امروز: چهارشنبه 1 فروردین 1397 - 08:24

نشست صمیمی مدیرکل تأمین اجتماعی ومدیرسازمان دانش آموزی خراسان شمالی

نشست صمیمی مدیرکل تأمین اجتماعی ومدیرسازمان دانش آموزی خراسان شمالی

1/7/2017 9:49:00 PM

نشست صمیمی مدیرکل تأمین اجتماعی و مدیر سازمان دانش آموزی ، کارشناس ارشد و رابط عمومی در دفتر مدیرکل تأمین اجتماعی استان برگزارشد.

به گزارش پانا خراسان شمالی، محمد علی عباس زاده  وحید مدیر کل تأمین اجتماعی خراسان شمالی در این  نشست ،برترویج فرهنگ بیمه و آگاهی   دانش آموزان و خانواده هاشان از اهداف بیمه را ضروری دانست ،  گفت: با انعقاد قرار داد در رابطه با  آموز شهایی که سازمان تأمین اجتماعی  و سازمان دانش آموزی استان برای دانش آموزان برگزار می کند امیدواریم تعامل و ارتباط بیشتری بین دانش آموزان  با سازمان بیمه تامین اجتماعی برقرار شود.

 وی با ارائه گزارشی از اهداف برنامه سازمان تأمین اجتماعی استان و  ضمن تشکر از اجرای خوب و کیفیت  طرح گردشگری دانش آموزان تشکیلات پیشتازان و فرزانگان و بازدید بیش از 311 نفر از اعضاء تشکیلات دانش آموزی از شعب  بیمه تأمین اجتماعی گفت: یکی از جامعه هدف و ارزشمند بودن کارسازمان تأمین اجتماعی، آشنایی دانش آموزان با کار سازمان  تأمین اجتماعی  برای آموزش مهارت های اجتماعی،  زندگی ، خدمات و فعالیت تأمین اجتماعی است.

عباس زاده  افزود: اگر یک نفر از این افراد در جامعه مخاطب با اهداف بیمه آشنا شود و کارش را انجام دهد، مسلماً با بیمه کردن خود و خانواده هاشان خیلی تأثیر خواهد گذاشت.

وی در ادامه با تأکید بر همکاری متقابل و دوسویه بین اداره کل تامین اجتماعی و سازمان دانش آموزی استان،  آمادگی سازمان تأمین اجتماعی برای ادامه طرح گردشگری و بازدید از شعب برای 6 برنامه  دیگر را اعلام و خواستار عقد تفاهم نامه در زمینه های مختلف شدند.

مجید مصباح مدیرسازمان دانش آموزی خراسان شمالی نیز در ادامه این نشست ، طرح گردشگری تأمین اجتماعی را طرح مبارکی دانست و با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده گفت:  تعداد بیش از 311 دانش آموز و 18 مربی  از6 شعب تأمین اجتماعی در شهرستان ها ی استان بازدید و تحت آموزش قرار گرفتند.

 وی با اشاره به  تببین نمونه هایی از تفاهم نامه سازمان دانش آموزی استان ، باسایر سازمان ها و نهادها،  معرفی برنامه ها و فعالیت های سازمان دانش آموزی برای45 هزار عضو دانش اموز و هزارو 970 مربی ،  خواستار عقد تفاهم نامه در قالب طرح های آموزش مهارتهای اجتماعی و  مهارتهای زندگی شدند.

مصباح گفت:  اجرای طرح یاران مدرسه (یاران تأمین اجتماعی ) برگزاری کارگاههای آموزشی  در مدارس  و اردو های مهارتی و معرفتی در مدارس و شهرستا ن ها از مهمترین برنامه هایی که با استقبال خوبی مواجه شد.

 شایان ذکراست، در این  نشست ، مقررشد سازمان تأمین اجتماعی و سازمان دانش آموزی استان برای شناسایی زمینه  های همکاری در آینده نزدیک  تفاهم نامه منعقد نمایند

همچنین در این جلسه تفاهم چگونگی اجرای شش برنامه گردشگری و بازدید اعضا پیشتازان و فرزانگان از شعب تامین اجتماعی استان منعقد شد.

نظرات
1- لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
2- نظرات حاوی مطالب توهین‌آمیز یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران و مغایر با قوانین کشور منتشر نمی‌شود.
3- نظرات پس از تایید منتشر می‌شود.