امروز: چهارشنبه 28 مهر 1400 - 01:20 تبلیغات

روحانی: استمرار حملات تروریستی در افغانستان هدفی جز قرار دادن دولت این کشور در موضع ضعف ندارد

تهران (پانا) - رئیس جمهور با ابراز همدردی با دولت و مردم افغانستان به مناسبت حملات تروریستی اخیر در این کشور بویژه کشتار دختران بی گناه دانش آموز در غرب کابل، گفت استمرار حملات گروه‌های تروریستی علیه مردم بی دفاع و نیروهای امنیتی افغانستان، هدفی جز قراردادن دولت در موضع ضعف در مذاکرات صلح این کشور نمی تواند داشته باشد.

روحانی: دولت برای حفظ توامان سلامت انتخابات و سلامت رای دهندگان تلاش خواهد کرد

تهران (پانا) - رئیس جمهور می گوید دولت اجازه نخواهد داد در انتخابات سلامت و در عین حال مشارکت بالای مردم آسیب ببیند. از این نظر دولت تدبیر و امید در مقایسه با ادوار انتخابات جمهوری اسلامی، وظیفه ای سنگین تر و مضاعف بر عهده دارد و در حیطه وظایف و به سهم خود تلاش خواهد کرد توامان سلامت انتخابات و سلامت رای دهندگان را تامین کند.

اتخاذ تدابیر ویژه از سوی نیروی انتظامی برای مقابله با ترددهای غیر مجاز در شهرهای نارنجی و قرمز

از ظرفیت دورکاری کارکنان برای کاهش ترددهای غیرضرور و ترافیک استفاده شود/ رعایت پروتکل‌ها باید بالای ۹۰ درصد باشد/ محدودیت‌ها تا پایان هفته آینده در شهرهای قرمز و نارنجی اعمال می‌شود

روحانی: امیدواریم ایران با تاسی به امام زمان به حکمرانی مهدوی نزدیک شود

تهران (پانا) - حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت با تبریک سالروز ولادت امام عصر (عج) اظهار امیدواری کرد که جمهوری اسلامی با تاسی به امام زمان بتواند به حکمرانی مهدوی نزدیک شود.

روحانی: حمایت از سرمایه‌گذاری برای تولید نیازمند ثبات اقتصادی است

تهران (پانا) - رییس جمهوری از دستگاه‌ها خواست پیشنهادهای خود را برای تحقق شعار سال به شکل عملیاتی و منطبق بر واقعیت‌ها ارائه کنند و تاکید کرد حمایت و پشتیبانی از سرمایه گذاری برای تولید نیازمند ثبات اقتصادی است.

همه عناوین دولت