امروز: دوشنبه 3 اردیبهشت 1397 - 18:05

جوان آزادشهری جزء ۱۰۰ مدیر شایسته کشور انتخاب شد

جوان آزادشهری جزء ۱۰۰ مدیر شایسته کشور انتخاب شد

1/11/2018 9:11:00 AM

کنگره مدیر شایسته ملی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و یک جوان آزادشهری جزء ۱۰۰ مدیر شایسته کشور انتخاب شد.

به گزارش پانا از استان گلستان، کنگره مدیر شایسته ملی  با حضور مسئولین کشوری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد و هادی قاسمی، جوان آزادشهری، مدیر عامل کارخانه نیلا گوشت گلستان ( واقع در شهرک صنعتی آقچلی)، به عنوان تنها نماینده استان گلستان در بین ۱۰۰ مدیر شایسته ملی انتخاب شد.

کارخانه نیلا گوشت گلستان در صنایع بسته بندی گوشت سفید و قرمز فعالیت دارد و به گفته مدیر عامل این کارخانه، تنها مرکز بسته بندی گوشت،گوسفند، مرغ، شترمرغ،گوساله و... در استان گلستان است.

این کارخانه در حال حاضر ۷ نفر را به کار گیری کرده است و تا عید و با تمام شدن کار کشتارگاه حدود ۷۰ نفر دیگر از نیروهای بومی را نیز بکار گیری خواهد کرد.

قاسمی در سالهای گذشته و در شرکت خود، با خرید مستقیم گوشت از دامدار و عرضه به بازار تهران ، توانسته بود در تنظیم بازار کمک زیادی بکند.

وی که مسئول هیئت بیت الرقیه آزادشهر نیز هست موفقیت های خود را بخاطر الطاف اهل بیت به او می داند.

این جوان آزادشهری طرحی در خصوص اشتغال روستایی دارد که در صورت همراهی مسئولین با وی و پرداخت تسهلات بانکی، حدود ۱۲۰ نفر دیگر را نیز به کارگیری خواهد کرد.

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.