امروز: دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 04:37

معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد خراسان جنوبی خبر داد:

اجرای بیش از ۱۴۰۰ طرح ​اقتصاد مقاومتی در بین مددجویان خراسان جنوبی

اجرای بیش از ۱۴۰۰ طرح ​اقتصاد مقاومتی در بین مددجویان خراسان جنوبی

1/14/2018 7:18:00 AM

معاون اشتغال و خودکفائی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت:یکی از مهم‌ترین رویکردهای این نهاد، هدایت خانوارهای تحت حمایت در جهت توانمندسازی است و از ابتدای سال جاری یک هزار و ۴۱۹ طرح اقتصاد مقاومتی در بخش‌های کشاورزی، صنفی و صنعتی در بین خانوارهای تحت حمایت خراسان جنوبی اجراشده است.

به گزارش خبرنگار پانا از خراسان جنوبی،سید رضا حسینی، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: این نهاد در جهت اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری از ابتدای سال جاری یک هزار و ۴۱۹ طرح اقتصاد مقاومتی در بخش‌های کشاورزی، صنفی و صنعتی در بین خانوارهای تحت حمایت اجراشده که ۹۱۱ طرح در روستاها و ۵۰۸ طرح در شهرهای استان اجراشده است.

 

حسینی افزود: این فرصت‌های شغلی با رویکرد توسعه فرهنگ کار و تلاش و باهدف خودباوری و خوداتکائی مددجویان ایجادشده است و موجب تقویت و تحکیم روابط خانوارها و کمک به اقتصاد مددجویان تحت حمایت می‌شود.

 

وی گفت: یکی از مهم‌ترین رویکردهای این نهاد، هدایت خانوارهای تحت حمایت در جهت توانمندسازی است و از ابتدای سال جاری ۴۴۵ طرح توسط مجریان زن و ۹۷۴ طرح توسط مجریان مرد در سطح استان اجراشده است.

 

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری ۲۳ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت‌شده که ۹۴۰ طرح از منابع بانکی و ۴۷۹ طرح از منابع کمیته امداد بوده است.

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.