امروز: شنبه 27 بهمن 1397 - 17:02 تبلیغات

رئیس‌جمهور سانحه سقوط هواپیمای بوئینگ 707 را تسلیت گفت

تهران (پانا) - رئیس جمهوری در پیامی با تسلیت شهادت جمعی از پرسنل خدوم نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حین خدمت رسانی به هموطنان عزیزمان در سانحه تلخ و دردناک هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ ، تصریح کردکه لازم است دستگاه های مسئول ضمن بررسی دقیق علل این حادثه، با اتخاذ تدابیر و اقدامات ضروری، از تکرار اینگونه رخدادهای ناگوار و جبران ناپذیر، پیشگیری به عمل آورند.

حسینی مسئول جدید هماهنگی وزارت کشور شد

تهران (پانا) - در جلسه شورای معاونین وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از زحمات و تلاش های «کوروش حیدری» مشاور وزیر و مسئول هماهنگی حوزه وزارتی در بیش از پنج سال اخیر تقدیر و «سیدنجیب حسینی» را به عنوان جایگزین وی معرفی کرد.

موافقت دولت با واگذاری استقلال و پرسپولیس

تهران (پانا) - هیئت دولت در جلسه امروز خود که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس جمهوری برگزار شد، با واگذاری شرکت های فرهنگی – ورزشی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد.

کلیات لایحه بودجه سال 1398 کل کشور بررسی شد

تهران (پانا) - در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست رییس جمهوری ادامه بحث و بررسی پیرامون کلیات بودجه سال 1398 کل کشور برگزار شد و اعضای دولت درباره منابع و مصارف بودجه با یکدیگر تبادل نظر کردند.

وزیر کشور خواستار سرکوب تروریست ها در مرز ایران و پاکستان شد

تهران (پانا) - وزیر کشور در گفت وگوی تلفنی با همتای پاکستانی خود گفت: جمع آوری اطلاعات، تعقیب و سرکوب گروه های تروریستی مورد انتظار است و نیروهای نظامی و انتظامی ایران آمادگی دارند با همکاری طرف پاکستانی به اهداف مشترک درخصوص تامین امنیت مرزهای دو کشور برسند.

همه عناوین دولت