امروز: سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 - 18:43

لزوم برپایی کارگاه آموزشی با قابلیت تولید در چرداول

لزوم برپایی کارگاه آموزشی با قابلیت تولید در چرداول

1/13/2018 11:25:00 AM

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان چرداول بر لزوم برپایی کارگاه آموزشی با قابلیت تولید در چرداول تاکید کرد.

به گزارش  خبرنگار پانا از استان ایلام، شهریار مرشدی اظهار داشت: تاکنون در زمینه کسب مهارت و حرفه آموزی برای ایجاد اشتغال زود بازده کارهای خوبی انجام شده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان چرداول گفت: این فعالیت‌ها کافی نیست و باید تلاش شود بر اساس نیازی که در جامعه برای ایجاد شغل‌های جدید احساس می‌شود برنامه‌‌های بهتری انجام شود.

وی افزود: بر اساس برنامه ریزی‌های برنامه ششم توسعه به منظور ایجاد شغل‌های جدید، در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی، صنایع دستی، گردشگری و ... تلاش شده است و سعی  ما این است که در سال آینده 15 حرفه جدید آموزش داده شود.

وی ادامه داد: به همین منظور طی یک قرارداد همکاری با بهزیستی، 8 دوره کلاس آموزشی در خصوص پرورش قارچ و فرش بافی انجام شده که تاکنون چهار دوره از این کلاس ها برگزار شده و تلاش می‌کنیم با همکاری بیشتر سایر نهاد ها و ادارات دیگر( سپاه، کمیته امداد، بهزیستی ...) و با هم افزایی آنان ضمن تشکیل کلاس های بیشتر، میزان هزینه نیز به نصف کاهش یابد.

مرشدی در پایان عنوان کرد: به دنبال نیاز سنجی بخش‌های مختلف شهرستان برای راه‌اندازی کارگاه‌های آموزشی در زمینه مشاغلی هستیم که قابلیت تولید در شهرستان را دارند.

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.