امروز: جمعه 7 اردیبهشت 1397 - 03:47

همایش مربیان پیشتاز سازمان دانش آموزی تیران و کرون برگزار شد

همایش مربیان پیشتاز سازمان دانش آموزی تیران و کرون برگزار شد

1/6/2018 1:49:00 PM

همایش مربیان پیشتاز سازمان دانش آموزی شهرستان تیران و کرون با حضور کارشناس مسئول تشکیلات سازمان دانش آموزی استان اصفهان، معاون پرورشی و تربیت بدنی شهرستان و جمعی از کارشناسان و مسئولان و کلیه مربیان پیشتاز برگزار گردید .

به گزارش پانا اصفهان ، جلسه با اجرای زیبای حاملان قران و گارد پرچم توسط دانش آموزان پیشتاز مدرسه فرشته آغاز و در ادامه سرود زیبایی با عنوان سپاس خدا توسط دانش آموزان پیشتاز اجرا گردید .  در ادامه جلسه خانم امینی مسئول سازمان دانش آموزی شهرستان ضمن خیر مقدم به حضار و تشکر از حضور خانم جنابی  کارشناس مسئول تشکیلات استان در این شهرستان گزارشی از عملکرد و جذب اعضا و مربیان و همچنین فعالیت های سازمان دانش آموزی ارائه نمود . در ادامه آقای فرقانی معاون پرورشی و تربیت بدنی   به اجرای برنامه های زنده ، پویا و با نشاط در مدراس تأکید نموده  و سازمان دانش آموزی را بستری برای کسب مهارتهای اجتماعی بر شمرد .

خانم جنابی مدرس جلسه نیز ضمن تشکر از مسئول سازمان دانش آموزی شهرستان و مربیان به تشریح سازمان دانش آموزی و اهداف این سازمان  پرداختند و در ادامه به آموزش مبحث هویت ، تشکیلات ، فریاد های شادی و بازی ها پرداخت که با استقبال مربیان روبه رو گردید .

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.