امروز: سه شنبه 29 اسفند 1396 - 22:40

مدیرکل دفتر کاردانش در گفت‌وگو با پانا عنوان کرد؛

تجهیز هنرستان‌های کاردانش با نقدینگی بیش از 53 میلیارد بودجه سنواتی

تجهیز هنرستان‌های کاردانش با نقدینگی بیش از 53 میلیارد بودجه سنواتی

12/26/2017 7:59:00 AM

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش از انتظار برای تجهیز هنرستان‌های کاردانش با نقدینگی 53 میلیارد و 480 میلیون تومان بودجه سنواتی خبر داد.

سید مصطفی آذرکیش در گفت‌وگو با پانا، در خصوص تجهیز هنرستان‌های کاردانش اظهار کرد: برای تجهیز هنرستان‌ها از چند روش استفاده می‌کنیم یکی از این روش‌ها بودجه‌هایی است که در بودجه سنواتی ذکر می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال 53 میلیارد و 480 میلیون تومان بودجه سنواتی برای تجهیز هنرستان‌ها مدنظر داریم، ادامه داد: این اعتبار به خزانه تخصیص داده شده است و منتظر نقدینگی این اعتبار هستیم.

آذرکیش عنوان کرد: یکی از روش‌های تجهیز هنرستان‌ها استفاده از ظرفیت دستگاه‌ها و موسسات تولیدی و خدماتی خارج از آموزش و پرورش است که امسال بخشی از کمبود اعتبارات ما از این قسمت تامین می‌شود.

مدیرکل دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: بخش دیگری از تجهیزات هنرستان‌ها از کمک خیران مدرسه‌ساز همچنین استفاده از ظرفیت اعتبارات استانی است.

وی همچنین بیان کرد: برای تجهیز هنرستان‌های کاردانش از تمام روش‌های ذکر شده استفاده می‌کنیم تا بتوان با امکانات بیشتر به هنرجویان آموزش دهیم.

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.