امروز: شنبه 26 مرداد 1398 - 15:25 تبلیغات

معاون عمرانی استاندارتهران: ایجادانگیزه حضوردرروستا با فراهم آوردن شرایط زیست مناسب و رفاه عمومی محقق خواهد شد

اسلامشهر(پانا) - معاون عمرانی استاندارتهران برگزاری چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان وعشایررا گامی موثرد راستای جذب جمعیت جدید جهت حضور درروستاها دانست.

امام جمعه فیروزکوه: آزادگان عزیز مانند دوران جنگ و صبر و استقامت دراسارت ،در این دوره نیزحضور عالمانه داشته باشند

فیروزکوه(پانا)- امام جمعه فیروزکوه در خطبه های نماز جمعه گفت: آزادگان عزیز مانند دوران جنگ و صبر و استقامت در اسارت ودر این دوره نیز بایدحضور عالمانه داشته باشند .

رئیس بنیاد شهید فیروزکوه: شهید پروری مردم فیروزکوه وابستگی آنهارابه نظام اثبات کرد

فیروزکوه(پانا)- رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: شهرستان فیروزکوه با دارا بودن یکصد وسی شهید والا مقام، نودودو جانباز عزیز و دوازده آزاده سرافراز درردیف شهرستان هایی است که ولایتمداری و شهید پروری مردمش به اثبات رسیده است.

دبیرکل شورای عالی آموزش‌وپرورش: دانش‌آموزان از وحدت ملی و هویت ایرانی اسلامی صیانت کنند

تهران (پانا) - دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش خطاب به دانش‌آموزان شرکت‌کننده در جشنواره فرهنگی هنری از آن‌ها خواست با استفاده از این ظرفیت، سه پیام مهم انسجام ملی، تلاش برای پیشرفت و سازندگی ایران و اخلاقی شدن جامعه و مدرسه را در بین دانش‌آموزان و جامعه ترویج دهند و نهادینه کنند.

ذوعلم: دانش‌آموز باید یک عنصر مهم در برنامه‌ریزی درسی و تربیتی در مدرسه باشد

تهران (پانا) - رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با بیان اینکه دانش‌آموزان باید یک عنصر مهم در برنامه‌ریزی درسی و تربیتی در مدرسه باشند تاکید کرد امروز نسبت به سال‌های گذشته در این زمینه پیشرفت کرده‌ایم اما به نقطه مطلوب نرسیده‌ایم.

تاسیس خانه جوان درشهرستان ملارد

ملارد(پانا)-پنجمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار ملارد و اعضای ستاد با موضوع احداث خانه جوان ، در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

محمدصیدلو:مسابقات فرهنگی و هنری فرصتی است برای اهمیت دادن به استعدادهایی که محلی برای رشد می‌خواهند

تهران(پانا)-مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، به مناسب برگزاری سی و هفتمین دورۀ جشنوارۀ فرهنگی و هنری دانش آموزان برگزیدۀ سراسر کشور پیامی صادر کرد.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران: جایگاه روابط عمومی ها باید به سمت احیاگری ارتباط دوسویه بین مردم و سازمان حرکت کند

بهارستان(پانا)-نخستین شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان بهارستان با حضورمدیرکل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری تهران به ریاست فرماندار در محل سالن پیامبر اعظم (ص) منطقه برگزار شد.