امروز: شنبه 10 آبان 1399 - 11:23 تبلیغات

جهانگیری: شرق استان هرمزگان در آستانه تحول بزرگ توسعه‌ای قرار دارد

تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه شرق استان هرمزگان در آستانه یک تحول بزرگ توسعه‌ای قرار دارد، گفت یکی از برنامه‌های وزارت نفت انتقال بخشی از صادرات نفت خام به منطقه جاسک است که می‌تواند شرق هرمزگان را به کانون توسعه تبدیل کند.

آیین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی تولیدکنندگان و پیمانکاران تصویب شد

تهران ‌( پانا)-هیات وزیران در جلسه امروز - یکشنبه - خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، آیین نامه اجرایی مربوط به رتبه بندی تولیدکنندگان کالاها، عرضه کنندگان خدمات و پیمانکاران طراحی – ساخت را تصویب کرد.

روحانی: سامانه استعلام مدارک تحصیلی اقدام موثری در توسعه دولت الکترونیک است

تهران (پانا)- رییس جمهوری گفت راه اندازی سامانه استعلام مدارک تحصیلی یکی از موثرترین اقدامات در راستای توسعه دولت الکترونیک است و با توجه به تعدد مراکز آموزشی و در عین حال الزام ارائه مدارک تحصیلی از سوی شهروندان، این سامانه یکی از بهترین اقدامات در این حوزه است.

مردم را درجریان نحوه هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای مقابله با کرونا قراردهید

تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری خطاب به رییس کل بانک مرکزی و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد عموم مردم را در جریان چگونگی هزینه‌کرد مبلغ یک میلیارد یورو مقاله با کرونا قرار دهید.

تحریم‌های جدید، نشانه استیصال ترامپ از شکست‌های پیاپی در مواجهه با ایران است

تهران (پانا)- رئیس دفتر رئیس‌جمهور تحریم‌های جدید آمریکا را نشانه ناکامی مجموعه سیاست‌های این کشور در قبال ایران خواند و تاکید کرد این تحریم‌ها حاکی از استیصال سران کاخ سفید از محقق نشدن اهداف سراب‌آلوده‌ای است که مدت‌هاست روی آن تبلیغات کرده‌اند.

روحانی: اطمینان دارم همچون گذشته شاهد گسترش روزافزون مناسبات دوستانه و برادرانه میان دو کشور خواهیم بود

تهران (پانا)- رئیس جمهور در پیام تبریکی به شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح امیر جدید کویت، ابراز اطمینان کرد که در سایه استمرار راه و منش رهبری حکیمانه وی، همچون گذشته مناسبات دوستانه و برادرانه میان دو کشور گسترده و روز افزون و ثبات و امنیت در منطقه حاکم خواهد بود.

اقدامات قهری آمریکا مانع دسترسی افراد آسیب پذیر به خدمات شده است

تهران (پانا) - معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور گفت اقدامات آمریکا مانع عمده‌ای در دسترسی افراد آسیب پذیر از جمله پناهندگان به خدمات آموزشی و معیشت و همچنین تجهیزات پزشکی، درمانی و دارویی لازم برای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در جامعه میزبان و پناهنده شده است.

همه عناوین دولت