امروز: چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 15:32 تبلیغات

با انواع سمعک ها آشنا شوید!

تهران (پانا) - کم‌شنوایی یکی از مشکلات شایعی است که در زندگی روزمره افراد مبتلا به آن اختلالات زیادی ایجاد می‌کند. کم‌شنوایی محدودیت سنی ندارد و می‌تواند برای هر فردی رخ دهد.

با یادگیری تری دی مکس وارد بازار کار طراحی داخلی شوید!

تهران (پانا) - در دنیای امروز ، هنر و صنعت طراحی دکوراسیون داخلی علاقمندان زیادی پیدا کرده ‌است. این هنر به شما یاد می ‌دهد که چگونه با استفاده از پتانسیل ‌های بالقوه محیط، به یک طراحی ایده ‌آل و متناسب با کاربری فضا برسید.

با ترفندهایی برای کم کردن هزینه‌های سفر آشنا شوید!

تهران (پانا) - اگر اهل سفر باشید برای رفتن نیاز به بهانه‌ای ندارید اما اگر سفر اولویت زندگی‌ شما نیست تعطیلات چند روزه می‌تواند زمان مناسبی برای تجربه زندگی چند روزه در جایی جدید و بیرون کردن خستگی از جسم و روح باشد. اگر در دسته دوم هستید پیشنهاد می‌شود از امروز برای سفر در نوروز ۹۸ برنامه‌ریزی کنید.

انواع خدمات در مرکز تعمیرات کولر گازی بوش ایرانیان

تهران (پانا) - همانطور که مشخص است تعمیر کولر گازی و اسپلیت نسبت به تعمیر کولر های آبی هزینه بیشتری را دارد. اما با توجه به اینکه کولر گازی از قدرت بیشتر و سرمای خیلی بالاتر بر خوردار است و تقریبا بدون صدا نیز می باشد به همین دلیل امروزه کولر آبی جای خودشو به کولر گازی داده است.

فشن دیزاین را در آموزشگاه «تصویرگران پویا اندیش» بیاموزید!

تهران (پانا) - در طی چند دهه گذشته با رشد صنعت طراحی مد، تقاضا برای پوشاک و نیز طراحان مد در حال افزایش بوده است. طراحی مد یا فشن دیزاین شیوه هنری است که در رابطه با طراحی پوشاک و زیور آلات می‌باشد؛ به عبارت دیگر شامل فرایند بسیار دقیق از مرحله انتخاب یک طرح تا مراحل پایانی دوخت می‌باشد.

فرش کاشان انتخاب اول فرش ماشینی

تهران (پانا) - فرش های ماشینی امروزه از تنوع زیادی برخوردارند. کیفیت ، طرح و نقشه و اندازه فرش‌،از جمله عواملی است که رقابت در بازار فرش را شدت بخشیده است.

رستوران های معروف مقاصد محبوب گردشگران

تهران (پانا) - پس از محل اقامت، رستوران ها و کیفیت غذای هر شهر یا کشوری در سفر از عناصر مهم محسوب می شود. در ادامه با رستوران های مطرح در شهرها و کشورهای توریستی آشنا می شوید.

چگونه از دندان های خود مراقبت کنیم؟

تهران (پانا) - داشتن دندانهای سالم و عاری از هر نوع ضایعه از آرزوهای دیرینه انسان بوده است. پوسیدگی دندانها از قدیمی‌ترین و در عین حال از شایعترین مشکلات شناخته شده نزد انسان می‌باشند. وقتی قسمتی از ساختمان سطح دندان خراب شود می‌گوییم دندان فاسد و پوسیده شده است.

ترامپ نتوانست جلوی شروع لاتاری 2020 را بگیرد!

تهران (پانا) - ترامپ تلاش کرد که قبل از شروع سال مالی 2019 آمریکا،جلو شروع ثبت نام لاتاری 2020 را بگیرد، اما موفق نشد. دلیل مخالفت ترامپ با برنامه لاتاری گرین کارت، سادگی این برنامه برای مهاجرت است. این برنامه آنقدر ساده است که هر کسی با هر شرایط مالی و تحصیلی و سنی میتواند توسط آن به آمریکا مهاجرت کند.

هرآنچه که برای مراقبت حیوانات خانگی نیاز دارید!

تهران (پانا) - نگهداری از حیوانات خانگی بسیار شیرین است و می تواند احساسات شما را بیدار کند، اما بدانید این کار با زحمت بسیار زیادی همراه است و باید شرایط آن را داشته باشید. نداشتن شرایط نگهداری و مراقبت از این موجودات دوست داشتنی می تواند هم به شما و هم به این حیوانات آسیب زند.

همه چیز درباره تعمیر کولر گازی تا تعمیر پکیج دیواری

تهران (پانا) - شاید در نظر اول  ارتباط تعمیر کولر گازی و جاری شدن نسیم بهاری در منزلتان قدری تعجب ‌برانگیز به نظر برسد! اما باید به این نکته توجه داشته باشید که کولر گازی یکی از لوازم خانگی کاربری و پرمصرف است که جهت تأمین سرمایش یا گرمایش منازل، ادارات و حتی اتاق‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همه عناوین بازار