان گرامی است.سیستم جدید آموزشی مطابق با تغییرات جدید کتب درسی، دوره های حضوری و آنلاین، نشریات آموزشی و اپلیکیشن جذاب از امتیازات ویژه این موسسه به شمار می رود.

در ماه مهمانی خدا خدمات ویژه و مهیج را در تخفیفان تجربه کنید

تهران (پانا) - اگر قصد خرید محصول یا خدماتی را داشته باشید، هیچ خبری به اندازه یک تخفیف ویژه نمی‌تواند برای شما جذاب باشد. یک تخفیف خوب باید در شما هیجان و حس خوب برنده شدن را ایجاد کند. این حس را می‌توانید در سایت «تخفیفان» به دست آورید؛ جایی که علاوه بر معرفی بهترین مراکز خرید و واحدهای خدماتی، تا 90 درصد تخفیف برای شما در نظر گرفته و برای آسایش مشتریانش بیشترین اهمیت را قائل است

همه عناوین بازار