امروز: دوشنبه 20 مرداد 1399 - 03:38 تبلیغات

ضرورت صیانت از بستر خوب تربیتی خبرنگاران پانا در جهت اطلاع رسانی آگاهانه و امید بخشی در جامعه

تهران ( پانا) - به مناسبت گرامی داشت روز خبرنگار معاون پرورشی و فرهنگی و مدیر سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از طریق فضای مجازی شبکه شاد با خبرنگاران پانا شهرستان های استان به صورت زنده سخن گفتند.

مسیب‌زاده: هدف از برگزاری مسابقات قرآن، عترت و نماز، انس معنوی دانش‌آموزان با قرآن کریم است

تهران (پانا) - مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با حضور در برنامه مدرسه تابستانی ایران شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی به تشریح نحوه برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان کشور پرداخت‌.

غدیر سرچشمه همه‌ی خوبیها و افضل الاعیاد است

کهریزک(پانا)- جلسه روشنگری با محوریت مبحث غدیر با هدف بررسی واقعه غدیر خم و آشنایی با ابعاد این واقعه عظیم همراه با مراسم تجلیل از سادات شاغل به همت معاونت فرهنگی اجتماعی در شهرداری باقرشهر برگزار شد.

حرکت کاروان شادی «شمیم ولایت» در شهرری

شهرری (پانا) - رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ری اعلام کرد کاروان شادی "شمیم ولایت" به مناسبت روز عید غدیر خم و روز تداوم خط ولایت در شهرری به راه افتاد.

مسابقه منشاء و منبع شور و نشاط است

شهرری(پانا)- رئیس اداره فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت امروز جلسه هماهنگی و مقدمات سی و هشتمین دوره‌ مسابقات‌فرهنگی هنری‌ کشور به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مدرسه شهید غیوری ناحیه یک ری برگزار شد.

رفع مشکلات ترافیک و ریلی موجود با افتتاح پروژه زیر گذر هشت متری طی دو ماه آینده

شهرقدس (پانا)- نشست بررسی طرح اولیه زیرگذر، دیوار و حریم محدوده پل کاووسیه به ریاست سرپرست معاونت فنی و عمرانی فرمانداری قدس و با حضور نمایندگان دستگاه های اجرائی مرتبط در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر از آگاه سازان جامعه در شهرقدس

شهرقدس (پانا) - به مناسبت روز خبرنگار مراسم تقدیر و تشکر خبرنگاران خبرگزاری ‌پانا واحد شهرقدس ، توسط آموزش و پرورش با حضور مدیر و معاون پرورشی و تربیت بدنی و چندی از مسئولین اداره آموزش و پرورش در اتاق شورای آموزش و پرورش شهرقدس برگزار شد .

پیام تبریک سرپرست جدید جمعیت هلال‌احمر شهرستان رباط‌کریم در آستانه روز خبرنگار

رباط‌کریم(پانا)- به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر شهرستان رباط‌کریم ؛ هادی رحیمی سرپرست جمعیت هلال احمر رباط کریم در پیامی روز خبرنگار را به همه خبرنگاران و به خصوص خبرنگاران سخت کوش استان تهران و شهرستان رباط‌کریم تبریک گفت.